Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 03-03-2006, 23:29
shyva
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Question Bármilyen kérdés, nem csak kezdőknek

olyat kérdeznék hogy elhagytak a templomot sokan vala. pontosan 230an arra hivatkozva, hogy nincs eleg hely. namost miutan elmentek lett 230 hely.

2006-03-03 21:43:09 Kevés a hely a templomokban! 230 varázsló elhagyta sereged. [INFÓ]

bocs ha hulyeseget kérdezek , lehet hogy csak naon faradt vagyok de ennyien nem szoktal elhagyni ugy emlékszem és raadasul nem voltak többen a helynél....
sőt:Templom 8320 8060 260 tehat a vegen meg az derult ki hogy volt hely is. akkor most ez mivót??

kosz
Sponsored Links
  #2  
Old 03-03-2006, 23:37
shyva
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default 2

megegy: en eddig szoviben jatszottam de ugy igazan jol mukodo szovit nem sikerult ossuehozni mert mindig volt valami hulyeseg, pedig nincs annál profibb mikor total összehangoltan tamad egy szovi és szepen lepesrol lepesre megfelelö sorrendben utnek a kulonbozo fajok stb

most egyedul nyomom meddig megy a dolog egyedul? mire érdemes gyurni? vagy egyedul nem lehet olyat kialakitani ami ved kb minden ellen?
vegul is ha van egy nem tul nagy sereg ami a betorest kivedi es sok toli sok vari az kiindulasnak jo nem?
  #3  
Old 03-04-2006, 08:37
Phoenix's Avatar
Phoenix Phoenix is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: In the UK
Posts: 1,518
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by shyva
olyat kérdeznék hogy elhagytak a templomot sokan vala. pontosan 230an arra hivatkozva, hogy nincs eleg hely. namost miutan elmentek lett 230 hely.

2006-03-03 21:43:09 Kevés a hely a templomokban! 230 varázsló elhagyta sereged. [INFÓ]

bocs ha hulyeseget kérdezek , lehet hogy csak naon faradt vagyok de ennyien nem szoktal elhagyni ugy emlékszem és raadasul nem voltak többen a helynél....
sőt:Templom 8320 8060 260 tehat a vegen meg az derult ki hogy volt hely is. akkor most ez mivót??

kosz
ez gondolom azért volt, mint ahogy nekem volt régen hogy 2k varim ment el...azért, mert először nem volt elég embered, hogy fenntartsák az épületet, de amikor elmenek a varik, akkor azok lefokozódtak sima emberré, tehát megint volt elég ember az épület működtetéséhez...érted?
__________________
"War. War never changes."

[SZ]Régi Nagy Magyarország/Phoenix (#322834)
[SZ]Picurmanoo (#396769)


"All this has happened before, and all this will happen again...
End of line..."

(BattleStar Galactica)
  #4  
Old 03-04-2006, 08:53
Phoenix's Avatar
Phoenix Phoenix is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: In the UK
Posts: 1,518
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by shyva
megegy: en eddig szoviben jatszottam de ugy igazan jol mukodo szovit nem sikerult ossuehozni mert mindig volt valami hulyeseg, pedig nincs annál profibb mikor total összehangoltan tamad egy szovi és szepen lepesrol lepesre megfelelö sorrendben utnek a kulonbozo fajok stb

most egyedul nyomom meddig megy a dolog egyedul? mire érdemes gyurni? vagy egyedul nem lehet olyat kialakitani ami ved kb minden ellen?
vegul is ha van egy nem tul nagy sereg ami a betorest kivedi es sok toli sok vari az kiindulasnak jo nem?
kiindulásnak nem rossz, cask annyi a gond vele, hogy így az embereidet többfelé kell osztanod, és hogy egy normális védelmed legyen a hadisok ellen, akkor nem amrad elég hely a toliknak meg a variknak, és ez így tovább...aztán meg ha bekerülsz egy szövibe, akkor viszont át kell építened egy csomó mindent, igaz ha egy normális szövibe kerülsz, akkor finanszírozzák neked
__________________
"War. War never changes."

[SZ]Régi Nagy Magyarország/Phoenix (#322834)
[SZ]Picurmanoo (#396769)


"All this has happened before, and all this will happen again...
End of line..."

(BattleStar Galactica)
  #5  
Old 03-04-2006, 08:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 5%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by shyva
olyat kérdeznék hogy elhagytak a templomot sokan vala. pontosan 230an arra hivatkozva, hogy nincs eleg hely. namost miutan elmentek lett 230 hely.

2006-03-03 21:43:09 Kevés a hely a templomokban! 230 varázsló elhagyta sereged. [INFÓ]

bocs ha hulyeseget kérdezek , lehet hogy csak naon faradt vagyok de ennyien nem szoktal elhagyni ugy emlékszem és raadasul nem voltak többen a helynél....
sőt:Templom 8320 8060 260 tehat a vegen meg az derult ki hogy volt hely is. akkor most ez mivót??

kosz
A téma meghatározása igazán... hogy is mondjam csak... egyedi. Amint olyan téma alatt lesz a kérdés, ami utal is a tartalmára, válaszolok. Addig csak javasolni tudom, hogy olyan témát adj meg, amiből tudni is lehet, hogy miről van szó, nem egy általnos semmitmondó sort.
  #6  
Old 03-04-2006, 10:14
Toto's Avatar
Toto Toto is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Alföld
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
A téma meghatározása igazán... hogy is mondjam csak... egyedi. Amint olyan téma alatt lesz a kérdés, ami utal is a tartalmára, válaszolok. Addig csak javasolni tudom, hogy olyan témát adj meg, amiből tudni is lehet, hogy miről van szó, nem egy általnos semmitmondó sort.
Pl.: Mé mennek el a varik?


Pl. mondjuk olyan is lehet, hogy kopott a lakiteki, elmentek a varik, aztán befutott egy adag teki írásból és ismét lett hely. Anno jártam én is így
__________________
na most akkor höhö, vagy nem höhö
  #7  
Old 03-29-2006, 15:06
Diamond Lion
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Angry Jksz

Szevasztok!

Nagy valószínűséggel szenvedő alanya a szövetségünk ennek az arcátlanságnak! Hol kinél kell, lehet bejelenteni?
Az elkövető "szólta" el magát! Bizonyítani tudom!
  #8  
Old 03-29-2006, 15:09
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

súgó/csalásokkal kapcsolatos gyakroi kérdések/jksz bejelntő lap
  #9  
Old 03-29-2006, 15:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 5%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Diamond Lion
Szevasztok!

Nagy valószínűséggel szenvedő alanya a szövetségünk ennek az arcátlanságnak! Hol kinél kell, lehet bejelenteni?
Az elkövető "szólta" el magát! Bizonyítani tudom!
súgót tessék olvasni néha...
__________________
Hódító * Queosia
  #10  
Old 03-29-2006, 22:14
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Diamond Lion
Szevasztok!

Nagy valószínűséggel szenvedő alanya a szövetségünk ennek az arcátlanságnak! Hol kinél kell, lehet bejelenteni?
Az elkövető "szólta" el magát! Bizonyítani tudom!
hmm... ezt a vádaskodást láttam ma már vhol... lassú csopis vagy?
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Elszólások és egyéb mókás dolgok játék közben Chris Fantasy, szerepjátékok 241 06-03-2008 11:17
Szövihez belépés csak limitált okkal. Kisbér Elvetett javaslatok 136 08-08-2007 10:58
Konrád Menet Cassandra 2007-es túrák 9 01-14-2007 20:00
Árverésre új szám kérése: már csak kevesebb, mint 24 óráig Ati Fontos bejelentések 0 01-07-2007 12:21
Csak nekem lassú? BeeLord Segítség 12 12-01-2006 13:13


All times are GMT +1. The time now is 00:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu