Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-11-2012, 15:43
Nigel Nigel is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default Szintlépés 1/A-ból

Okés hogy grafikai meg segítség lesz az újításokban. de nem lehetne segíteni még mindig az 1A ban lévőket? vagy ez csak nekem meg pár társamnak olyan nagy probléma elf létünkre? okés hogy az nem egy háborús nép és fedezésekből nehéz haladni de amennyit én haladok annyit haladnak mások is előttem és a csoport létszám ahogy csökken úgy egyre többet kell összekaparjak ami már már lehetetlennek tűnik számomra.
lehet nem jó helyre írtam ezt a posztot de itt találtam értelmes helyet.

amúgy még mielőtt...ezek a könnyített lépések számomra nem opciók mert több éve küzdők már az A ban és nem fogom feladni hogy feljussak azért hogy még egyszer végigszenvedjem és akkor kapok egy személyiséget.

szóval ha szabadna javasolnom szerintem lehetne ilyen kis könnyítés azoknak akik sok ideje ott vannak hogy az idő függvényében az 30% kicsit feljebb megy és így talán betudok csűszni a topba és a szerencsétlen országom 1 év után tud fordulni alólam. szerintem egész reális lenne ez a helyzet.

üdv
Nigel
Sponsored Links
  #2  
Old 02-11-2012, 15:59
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Nigel View Post
ezek a könnyített lépések számomra nem opciók mert több éve küzdők már az A ban és nem fogom feladni hogy feljussak azért hogy még egyszer végigszenvedjem és akkor kapok egy személyiséget.

szóval ha szabadna javasolnom szerintem lehetne ilyen kis könnyítés azoknak akik sok ideje ott vannak hogy az idő függvényében az 30% kicsit feljebb megy és így talán betudok csűszni a topba és a szerencsétlen országom 1 év után tud fordulni alólam. szerintem egész reális lenne ez a helyzet.
Az 1/A-ból való teljesértékű forduláshoz nem szükséges a top30% elérése. Fixen 9000 hektárt kell elérned hozzá, ez nem emelkedik.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 02-11-2012, 17:11
Nigel Nigel is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az 1/A-ból való teljesértékű forduláshoz nem szükséges a top30% elérése. Fixen 9000 hektárt kell elérned hozzá, ez nem emelkedik.


Tény de az a gond hogy akkor a következő országommal is elkéne érjem a 9000 hektárt ami lássuk be annyira nem teljesen egyszerű az 1A ban ahol csak kispécizett orkok meg elfek uralkodnak. igen kihagytam a gnómot törpöt de nem lényeg.

Az a gond hogy nekem az a célom hogy a többi orszgom fordulhasson mert nem rendlkezik több 10 milliárdos vagyonnal hogy lehetővé tegyem azt hogy ki be vásároltam a lovakat és íjászokat 9000 hektárig. és hát ha nem ismerek hatalmas szövetségeket akik lízingelnek nekem akkor ismételetem beletelik pár évbe ez a hercehurca és akkor megintcsak várhatok a többi országgal.

érted mi a gondom?

Nigel
  #4  
Old 02-11-2012, 17:16
Nigel Nigel is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by Nigel View Post
Tény de az a gond hogy akkor a következő országommal is elkéne érjem a 9000 hektárt ami lássuk be annyira nem teljesen egyszerű az 1A ban ahol csak kispécizett orkok meg elfek uralkodnak. igen kihagytam a gnómot törpöt de nem lényeg.

Az a gond hogy nekem az a célom hogy a többi orszgom fordulhasson mert nem rendlkezik több 10 milliárdos vagyonnal hogy lehetővé tegyem azt hogy ki be vásároltam a lovakat és íjászokat 9000 hektárig. és hát ha nem ismerek hatalmas szövetségeket akik lízingelnek nekem akkor ismételetem beletelik pár évbe ez a hercehurca és akkor megintcsak várhatok a többi országgal.

érted mi a gondom?

Nigel

Már bocsi h lemagáztalak.
  #5  
Old 02-11-2012, 17:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Erre van kitalálva a 4000 hektáros fordulás. Sokkal hamarabb teljesíted azt kétszer, mint ezt egyszer, és közben még ténylegesen játszol is.
__________________
Hódító * Queosia
  #6  
Old 02-11-2012, 17:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Nigel View Post
Már bocsi h lemagáztalak.
__________________
Hódító * Queosia
  #7  
Old 02-11-2012, 17:21
Nigel Nigel is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Erre van kitalálva a 4000 hektáros fordulás. Sokkal hamarabb teljesíted azt kétszer, mint ezt egyszer, és közben még ténylegesen játszol is.

hát azt meg nem igazán tudom értékelni hiszen most mégis kijátszottam a játékot( azaz feljutottam az egy A ba még ha nem is a legjobbak közé) és 2szer kell megcsináljam ahoz h megkapjam a jutalmam? nem igazán tűnik fairnek nekem. igen erre van a 9000 ami meg csak hasonlóságért ha a 31-31%os elfemmel amellet hogy nem egyszer egy spéci ork leüt(persze nem nagy nehézséggel) mert pont én vagyok az útjában 3 évembe került hogy 10400 hekire jussak akkor mennyi idő lenne ha harcolnék és nagyobb esélyt hagynék arra hogy beüssenek...
másrészt hamár ennyin vagyok és ennyi időmbe telt nem igazán érezném magam jól ha nem a topom pörögne...


szóval szerintem nem igazán könnyített ez a 9000-4000 hekis fordulás semmitsem a játékon az 1A ban.
  #8  
Old 02-11-2012, 18:09
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Nigel View Post
szóval szerintem nem igazán könnyített ez a 9000-4000 hekis fordulás semmitsem a játékon az 1A ban.
Azon nem. De elmondás alapján Te nem is játszol az 1/A-ban. Nem a szó valós értelmében.

Azt írod, hogy 3 évedbe került ide eljutni. 4000 hektárról fordulva minimum egy évet nyertél volna, és közben a lenti szinteken még élveznéd is a játékot, nem csak felfedeznél az A-ban.

Persze nem akarok beleszólni, hogy hogyan játszol, de pont az ilyen estekre van kitalálva a könnyített fordulás -- és ezzel a lehetőséggel nagyon sokan élnek is.
__________________
Hódító * Queosia
The Following 3 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #9  
Old 02-11-2012, 18:13
Nigel Nigel is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 6
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Azon nem. De elmondás alapján Te nem is játszol az 1/A-ban. Nem a szó valós értelmében.

Azt írod, hogy 3 évedbe került ide eljutni. 4000 hektárról fordulva minimum egy évet nyertél volna, és közben a lenti szinteken még élveznéd is a játékot, nem csak felfedeznél az A-ban.

Persze nem akarok beleszólni, hogy hogyan játszol, de pont az ilyen estekre van kitalálva a könnyített fordulás -- és ezzel a lehetőséggel nagyon sokan élnek is.
Jó tény. csak az a gond hogy az A egy egyfajta ugródeszka most. ahoz hogy rendeset ugorj nagyon megkell küzdj de a kicsihez nem kell sok viszont azzal nem csobbansz akkorát. itt csak ez a gond.
más rész simán tudnék értelmes ötlettel szolgálni aki segítene a magamfajtákon akik a lentiekkel akarnak fordulni és nem tudnak toba jutni ezzel nem maguk után hagyva azt a sok küzdelmet amit átélted odafent.

valóban nem a szó szoros értelmében játszom. de ha megpróbálnád egy sima klánba elérni azt hogy ki be vásárolj íjat lovat és mindezt úgy hogy ne hiénázzanak be mások...elismerésem. de én nem mertem kockára tenni a hektáromat. ezért lettem elf. és nem maradt több fordulási lehetőségem. szal vagy így vagy sehogy.
  #10  
Old 02-11-2012, 19:32
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Mi a konkrét kérdés? Mit szeretnél?

Van egy könnyített fordulási lehetőség, hogy aki nem akar az A-ban "tamagocsizni", az is élvezetes játékhoz juthasson, és még időt is nyerjen.

Azt írod, hogy ezzel a lehetőséggel nem akarsz élni.

Lehet az A-ban is élvezetes csatákat vívni, és úgy jutni el a teljesértékű fordulásig.

Azt írod, hogy ezt sem szeretnéd.

Lehet felfedezgetni, és csak fedezni, semmi mást nem csinálni. Ez lassú és unalmas, de idővel biztos fordulási lehetőséget ad.

Van bőven választási lehetőség, hogy mit csinálhatsz az A-ban, attól függően, hogy milyen játékstílus áll a legközelebb Hozzád, illetve mennyire szereted az 1/A pörgősebb, intenzívebb játékát.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szintlépés előtt Kisangyal86 Stratégia & Tippek 59 01-13-2009 18:38
22. Szintlépés Ati Hódító Kézikönyv 15 04-14-2008 14:14
szintlépés vityu Segítség 30 03-22-2008 23:02
Szintlépés! Dragi Segítség 79 03-20-2007 09:56
1A Szintlépés Csocsó Megvalósult javaslatok 163 02-23-2007 23:19


All times are GMT +1. The time now is 22:46.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu