Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Igényfelmérés: SMS fogadás bővítése Vodafone irányból
Bankkártyával fizetek, és maradok is ennél. 10 5.78%
Pannonról fizetek, és maradok is ennél. 33 19.08%
T-Mobile-ról fizetek, és maradok is ennél. 34 19.65%
Bannkártyával fizetek, de ha lenne Vodafone, akkor áttérnék arra. 11 6.36%
Pannonról fizetek, de ha lenne Vodafone, akkor áttérnék arra. 29 16.76%
T-Mobile-ról fizetek, de ha lenne Vodafone, akkor áttérnék arra. 26 15.03%
Nem vagyok VIP tag, de ha lenne Vodafone, akkor lennék. 30 17.34%
Nem érdekel a VIP tagság, nem kívánom támogatni a Hódítót. 0 0%
Voters: 173. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 11-13-2007, 07:04
laci02 laci02 is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 1
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default vodafone

üdv ha lenne vodafone én vip tag lennék régen de mivel a családban csak vodafonos telefon van ezért eddig nem tudtam küldeni sms-t =(
Reply With Quote
Sponsored Links
  #122  
Old 11-13-2007, 07:17
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Bankkártyáról megy a párom-é és az enyém is, ha esetleg úgyhozza a szükség akkor T-Mobilról segitem ki szegény népem vip éhségét.
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
Reply With Quote
  #123  
Old 11-13-2007, 07:25
gambrius gambrius is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Sziasztok!

Az SMS fogadó rendszerünk átállításával megnyílt az elvi lehetőség a Vodafone irányból történő emeltdíjas SMS-fogadásra. Csak elvi lehetőségről beszélek, hiszen ennek esetleges bevezetése rengetegmindentől függ.

Ezt a témát egy igényfelmérő témának indítottam.

Arra kérek mindenkit, hogy a szavazáson a valós helyzetét jelölje be, ne itt poénkodjon senki. Ha valaki nem akarja megmondani, akkor egyszerűen ne szavazzon semmire.

A témát az általános beszélgetések közé indítottam, hogy új fórumozók is kifejthessék véleményüket. Elsősorban nekik szól, hogy a szavazat önmagában semmit nem ér, kérnék egy pár szavas leírást is arról, hogy miért arra a pontra került a szavazat, amire.

Mint említettem, ez egy igényfelmérő téma csak, a szavazás eredménye csak tájékoztató jellegű. Akkor sem biztos, hogy ezt az irányt bevezetjük, ha mindenki azonnal élne ezzel a lehetőséggel.

Ráadásul ez még csak az igényfelmérés első része, lásd témacím, ennek eredményétől függően még folytatódik az igényfelmérés tovább...

A szavazati lehetőségeket nem nagyon részletezem, azt hiszem egyértelműek, nem nagyon van mit hozzáfűzni.

Mégegyszer arra kérek mindenkit, hogy a valós helyzetének megfelelő pontra szavazzon. Ha több pontra is tudna szavazni, akkor arra szavazzon, amelyik a legjellemzőbb.

Köszönöm.
Szia!
ha arról van szó ,hogy az sms fogadó rendszeretek a Vodafontól ís fogadja a vip. körrök meghosszabbitát. ezt igenis okos ötletnek tartom.
ha viszont arról ,hogy a Pannon és T mobil szolgáltató helyett ez legyen az másokra nézve kedvezőtltn lenne és ezt nem támogatnám.
üdv
gambrius
Reply With Quote
  #124  
Old 11-13-2007, 07:25
Bayard Bayard is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default Hali

Olyan lehetőség nincs a szavazásba, hogy a teljes szövetségemnek állandó probléma, hogy vodafoneról nem lehet küldeni, mivel még a környezetemben sincs más hálózattal rendelkező ismerős. Csak a hód miatt szoktunk venni egy pannonos karit, de ha lenne vodás megkönnyítené nagyban a dolgot, úgyhogy hajrá, támogatom
Reply With Quote
  #125  
Old 11-13-2007, 07:31
Elme's Avatar
Elme Elme is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 216
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Pannon és T-online előfizető vagyok ezer éve, a hódot a pannonról fizetem, mivel éppen az volt kéznél amikor először fizettem vipet - automatizálva van a történet
asszem hasznos lenne, ha a vodások is tudnának vipet fizetni, egyrészt nem nekem kellene az sms-t küldözgetni a vodás szövi helyett, másrészt jár nekik is, ne a hódító miatt válasszon valaki szolgáltatót>>> és diákoknak, ha minden igaz talán a legolcsóbb a vodánál telefonhoz jutni
__________________
Egész életemben arra kényszerítenek, hogy tudatlanságomat kifecsegjem és tudásomat elhallgassam.
Reply With Quote
  #126  
Old 11-13-2007, 08:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by drafij View Post
És az is érdekelne, hogy mikor tértek át a digitálisra, mert jelenleg digitális telefonról a rendszer nem veszibe az sms-eket. És mivel ez a jövö szerintem jólenne minél elöbb áttérnétekrá.
Nem tudom, hogy miről van szó. Nem a telefontól függ, hogy tudsz-e sms-t küldeni. Ha a telefonod a mostani szolgáltatókkal nem képes az sms küldésére, akkor azt a telefont valószínüleg nem is használhatnád. Ha engedélyezve van, akkor biztos vagyok benne, hogy képes az sms küldésére.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #127  
Old 11-13-2007, 08:21
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by gambrius View Post
ha viszont arról ,hogy a Pannon és T mobil szolgáltató helyett ez legyen az másokra nézve kedvezőtltn lenne és ezt nem támogatnám.
Erről nincs szó, csupán az esetleges bővítés merült fel Vodafone irányába, a meglevő irányok (Pannon és T-Mobile) megszüntetése nem.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #128  
Old 11-13-2007, 08:32
Cricketkate Cricketkate is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 11
Activity: 0%
Longevity: 90%
Wink

Üdv!
Nagyon nem bánnám, ha lenne Vodás vip sms.
Nem fogok ezért szolgáltatót váltani, és hihetetlen macera olyan egyént találnom, akinek alkalmas mobilszolgáltatóval van épp szerződése.
Szóval ha lesz, plusz egy garantált strigulát behúzhattok a kizárólagos Voda oszlopba, mert jelenleg nem is bajlódom a vip-pel, anélkül játszogatok.
Kati
Reply With Quote
  #129  
Old 11-13-2007, 08:47
Gilberta's Avatar
Gilberta Gilberta is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sziasztok!

Támogatom az ötletet, csak azért tartok fent pannonos kártyát,mert nem lehet Vodáról sms-zni

Remélem sikerál a szavazat s bevezetésre kerül! Örvenedk az ötletnek.

G
__________________
Gilberta a neveletlen
Reply With Quote
  #130  
Old 11-13-2007, 09:19
demian demian is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Zalaegerszeg
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Pannon-t jelöltem mivel pannonos a telcsim , de egy kis megjegyzés a választható pontokról, "Pannonról fizetek, és maradok is ennél. ..." nem a legjobb megfogalmazás, mivel én ha tehetném bankkártyával fizetnék csak hát az enyémmel nem lehet neten fizetni ( pedig olyant kértem ... majd változtatok ezen a közeljövőben

Jah akkor még egy kis megjegyzés ez most a játékosoknak, nemtudom esett-e róla szó, vagy tudjátok-e hogy sms-es fizetésnél a mobilcégek szépen leveszik a saját részük, főleg ha valaki közvetítőn keresztül üzemelteti az emeltdíjas sms-es szolgáltatásait 200FT után kb 50-60 FT jut el ahoz akihez kellene sajna, ezért is fizetnék bankkártyán szívesebben mert ott azért annyit nem akaszt le a bank vagy a közvetítő
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu