Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11841  
Old 12-06-2011, 09:28
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
azért a hiénához nem csak az "egy maradhat" klán ért ahogy elnézem más klán is profi szinten csinálja
Te sem gondoltad komolyan, hogy a tegnap előtti után majd ölbetett kézzel nézzük végig a dolgolat...

Robi korrekt volt a leveled (Janesz tényleg benézte) én pl csak a személyed miatt mentem annyival csak amennyivel ezt jól láttad!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #11842  
Old 12-06-2011, 09:36
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
Te sem gondoltad komolyan, hogy a tegnap előtti után majd ölbetett kézzel nézzük végig a dolgolat...

Robi korrekt volt a leveled (Janesz tényleg benézte) én pl csak a személyed miatt mentem annyival csak amennyivel ezt jól láttad!
értem én, csak akkor nem kell kiabálni, hogy így hiéna, fújj hiéna. te szemét hiénáztál . én is megtettem volna a helyetekbe és még nagyon sokan ugyan így tettek volna. mindenesetre szépen csináltátok
Reply With Quote
  #11843  
Old 12-06-2011, 10:30
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
értem én, csak akkor nem kell kiabálni, hogy így hiéna, fújj hiéna. te szemét hiénáztál . én is megtettem volna a helyetekbe és még nagyon sokan ugyan így tettek volna. mindenesetre szépen csináltátok
ez nem meríti ki a közönséges hiéna fogalmát!
nevezzük ezt bosszú hiénának
a kislámákra sem fröcsögtünk mikor a klánüté után nehezítették (ik) Vityuék feljövetelét, mert ez tök érthető!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Wolfi For This Useful Post:
  #11844  
Old 12-06-2011, 10:56
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Wolfi View Post
ez nem meríti ki a közönséges hiéna fogalmát!
nevezzük ezt bosszú hiénának
a kislámákra sem fröcsögtünk mikor a klánüté után nehezítették (ik) Vityuék feljövetelét, mert ez tök érthető!
goldin majd úgy is leverem
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Hex For This Useful Post:
  #11845  
Old 12-06-2011, 11:04
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
értem én, csak akkor nem kell kiabálni, hogy így hiéna, fújj hiéna. te szemét hiénáztál . én is megtettem volna a helyetekbe és még nagyon sokan ugyan így tettek volna. mindenesetre szépen csináltátok
dehogynem kell. Ha csak a földről szólna az egész, én már évekkel ezelőtt meguntam volna a Hódítót.
Fújj hiéna most is. Megcsináltam asszem a privát hiénarekordunkat, és a bosszú édességén kívül még most sem tudom, mi olyan borzasztó jó benne.

És még azt sem értem, hogy teneked mi szükséged van a mondókád ismétlésére oldalanként. Amíg hiányzott 1-2 tagunk, egész barátságos tudtál lenni. De úgy látom visszataláltál a default állapothoz.
__________________

Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Princ For This Useful Post:
  #11846  
Old 12-06-2011, 11:13
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
dehogynem kell. Ha csak a földről szólna az egész, én már évekkel ezelőtt meguntam volna a Hódítót.
Fújj hiéna most is. Megcsináltam asszem a privát hiénarekordunkat, és a bosszú édességén kívül még most sem tudom, mi olyan borzasztó jó benne.

És még azt sem értem, hogy teneked mi szükséged van a mondókád ismétlésére oldalanként. Amíg hiányzott 1-2 tagunk, egész barátságos tudtál lenni. De úgy látom visszataláltál a default állapothoz.
ez remélem vicc
Reply With Quote
  #11847  
Old 12-06-2011, 11:23
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
ez remélem vicc
látom vágod

szóval egy klán tényleg kéne már neked. rossz nézni ekkora dumát a jelenlegi semmittevés mellett :/
__________________

Reply With Quote
  #11848  
Old 12-06-2011, 11:27
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
látom vágod

szóval egy klán tényleg kéne már neked. rossz nézni ekkora dumát a jelenlegi semmittevés mellett :/
ha tudni szeretnéd most is van klánom még ha nem is a legnagyobb de van.
Reply With Quote
  #11849  
Old 12-06-2011, 13:14
Démonka Démonka is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 49
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Nagy gratula a sárkányverőknek!
Reply With Quote
  #11850  
Old 12-06-2011, 14:24
Paliking Paliking is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Biztos ami, biztos, kivártam két napot a klánütés óta, hátha valamelyik dragonos eltüsszent véletlenül egy gratot, de ez a rész úgy látom még nem megy.
Az önfényezés, meg a sárdobálás megy, a saját ütések bemásolgatása is már megy, az emelt fővel vesztés még nem megy. Remélem előbb-utóbb ez is sikerülni fog.
Lehet ennél az ütésnél felhánytorgatni a múltat, és, hogy ki kinek mikor vette el a cipőfűzőjét, de a helyzet az, hogy nagyon kemény munkával vertük be a Dragont. Őszintén szólva a klánunkból nagyjából mindenki lekakkantotta, hogy bevertétek a Egyenlítőieket, mi akkor döntöttük el, hogy beverünk titeket, és aktivizáljuk magunkat, mikor szemfülesen Siriust beütöttétek.
Két lehetőség maradt, az egyik, hogy hagyunk titeket magunkon országonként felgyalogolni, a második, hogy revansot veszünk, és leütünk titeket.
Végülis úgy gondolom, hogy kitaláljátok melyik megoldást választottuk, és megérte a készülődést. Szerintem a dragonosok, akik klánon belül voltak, nagyjából észlelték, hogy a seregindítás után esélyük sem volt, ezért talán megérdemeltünk volna egy gratot tőletek.
Régen nem volt ilyen aktív a klán, mint az utóbbi hetekben, és jó volt egy kicsit visszapörgetni az idő kerekét, remélem lesz még ilyen alkalom
Gratula még egyszer a klánnak, a vezérünknek, a tervért, és mindenkinek a végrehajtásért, a dragonosoknak, meg hogy nem dobálták szét a klánt, bár én simán megtettem volna a helyükben.
__________________
_________________________
6:3 (4) (#100056)
Paliking (5) (#178189)
Elmegyilkos (7) (#7777)
Uff (2)(#426219)
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Paliking For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (0 members and 10 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 19:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu