Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > MUD > Ötletek, javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Ötletek, javaslatok Ha új ötleted, javaslatod, kérésed van, akkor azt ide írd meg.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #71  
Old 07-20-2009, 11:15
Zsu_ Zsu_ is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 28
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Már 150 ep-nél is tp-zésnél sokkal gyorsabban tudsz haladni ha van 4-es gyógyításod.

De te nyilván jobban tudod megéri-e gyógyítást fejleszteni, ha nem tettél rá.

És a gyógyítás mellett még lehet meditációd is ráadásul.
Sponsored Links
  #72  
Old 07-20-2009, 11:15
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

A meditáció nem használható csata közben. Márpedig gyógyulni akkor kell, nem akkor, amikor egyébként is gyógyulsz magadtól.
__________________
Hódító * Queosia
  #73  
Old 07-20-2009, 11:17
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsu_ View Post
Már 150 ep-nél is tp-zésnél sokkal gyorsabban tudsz haladni ha van 4-es gyógyításod.

De te nyilván jobban tudod megéri-e gyógyítást fejleszteni, ha nem tettél rá.

És a gyógyítás mellett még lehet meditációd is ráadásul.
Ebbe ne menjünk bele, szerintem többet használtam a gyógyítást, mint te.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
  #74  
Old 07-20-2009, 11:20
Zsu_ Zsu_ is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 28
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Hát ez lehet, mivel már 1 hete nem játszom

De nem hiszem, hogy gyorsabban haladt volna bárki is mint én anno a gyógyítással és már akkor is mindenki azt ugatta, hogy csak ep kell.
  #75  
Old 07-20-2009, 11:23
Ildee Ildee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Szeged & Budapöst
Posts: 1,140
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Mellesleg ha megiszom egy narancslevet, akkor 300-at gyógyítok meditációval is... Narancslé meg rengeteg van... Elfér a batyumban vagy 80 db.
az 80.000 MP + 2.000 = 82.000 MP
Az 8.200 ÉP.
Akár együltő helyemben...

Na ezt csináld utánam gyógyítással.


Kiegészítés:
És ezt el tudom játszani szintemtől függetlenül. Míg az egyáltalán nem szintfüggetlen, hogy legyen full gyógyításom, 1000 ÉP-m, meg még annyi VP-m is hozzá, hogy a folyamatos csatározások mellett fussa gyógyítgatni.

Ezt nagyon magas szinten tudom csak produkálni. Míg a meditálás alacsony szinten is elérhető!

Természetesem, magas szinten, jobb a gyógyítás!
Ezt nem vitatom!
Csak feleslegesnek tartom, hogy kis szinten gyógyítgatom magam...
Gee, sokáig hittem azt hogy nincs igazuk azoknak akik gyogyitást tanulnak, de a téynek őket igazolták, Zsu és, és még más is gyogyitással együtt oránként több tpét szednek mint én 25ös szinten. Nekem igaz h meditációm sincs, de kezdem azt hinni, hogy márpedig meg kéne tanulni azt a gyógyítást.
__________________

---Ainhoa--- (#662939) [5/U]
Szitakötő (#494949) [4/L]
---Aphrodité--- (#645869) [4/N]
Boszorkány (#645731) [3/I]
  #76  
Old 07-20-2009, 11:26
Zsu_ Zsu_ is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 28
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Én így visszamenőleg 1 dolgot rontottam el, hogy nem fejlesztettem ki menedéket gyógyítás mellé és utána nem csak vp-re raktam mindent. Egy idő után ugyanis olyan vp regenje lesz az embernek, hogy megállás nélkül tud ölni bármit, úgy hogy esélye sincs meghalni, vagy elhasználni a vp-jét.

Edit:
Meditáció még az legelején tökéletes tp-zni. De mivel az fixen 10-et tölt, ezért később nem ér vele semmit az ember. Vagy ha elfezni vagy gorgozni megy, mert cucc kell neki, ugyanis mire megtalálja következő célpontot, addigra elhasználja az mp-jét.

Last edited by Zsu_; 07-20-2009 at 11:32..
  #77  
Old 07-20-2009, 20:38
Swiss's Avatar
Swiss Swiss is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Limassol
Posts: 315
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Olvasva ezt a topikot csak az jutott eszembe, hogy a felfrissülést senki nem ismeri?

Valahogy soha nem merül fel a meditálás + felfrissülés kombó mint alacsony szinten is működő "halhatatlanság"...
  #78  
Old 07-20-2009, 21:01
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Swiss View Post
Valahogy soha nem merül fel a meditálás + felfrissülés kombó mint alacsony szinten is működő "halhatatlanság"...
Harc közben nem tudsz meditálni.
__________________
Hódító * Queosia
  #79  
Old 07-20-2009, 21:54
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsu_ View Post
Én így visszamenőleg 1 dolgot rontottam el, hogy nem fejlesztettem ki menedéket gyógyítás mellé és utána nem csak vp-re raktam mindent. Egy idő után ugyanis olyan vp regenje lesz az embernek, hogy megállás nélkül tud ölni bármit, úgy hogy esélye sincs meghalni, vagy elhasználni a vp-jét.

Edit:
Meditáció még az legelején tökéletes tp-zni. De mivel az fixen 10-et tölt, ezért később nem ér vele semmit az ember. Vagy ha elfezni vagy gorgozni megy, mert cucc kell neki, ugyanis mire megtalálja következő célpontot, addigra elhasználja az mp-jét.
Teljesen igazad van, bár én még mindig nem érzem úgy, hogy 15. szint alatt megéri eltanulni ennyi pontot gyógyításokra, mágiahasználatokra, meg még VP-re is...

15. szint alatt, ha okos vagy, így se úgy se halsz meg, mert nagyjából vágod, hogy mi mennyit sebez maxon, tehát nem állsz le 17 ÉP-vel Gilisztát ölni... (Ha leállsz, és nincs semmi gyógyulásod, akkor magadra vess.)

Én is tanulok gyógyítást, 13. szinten kezdtem el mágiára gyúrni. Jól ütök, sok az ÉP-m, és most már varázsolni is tudok. Még pár szint, és elég jól fogok tudni sebezni is meg gyógyulni is varázslattal.

És még mindig kijön a számításból ez: 500 Ft-ért kapsz 150 narancslevet...
150.000 instant MP.
15.000 instant ÉP.

Atinak is igaza van, csata közben nem lehet meditálni. És?
Nem fogok nekiesni egy Őr-nek 13. szinten, csak hogy gyógyítgassam magam, meg igyam a zöldteát...

Tehát nagyon is jó, és hasznos a gyógyulás, én ezt nem vitatom, csak éppen 10. szint alatt irtó nagy pocsékolásnak tartok rááldozni 4-5-6 tanulás-pontot erre.

De ízlések, és pofonok. (A fejlődés pedig egyenes arányban van a játékra fordított idővel. Elképzelhető, hogy átlagban nem szedsz össze több TP-t pl nálam, egyszerűen csak te amikor meglódultál 10 órát TP-ztél, én meg 30 percet. Tehát nem igazán összemérhető, hogy melyik módszer a "nyerő".
Szerintem mindenki használja a saját ízlésének megfelelőt, innen is, onnan is jöttek érvek. Ettől fogva a jövő játékosai majd eldöntik, hogy nekik mi a jó.)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
  #80  
Old 07-20-2009, 21:56
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Swiss View Post
Olvasva ezt a topikot csak az jutott eszembe, hogy a felfrissülést senki nem ismeri?

Valahogy soha nem merül fel a meditálás + felfrissülés kombó mint alacsony szinten is működő "halhatatlanság"...
1. lásd Ati hizzászólását
2. mert alacsony szinten, ha te VP-re meg mágiahasználatra meg felfrissülésre lövöd a tanulásokat sorra, akkor nem lesz ÉP-d, nem lesz jó sebzésed, tehát gyenge mobokat tudsz csak öldösni kevés TP-ért, és lassabban fogsz fejlődni.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Best of elvetett javaslatok. karesz6 Általános beszélgetés Hódítós témákban 119 07-25-2007 09:43
Javaslatok élesbe rakása... Kisbér Elvetett javaslatok 44 12-04-2006 16:02


All times are GMT +1. The time now is 12:18.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu