Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 03-19-2008, 07:25
cipu's Avatar
cipu cipu is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default Sikertelen belépés, mi lehet az oka?

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, elsösorban Atit, hogy most inditottam uj orit mivel az elsövel szintet léptem.elsöre az uj oriba beengedett lépni,fel is írtam a számát hogy össze kapcsoljam öket, belépek a régi orimba begépelem a számát aztán lépnék vissza az uj oriba erre nem enged be, belépési hibákat meg, elirt jelszo, elirt felhasználo név meg ilyeneket ír pedig leirtam mindent egy lapra hogy még véletlenül se járjak igy. mit tehetek ilyenko?? Válaszodat elöre is köszönöm.
__________________
“Mindannyian különböző utakat választunk az életünkben. De bárhová is megyünk, mindenhová viszünk magunkkal egy kis darabot mindenkiből.”

"Aki rossz azt a lelkiismerete kínozza, aki jó azt az embertársai."
Sponsored Links
  #2  
Old 03-19-2008, 07:35
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by cipu View Post
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, elsösorban Atit, hogy most inditottam uj orit mivel az elsövel szintet léptem.elsöre az uj oriba beengedett lépni,fel is írtam a számát hogy össze kapcsoljam öket, belépek a régi orimba begépelem a számát aztán lépnék vissza az uj oriba erre nem enged be, belépési hibákat meg, elirt jelszo, elirt felhasználo név meg ilyeneket ír pedig leirtam mindent egy lapra hogy még véletlenül se járjak igy. mit tehetek ilyenko?? Válaszodat elöre is köszönöm.
A leggyorsabb módja a belépésnek, ha lekéred az új ország adatait az e-mail címedre. Címlap, "Ha elfelejtetted a jelszavad, vagy felhasználói neved, kattints ide!" link a belépési mező alatt, e-mail címed beírása, és kattintás a "Mehet" gombra.

Elképzelhető, hogy hosszabb felhasználói nevet és/vagy jelszót adtál meg, mint ami megengedett, vagy olyan speciális karaktert használtál valamelyik belépési adatodban, ami biztonsági okból el lett távolítva (ez igen ritka, általában csak azoknál jön elő, akik direkt próbálkoznak ilyesmivel). A jelszóemlékeztető ilyenkor az ideális megoldás.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 03-19-2008, 07:38
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Bocsánat, hogy belekontárkodom, de kb fél évvel ezelőtt próbáltam regisztrálni olyan országot, amiben különleges karakter volt (a nevében is, felhasználó nevében is), és nem engedte regisztrálni. Úgyhogy szerintem más a hiba. A többit meg nem ismételem.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
  #4  
Old 03-19-2008, 07:42
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Bocsánat, hogy belekontárkodom, de kb fél évvel ezelőtt próbáltam regisztrálni olyan országot, amiben különleges karakter volt (a nevében is, felhasználó nevében is), és nem engedte regisztrálni. Úgyhogy szerintem más a hiba. A többit meg nem ismételem.
A belépéshez a felhasználói nevet és a jelszót kell megadnod. Amikor belépsz, akkor semmi formában nem írod be az országnevet, így annak a belépési folyamathoz semmi köze.
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 03-19-2008, 07:42
cipu's Avatar
cipu cipu is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Köszi a gyors választ Ati)most már minden oké))
__________________
“Mindannyian különböző utakat választunk az életünkben. De bárhová is megyünk, mindenhová viszünk magunkkal egy kis darabot mindenkiből.”

"Aki rossz azt a lelkiismerete kínozza, aki jó azt az embertársai."
  #6  
Old 03-25-2008, 17:20
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A belépéshez a felhasználói nevet és a jelszót kell megadnod. Amikor belépsz, akkor semmi formában nem írod be az országnevet, így annak a belépési folyamathoz semmi köze.
A felhasználónevet is megemlítette (tehát abba is volt speciális karakter), és annak van köze a belépéshez
De egyébként ha jól vettem ki a szavaiból, nem ez volt a lényeg...
De inkább csöndbenmaradok
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Aembör hadis - lehet vagy nem lehet? vonos82 Stratégia & Tippek 64 09-28-2008 09:54
Hol lehet megnézni a párbajeredményeket? Toto Segítség 7 07-23-2006 12:51
Hogyan lehet nekem is Avatar-om? Ati A fórumról... :) 15 02-24-2006 08:52
MF-ként meddig lehet eljutni? Isty Segítség 27 02-08-2006 13:26
Ötlet ami lehet hogy hülyeség:D Szürkegandalf Elvetett javaslatok 3 01-29-2006 09:47


All times are GMT +1. The time now is 21:30.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu