Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #4731  
Old 08-12-2008, 14:52
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl szelleme View Post
Visszolvastam már, hogy kit gyanúsítgatsz te ennyire.

Leírtam mi történt, ezt tanúsíthatja jó pár ember akit azonnal felhívtam amikor tájékozatott kv után a klántárs hogy kicsit "mellényúlt", ezenkívül a supportra is ment azonnal egy levél...
Annyira hülyének ne nézz már, hogy kiküldetek 400k lovat 4000 körre, hogy leverethessem magam és a klántársam.

Amúgy meg azóta se néztem meg kik vannak abban a klánban akik bevertek minket.
Itt Gyulának nem az ütéssel van problémája meg nem is veletek van gondja hanem Velünk És ezért megy a lejárató kampánya Csak éppen nem vette észre hogy itt nem minket járat le hanem saját magát! No de mindegy Ami történt megtörtént
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #4732  
Old 08-12-2008, 14:59
tulip tulip is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 142
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Ez nem élvezkedés, már találkoztam ilyennel párszor. Annyit szeretnék, hogy tűnjön el, mivel semmi értelme és logikája nincs, csak zavaró. Bocs ha félreérthető voltam.
Igazad van a második részében. De ezt Atival kellene megbeszéljétek normálisan és ne ilyen stílusban. Elbukott egy olyan klán egy ilyen marhaságon, aminek köze sincs a játéktudáshoz. Ezen miért kell viccelődni? Inkább próbálj meg ötleteket adni Atinak ahhoz, hogy a jövőben ne fordulhasson elő hasonló eset. Pl. ha már nincs sereg, akkor az tényleg forduljon vissza, mert ez bug. Vagy be lehessen állítani magadnak, hogy maximum hány körre mehetsz ki támadni (hogy "bolondbiztos" legyen) és bekerülhetne abba is egy limit.
Reply With Quote
  #4733  
Old 08-12-2008, 15:06
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Ez nem élvezkedés, már találkoztam ilyennel párszor. Annyit szeretnék, hogy tűnjön el, mivel semmi értelme és logikája nincs, csak zavaró.
Ilyen az, ha a fagyi visszanyal.


Quote:
Originally Posted by tulip View Post
Igazad van a második részében. De ezt Atival kellene megbeszéljétek normálisan és ne ilyen stílusban. Elbukott egy olyan klán egy ilyen marhaságon, aminek köze sincs a játéktudáshoz. Ezen miért kell viccelődni? Inkább próbálj meg ötleteket adni Atinak ahhoz, hogy a jövőben ne fordulhasson elő hasonló eset. Pl. ha már nincs sereg, akkor az tényleg forduljon vissza, mert ez bug. Vagy be lehessen állítani magadnak, hogy maximum hány körre mehetsz ki támadni (hogy "bolondbiztos" legyen) és bekerülhetne abba is egy limit.
Vagy kellene gabona a klánseregnek is. Ez is egy megoldás lehet.
Reply With Quote
  #4734  
Old 08-12-2008, 15:07
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by tulip View Post
Pl. ha már nincs sereg, akkor az tényleg forduljon vissza, mert ez bug. Vagy be lehessen állítani magadnak, hogy maximum hány körre mehetsz ki támadni (hogy "bolondbiztos" legyen) és bekerülhetne abba is egy limit.
limit ? ne van amikor egy 24 körös vagy több körös támadás kell hogy leverd a topposokat azért ennyire nem kell átírni a játékot néha kell hogy kicsit több körre szaladjanak ki a lovacskák. Az pedig hogy valaki 1000-ből 1* elhibáz valamit az meg benne van a pakliban legközelebb jobban odafigyelnek ennyi
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #4735  
Old 08-12-2008, 15:07
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by tulip View Post
Igazad van a második részében. De ezt Atival kellene megbeszéljétek normálisan és ne ilyen stílusban. Elbukott egy olyan klán egy ilyen marhaságon, aminek köze sincs a játéktudáshoz. Ezen miért kell viccelődni? Inkább próbálj meg ötleteket adni Atinak ahhoz, hogy a jövőben ne fordulhasson elő hasonló eset. Pl. ha már nincs sereg, akkor az tényleg forduljon vissza, mert ez bug. Vagy be lehessen állítani magadnak, hogy maximum hány körre mehetsz ki támadni (hogy "bolondbiztos" legyen) és bekerülhetne abba is egy limit.
Már miért lenne bug? Ez így van teljesen rendjén.

Ha a sereg visszafordulna, akkor a következő történne:

1, elindul egy sokezres sereg valakire
2, távolbanéz a célpont, és látja, hogy mennek ellene. nosta bevédi magát
3, a támadó "nullázza" a seregét, és az visszafordul
4, a célpont vár, hogy beüssön már a sereg, és nem üt be. a klán létezik, a sereg pedig sehol. hopsz, hibás a játék!

Akkor lenne ez bug, ha bárhogy máshogy működne, mint ahogy most működik. Ez így van rendjén, és ezen nem is kell változtatni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #4736  
Old 08-12-2008, 15:43
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Már miért lenne bug? Ez így van teljesen rendjén.

Ha a sereg visszafordulna, akkor a következő történne:

1, elindul egy sokezres sereg valakire
2, távolbanéz a célpont, és látja, hogy mennek ellene. nosta bevédi magát
3, a támadó "nullázza" a seregét, és az visszafordul
4, a célpont vár, hogy beüssön már a sereg, és nem üt be. a klán létezik, a sereg pedig sehol. hopsz, hibás a játék!

Akkor lenne ez bug, ha bárhogy máshogy működne, mint ahogy most működik. Ez így van rendjén, és ezen nem is kell változtatni.
Jó, ok akkor lerövidítem, írtam a supportra és várom az eredményt. Viszont azt vedd figyelembe, hogy klán már nincs, sereg is 0-a. Hogyan jöhet egy nemlétező klánból sereg? Legalább ezt ki kellene szűrni, hogy ha elfogy a sereg, vagy megszűnik a klán akkor tűnjön el.
Akár emg lehetne adni egy limitet is pld, hogy ha a támadó sereg létszáma 10 fő alá csökken visszafordu la sereg, mivel 10 fővel ne mlehe tsenkit beütni, tehát értelmetlen. Illetve akár lehene körtávolsághoz is kötni, mondjuk 100 kör felett nem is indítható sereg, avgy valami hasonló okosság.
Reply With Quote
  #4737  
Old 08-12-2008, 15:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Jó, ok akkor lerövidítem, írtam a supportra és várom az eredményt. Viszont azt vedd figyelembe, hogy klán már nincs, sereg is 0-a. Hogyan jöhet egy nemlétező klánból sereg? Legalább ezt ki kellene szűrni, hogy ha elfogy a sereg, vagy megszűnik a klán akkor tűnjön el.
Akár emg lehetne adni egy limitet is pld, hogy ha a támadó sereg létszáma 10 fő alá csökken visszafordu la sereg, mivel 10 fővel ne mlehe tsenkit beütni, tehát értelmetlen. Illetve akár lehene körtávolsághoz is kötni, mondjuk 100 kör felett nem is indítható sereg, avgy valami hasonló okosság.
Úgy vélem, hogy azért, mert valaki megtámadott, nem kell szabályt módosítani. Semmi probléma a jelenlegi szabályokkal.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #4738  
Old 08-12-2008, 15:58
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Úgy vélem, hogy azért, mert valaki megtámadott, nem kell szabályt módosítani. Semmi probléma a jelenlegi szabályokkal.
Ne hari Ati de a hülyeségnek is van határa. Nem létező klán, nem létező serege nem mehet sehová. Amennyiben igen, találj ki fantom klánt, meg fantom országot.
Reply With Quote
  #4739  
Old 08-12-2008, 16:00
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Ne hari Ati de a hülyeségnek is van határa. Nem létező klán, nem létező serege nem mehet sehová. Amennyiben igen, találj ki fantom klánt, meg fantom országot.
Szerintem elmondtam, amit ezzel kapcsolatban el lehetett, további hozzáfűznivalóm a témához nincsen.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #4740  
Old 08-12-2008, 16:01
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Szerintem elmondtam, amit ezzel kapcsolatban el lehetett, további hozzáfűznivalóm a témához nincsen.
Akkor ne tedd.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 9 (0 members and 9 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 22:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu