Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Fellépés: diplomáciai kapcsolat az 1/A és a 2-es csoportok között?
Jó lenne (segitene a klánkeresésben) 32 88.89%
Maradjon úgy, ahogy van. 4 11.11%
Voters: 36. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 03-25-2006, 09:30
King
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Exclamation Fellépés: diplomáciai kapcsolat az 1/A és a 2-es csoportok között.

Hi!

A 2-böl fellépöknek nehéz dolguk van a klánkeresésben. Ha lenne egy lehetöség az 1/A és a 2-es csopik között diplomáciai kapcsolatra, már elöre lehetne tervezni. Mit gondoltok erröl?
Sponsored Links
  #2  
Old 03-25-2006, 10:00
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by King
Hi!

A 2-böl fellépöknek nehéz dolguk van a klánkeresésben. Ha lenne egy lehetöség az 1/A és a 2-es csopik között diplomáciai kapcsolatra, már elöre lehetne tervezni. Mit gondoltok erröl?

Támogatva.
Sokan azért kezdenek késöbb a fellépés után mert halvány fogalmuk sincs arról hova ki kell.
Ha meglehetne beszélni kinek mi kell a klánvezérek közül, lehetne előre tervezni a fordulók helyére.
Nem lenne annyi alkalmatlan (1/A-ra alkalmatlan) ori a fellépők között.
Ok, van aki itt átolvassa a fórumot mit kellene tenni-e ahoz, hogy megfeleljen az 1/A követelményeinek de sokan nem.
Jópár ismerős törölt már a feljutott oriból mert még fordulni se tudott, csinált 1-2-3 személyes klánt de nem sok sikerrel és beleunt.
Mert meg kell hagyni, hogy az a klánvezér amelyik vinni-is akarja vmire ritka egy válogatós fajta, tudja mi kell neki és ha megfelel oké, ha nem dobja a jelentkezőt.
Jobbik esetben még belépés elött és akkor megmarad a földadó.
De ha lehetne tervezni már a 2-es szinten talán többen megmaradnánk itt fenn.
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
  #3  
Old 03-25-2006, 13:19
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sztem pont azért vezették be azt, h kötelező legyen A-ba lépni, h nehezítsenek egy kicsit.
Így legalább nem fordul akárki körbe minimális játékkal. (Értem ezen azt, h naponta párszor néz be.)
Nem értem, miért akartok mindig könnyíteni? Sztem ez úgy jó, ahogy van.
Aki nem ismer vezért, aki beveszi, az csinál egy klánt. Mi ebben a nehéz?

Az A-ban szenvedő oriknak véleményem szerint nem az a problémája, h nem talál szövit, hanem, h fellép 1400-1500 hekin, aztán büdös életbe nem tudja magát feltornázni a topba. Hát ilyen orit senki nem vesz be szívesen. Tisztelet a kivételnek.

Last edited by Arwen; 03-26-2006 at 10:14..
  #4  
Old 03-25-2006, 15:12
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool

nézd, aki sokat játtszik, és sokat van bent, meg sok emberrel beszél a fórumon, az talál klánt. aki nem, az nehezen. pedig van olyan játékos aki nagyon jól játtszik és még az életbe nem nézett be a fórumra (pl a szövim is van ilyen...) Persze saját klán megszervezését is el lehet kezdeni 2/Bben, én pl megpróbáltam, abszolút sikermentesen persze...
Szóval mindenesetre minden megoldás ellenére sokat segítene ha 2/Bből elérhető lenne az 1/A diplomáciája is... Megkönnyítené a dolgot. ne mindenki egyszerre zuhanjon a mélyvízbe. Fent aztán vagy beveszik, vagy sajátja lesz klánból, de legalább adjuk meg az esélyt hogy ne rontsa el a beugrást. az mégiscsak egészen más játékmód...
  #5  
Old 03-25-2006, 17:47
King
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen
Sztem pont azért vezették be azt, h kötelező legyen A-ba lépni, h nehezítsenek egy kicsit.
Így legalább nem fordul akárki körbe minimális játékkal. (Értem ezen azt, h naponta párszor néz be.)
Nem értem, miért akartok mindig könnyíteni?
Nem feltétlen könnyitésröl van szó. Egy zöldböl kiderül ki gondolja komolyan.
Aki bent van, úgyis válaszol pár perc múlva, aki meg párszor lép be, mindegy mit ir, a zöld egyértelmüvé teszi, hogy milyen gyakran nézi meg az oriját.

Aki akar tényleg csináljon saját klánt, de azért legyen lehetöség a legjobbat választani mind a vezérnek, mind a jelentkezönek.
Inkább kényelmi funkció lenne.

Sokan nem tudják miröl szól az 1/A. 4 szinten keresztül valamennyire megtanulják a játékot, aztán egy teljesen más stilusú világba csöppennek. Egy esélyt megérdemelnének a kevesebbet lévö játékosok, és ha játszunk nyilván fordulni is szeretnénk.
Máskülönben mi értelme?

És a legfontosabb, hogy régen nem volt kötelezö az A-ba lépni. Ez nem elég nehezités?
  #6  
Old 03-26-2006, 10:28
Artúr
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Én is támogatom a 2/B-s diplomácia elérhetőségét 1/A-ból. Más könnyítést egyelőre nem kéne berakni. Klánt találni pedig nem annyira nehéz, vagy csak nekem volt mázlim?
  #7  
Old 03-28-2006, 12:15
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

"Egy esélyt megérdemelnének a kevesebbet lévö játékosok, és ha játszunk nyilván fordulni is szeretnénk."

Akkor játssz annyit, h fordulhass!
Ha jó az orid, jól játszol, és még pénzed is van, fogsz találni klánt, nem kell hozzá külső segítség, sőt még fórumhasználat sem. Aki meg keveset van bent, magára vessen, az A-ban fontos a megbízhatóság.
Az esélyekről meg csak annyit, van aki komolyan veszi, van aki nem, miért kapnának külön figyelmet a komolytalanok?
  #8  
Old 03-29-2006, 11:43
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen
Sztem pont azért vezették be azt, h kötelező legyen A-ba lépni, h nehezítsenek egy kicsit.
Így legalább nem fordul akárki körbe minimális játékkal. (Értem ezen azt, h naponta párszor néz be.)
Nem értem, miért akartok mindig könnyíteni? Sztem ez úgy jó, ahogy van.
Aki nem ismer vezért, aki beveszi, az csinál egy klánt. Mi ebben a nehéz?

Az A-ban szenvedő oriknak véleményem szerint nem az a problémája, h nem talál szövit, hanem, h fellép 1400-1500 hekin, aztán büdös életbe nem tudja magát feltornázni a topba. Hát ilyen orit senki nem vesz be szívesen. Tisztelet a kivételnek.
Az, hogy valaki mennyire aktív, addig nem derül ki, míg be nem lép a klánba... tehát bevenni beveszik, legfeljebb ki kell rugni, mert nem csinál semit... ez viszont nem a diplomáciától függ.
A diplomácia a 2 szint között szerintem elengedhetetlen, hisz elősegíti, hogy a fellépők tevékenyen játszanak (hisz aki veszi a fáradtságot, hogy klánt keressen magának, az nem csak szimplán ki akarja várni láblógatva az idejét, mert azt megpróbálhatja egyedül is). Egyébként a kettő szint közötti diplomáciás lehetőségeket én már felvetettem régebben a levlistán, csak akkor elsiklottak a téma felett, ezért örülök, hogy most előkerült újra!
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
  #9  
Old 03-29-2006, 17:51
King
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
Egyébként a kettő szint közötti diplomáciás lehetőségeket én már felvetettem régebben a levlistán, csak akkor elsiklottak a téma felett, ezért örülök, hogy most előkerült újra!
engedelmeddel talán bele is futottam, viszont engem is foglalkoztatott a kérdés, ezért csináltam szavazást. Ati kiszúrhatná.

valóban az aktiv játékosok számára lehetöség lenne, nem könnyités, mivel azóta merülhet fel egy ilyen verzió, amióta kötelezö az A a forduláshoz.
Sponsored Links
  #10  
Old 03-29-2006, 17:51
King
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
Egyébként a kettő szint közötti diplomáciás lehetőségeket én már felvetettem régebben a levlistán, csak akkor elsiklottak a téma felett
engem is foglalkoztatott a kérdés, ezért csináltam szavazást. Ati kiszúrhatná.

valóban az aktiv játékosok számára lehetöség lenne, nem könnyités, mivel azóta merülhet fel egy ilyen verzió, amióta kötelezö az A a forduláshoz.
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu