Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #101  
Old 04-04-2014, 20:12
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Mert a nagy klánok bizonyos heki felé nem engednek senkit, ha nem akarnak.. de már bőven leírtam a véleményem, ha úgy gondolod butaság, akkor hagyd figyelmen kívül.. én félek, ha ez így bekerül erősen megcsappanhat a létszám Aban..
ez nem anarch, hogy határok legyenek megszabva
Reply With Quote
Sponsored Links
  #102  
Old 04-04-2014, 20:19
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Olyan szinten biztosan érdemes külön kezelni, hogy a "rövid szabiról visszatérés után 12 óráig ne lehessen szabira menni" javaslat mindenhova egyformán vonatkozik. Nem látok semmit, ami ez ellen szólna, és úgy emlékszem, hogy itt a fórumon is csak egyetlen ellenvetés volt, de ő sem tudta megmagyarázni miért.

Ezzel gyönyörűen biztosítani lehet, hogy a rövid szabi arra legyen hazsnálva, amire való, miközben a hosszú szabit egyáltalán nem befolyásolja.

Ez a rész szerintem pipa, lehet félretenni, és lépni tovább. Szerintem ez további megbeszélést nem igényel.

Ami még szabi volt, az 1/A specifikusan a 12 és 72 óra közötti visszajövetel megakadályozása. A fenti, általános szabis módosítás után ennek még van egyáltalán jelentősége?
van. mert az eredeti felvetésben a probléma az volt, hogy a klánokból 3-4 tag is elmehet szabira büntetlenül, mert 5 óra múlva már játékban is lehet egy esetleges klántámadás miatt amit ugye a szövik észlelnek. eddig azért nem mentek szabira az országok, mert féltek, hogy a 72 óra alatt (ami elég idő egy klántámadás kidolgozásához) valaki rájuk áll és csökkentett védő/támadó erővel tudnak csak kiállni. az éjszakai alvásnak nem ez volt a célja, szerintem aki 12 óra alvással nem elégszik meg, az legyen 72 óráig szabin. aki rendeltetés szerűen használja annak ez semmilyen hátrányt nem fog okozni.
Reply With Quote
  #103  
Old 04-05-2014, 02:48
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Tegyük fel, hogy kis klánokról beszélünk. Összeállnak egy jó klánba (mert nem kell 30% földet leadniuk, csak 1-2%-ot az új javaslat szerint), és megtámadnak valakit.

Miért baj, hogy nem tudja a megtámadott klán rögtön kiléptetni a tagjait?

Pláne a javaslat szerinti sokkal kedvezményesebb klánbalépés mellett?
Egy nagyon fontos dolgot kifelejtettem, bár már korábban leírtam.. 1 éves tapasztalat szerint és jó 50-100 klánütés után az elmúlt 1 évből.. a kis klánok nem találkoznak szétdobással..
Tehát a szétdobás megszűnésével hosszú távon nem lesz több klánütés, csak rövidtávon 1-2-3 nagyobb klán javít a helyzetén, aztán picit lecsökken a csoportlétszám, jó 10-20%-al és minden beáll a jelenlegihez hasonló állapotra..
__________________
same old song..

Last edited by none; 04-05-2014 at 02:56..
Reply With Quote
  #104  
Old 04-05-2014, 11:18
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Egy nagyon fontos dolgot kifelejtettem, bár már korábban leírtam.. 1 éves tapasztalat szerint és jó 50-100 klánütés után az elmúlt 1 évből.. a kis klánok nem találkoznak szétdobással..
Tehát a szétdobás megszűnésével hosszú távon nem lesz több klánütés, csak rövidtávon 1-2-3 nagyobb klán javít a helyzetén, aztán picit lecsökken a csoportlétszám, jó 10-20%-al és minden beáll a jelenlegihez hasonló állapotra..
másold már be azt az 50-100 klánütést az elmúlt egy évből az heti kettőt jelentene illetve ha a kisklánok nem találkoztak szétdobálással, akkor az azt jelenti, hogy csak a nagyklánok dobálnak szét. ha a ti értékrendetek szerint vannak kis és nagy klánok és a kisklánokat akarjátok megvédeni mindenképpen akkor ezzel a változtatással igazából az ő helyzetük nem változik.
Reply With Quote
  #105  
Old 04-05-2014, 11:32
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

(átmozgattam ide egy pár bejegyzést)
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #106  
Old 04-08-2014, 11:12
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Az 1/A szabadság kibővítésével (12-72 óra közötti visszajövetel korlátozása) kapcsolatban van-e még utolsó pillanatbeli hozzászólás?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #107  
Old 04-08-2014, 13:53
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Ugye azt várjuk ettől, hogy kevesebb szabis lesz, főleg Aban?
Akkor, csak viszonyítás miatt: jelenleg 32 szabis van 217 oriból.. nézzük, ha ez bekerül, mi lesz 1-2 hónap múlva..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #108  
Old 04-08-2014, 14:23
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
főleg Aban?
Most CSAK az A-ról van szó.

Quote:
Originally Posted by none View Post
Ugye azt várjuk ettől, hogy kevesebb szabis lesz, főleg Aban?
Nem ez a célja. Az a célja, hogy arra legyen használva a rövid szabadság, amire ki lett találva, és ezáltal a klántámadások kiszámíthatóbbak legyenek mind a támadó, mind a védő oldaláról.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #109  
Old 04-08-2014, 15:18
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Most CSAK az A-ról van szó.



Nem ez a célja. Az a célja, hogy arra legyen használva a rövid szabadság, amire ki lett találva, és ezáltal a klántámadások kiszámíthatóbbak legyenek mind a támadó, mind a védő oldaláról.
Ergo kevesebben legyenek szabin..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #110  
Old 04-08-2014, 15:47
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Ergo kevesebben legyenek szabin..
mitől lennének kevesebben szabin? akinek szabiznia kell az úgyis szabizni fog. aki meg este alvás alatt szabizni akar azt most is megteheti majd.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Megszünt,eltünt,törölt klánból való kilépés Serg Segítség 6 06-06-2010 21:47
kilépés/belépés után az áldozás újra indul? Fanatixxx Segítség 5 04-02-2010 07:51
Kilépés után a játékban ragadt karakter Reni Segítség 7 09-15-2009 09:59


All times are GMT +1. The time now is 12:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu