Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 10-26-2006, 16:14
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Jójó ilyenkor gyorsan kitérni a válasz elöl az a legjobbDe látod még 1ember aki szerint az oriást is lehet lopni pont te mondtad loptátokÉs ha fullra semmit nem ért volna ez a lopás akkor kb 1 db néplopás+1db gyujtás lett volna de nemhiszem,hogy annyi volt.Ja és azért sem annyi volt mivel azt irtad loptátok azaz min2 ember végezte ezt a dolgot
Na de mondom olvasd el a rolam szolo témában ott felvan ajánlva normál játékban is megközdük ellened is akár

Ketten loptuk, illetve gyújtottuk. Minden apróság számít alapon, mert 5 környit kellett lehozni magunk mellé. És mindketten elhasználtuk rá a készülinket. És soha nem mondtam olyat, hogy óriást nem lehet lopni, csak azt, hogy nem érdemes.

Légyszi, mutass egy orinevet, és garantálom, hogy megmérkőzök veled. Ha gyorsban vagy esetleg, az sem baj, talizunk B-ben. Legalább tesztelheted valakin a magas hekis tipjjeidet. Bár nem hiszem, hogy ha megnevezed magad eljutnál B-ig

Ja igen: nekem jelenleg X-ben G-ben és A-ban van országom, ha gondolod, adok sorszámot, és tied lehet az első ütés.
Sponsored Links
  #102  
Old 10-26-2006, 16:23
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Ketten loptuk, illetve gyújtottuk. Minden apróság számít alapon, mert 5 környit kellett lehozni magunk mellé. És mindketten elhasználtuk rá a készülinket. És soha nem mondtam olyat, hogy óriást nem lehet lopni, csak azt, hogy nem érdemes.

Légyszi, mutass egy orinevet, és garantálom, hogy megmérkőzök veled. Ha gyorsban vagy esetleg, az sem baj, talizunk B-ben. Legalább tesztelheted valakin a magas hekis tipjjeidet. Bár nem hiszem, hogy ha megnevezed magad eljutnál B-ig

Ja igen: nekem jelenleg X-ben G-ben és A-ban van országom, ha gondolod, adok sorszámot, és tied lehet az első ütés.
Na én egyik csopiban sem vagyok ezek közül
Szerencsére van a hoditonak olyan csopija ahol nem a pénzröl szol az egész na én egy olyanban vaok
  #103  
Old 10-26-2006, 16:37
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Most te ezt megfutamodásnak fogod értékelni, de szerintem tovább már ne offoljuk ezt a jó kis topicot.
  #104  
Old 10-27-2006, 09:03
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Uhh synk az 1000 éve volt mar amikor en orias voltam.De igen remlik.
Ott is masert kellett ujraznom))

amugy harcosok ez nem jaccom ott mert pénz van meg piac szöveg kezd marha unalmas lenni.Szerinted az nyer akink több lóvéja van?
Ez marhaság.Nem mondom hogy nem előny ha van loved de nem a pénzzel nyersz, hanem sok időval és jo trükkökkel.

Nekem egy orszagom sem futkozott korlatlan loveval es valahogy megis eljutottam valahova.Ugy mondod mintha aki B be A ba van annak mar 10-100 millirdjai lennének.Ez nagy butasag reszedrol.
Igen irta valaki hogy A ba milliardok kellenek.De ott se nyersz csak loveval.

De amit te jaccol az nem a hodito.Mi az hogy nincs piac nincs kint katona meg semmisem.
  #105  
Old 10-27-2006, 16:42
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba View Post
Uhh synk az 1000 éve volt mar amikor en orias voltam.De igen remlik.
Ott is masert kellett ujraznom))

amugy harcosok ez nem jaccom ott mert pénz van meg piac szöveg kezd marha unalmas lenni.Szerinted az nyer akink több lóvéja van?
Ez marhaság.Nem mondom hogy nem előny ha van loved de nem a pénzzel nyersz, hanem sok időval és jo trükkökkel.

Nekem egy orszagom sem futkozott korlatlan loveval es valahogy megis eljutottam valahova.Ugy mondod mintha aki B be A ba van annak mar 10-100 millirdjai lennének.Ez nagy butasag reszedrol.
Igen irta valaki hogy A ba milliardok kellenek.De ott se nyersz csak loveval.

De amit te jaccol az nem a hodito.Mi az hogy nincs piac nincs kint katona meg semmisem.
?mikor irtam,hogy nincs semmi a piacon? egyedül kati nincsen olyan helyem játszom és így tökéletes na és csak a trükök döntenek ígyteljességben csak a trükök
  #106  
Old 10-27-2006, 18:12
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Jójó ilyenkor gyorsan kitérni a válasz elöl az a legjobb
OFF - ebben az egyben valóban profi vagy - ON
__________________
Sorry, this account has been suspended
  #107  
Old 10-29-2006, 08:53
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
?mikor irtam,hogy nincs semmi a piacon? egyedül kati nincsen olyan helyem játszom és így tökéletes na és csak a trükök döntenek ígyteljességben csak a trükök
Mik azok a trukok?
__________________
Remedy
  #108  
Old 10-29-2006, 08:56
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Mik azok a trukok?
Én tudok egy nagyon jót: akkora sereggel támadni, amit nem védenek ki, és annyi védelmet tartani, hogy ne jöjjenek be. Mellette varizni őket mint atom. Ez tulajdonképpen már 3 trükk
  #109  
Old 10-29-2006, 10:32
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Én tudok egy nagyon jót: akkora sereggel támadni, amit nem védenek ki, és annyi védelmet tartani, hogy ne jöjjenek be. Mellette varizni őket mint atom. Ez tulajdonképpen már 3 trükk
trükk, azt ertem en is.... na de truk.....
__________________
Remedy
  #110  
Old 10-30-2006, 10:34
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

De mi az hogy nincs kati a piacon mar ne haragudj...
Ja meg trükkök?

Te valami butitott verzioval jaccol
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 05:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu