Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #771  
Old 07-29-2007, 22:45
Hmmm... Sati Hmmm... Sati is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 263
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
LOL
anélkül, hogy tudnám ki van a klánodba: ez vicc?
1 1494 [V] Lalibor
2 5341 Parázsló
3 3 Remedy
4 5393 [V] Lotus is here...
5 385 [V] land of ben
6 5400 Word of the Madzin
7 1390 Jólét 330,665
8 463 Myth 330,722
9 899 [V] Pantemony 321,890


igy voltak.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #772  
Old 07-29-2007, 22:53
Hmmm... Sati Hmmm... Sati is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 263
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

ja meg volt 1 kicsi is de azt nem tudom kicsoda
Reply With Quote
  #773  
Old 07-29-2007, 22:59
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Madzin View Post
Komoly dolog. Ha a tenyeket nezzuk.

1. Hagytak magukat utni az vilagos. Fordulhatott volna de bevarta,
2. Remyt es Lalit rendszeressen megtalaltam. (persze mas neven voltak).
3. Elenseges klanba voltunk kb 1 evig.
4. Nem nagyon baratkozom veluk se es senki massal leszamitva par embert. Nekem mindig is az volt hogy keves barati ori legyen es sok ellenseg. Pool pl Madzin gyilkosa neven regelt.

Mast nem tudok magyarazatnak talani. Ha te latod hogy jonnek es tudod jol hogy minel messzebb vannak annal jobb akkor lefordulsz nem?
Nezzuk csak megtalaltal (angolrol van szo):

1. eset 200 hekis kis ketteses orimat be akartad fosztani, penzt elkoltottem, irtam hogy ejnye bejnye, rogton kuldted az mntt.

2. eset mf kis termelo torpem volt 3/G-ben rogton kuldtel haduzenetet, 10 korrol elkezdtel meszarolni. Kerdeztem miert, veletlen ugy irtam ala, hogy Rem, rogton jott megint az mnt. Egyszerre volt haduzi es mnt is

ennyit a harcokrol, sajnos sosem adododtt ra alkalom, hogy harcolhassak Veled De a tenyek elferditeseben jo vagy. Hogy az uteseket direkt engedtuk be, egyszeruen nevetseges vad.


Amit pedig most csinaltal tulmegy minden hataron. Atvettel tolunk egysegeket, kirugtad tobb mint a fel klant, kinullaztad a klanrakit, es TOROLTED MAGAD.

Csak gratulalni tudok...!
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #774  
Old 07-29-2007, 23:01
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hmmm... Sati View Post
ja meg volt 1 kicsi is de azt nem tudom kicsoda
"Das Muppet" Panzer Division (2) 165,947
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #775  
Old 07-29-2007, 23:01
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Srácok, amikor egy csapatban voltatok, akkor is ilyen jó volt a viszony köztetek? Örömteli együtműködés, csak a játék kedvéért?
Reply With Quote
  #776  
Old 07-29-2007, 23:04
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Srácok, amikor egy csapatban voltatok, akkor is ilyen jó volt a viszony köztetek? Örömteli együtműködés, csak a játék kedvéért?
Mint emlitettem, szerencsere nagyon rovid ideig volt nalunk, de ez alatt semmit sem volt kepes tenni, csak fedezni akart folyton, es atvenni az egysegeink...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #777  
Old 07-29-2007, 23:04
Hmmm... Sati Hmmm... Sati is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 263
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Énis csináltam azt hogy elhivtam a szövimtöl az ijjat és ellen szöviböl beütötték A Legelsö orimmal volt ez
Ugyan az csak nagyba
Reply With Quote
  #778  
Old 07-29-2007, 23:05
Hmmm... Sati Hmmm... Sati is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 263
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Hmmm... Sati View Post
Énis csináltam azt hogy elhivtam a szövimtöl az ijjat és ellen szöviböl beütötték A Legelsö orimmal volt ez
Ugyan az csak nagyba
jó ez kb 5,5 éve volt
Reply With Quote
  #779  
Old 07-29-2007, 23:08
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Madzin Te beteg vagy kezeltesd magad.
Mi szükség van erre? Levertek, vagy nem akart tápolni a klánod ennyi, emiatt nem kell itt hisztizni. Nem vagy nagy játékos mert a topklánban voltál.

Én is játszottam abban klánban, jó csapat volt. De csak ezért voltam topklános, és nem azért mert mekkora nagy koponya vagyok.

Véget ért a játékod ott, mert jöttek a jobbak vagy csak elfogyott a csapat motivációja. Iylenkor nem kell itt a hattyú halála, szépen húzd le a rolót és maradj csendben.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #780  
Old 07-30-2007, 03:21
Myth Myth is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 15
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szépjóestét-hajnalt mindenkinek

Sajnálom, hogy csak most tudok reagálni, dolgoztam és csak mostanra sikerül átrágnom magam a fórumon.

Tulajdonképpen az nem meglepő (sajnos), hogy A beli események után kissé elszabadulnak az indulatok az aktuális fórumon. De az, hogy a sárdobálás klánon belülről érkezzen, kissé megdöbbent. Megdöbbent, mert olyan embertől jön, aki semmit sem tett ezért a klánért, azért viszont mindent megtett, hogy kisajátíthassa a végén. És mindezt még egy csavaros összeesküvés-elmélettel próbálja alátámasztani. Hódos életem legnagyobb hibája, hogy engedtem belépni a klánba.

Előttem már sokan elmondták, de akkor én is: Szó nem volt megbeszélt ütésekről. A feltételezést is, és a hazugságaidat is kikérem magamnak. Nem igaz, hogy a szövifórumon elismertem volna bármit is. Nem titok, a klántagok kirúgása, a raktár kiürítése és a minősíthetetlen stílusod UTÁN közöltem, hogy ezután nem bánom, ha bevernek mégegyszer. Mert ez a fordulásomat még nem veszélyezteti, téged viszont igencsak kellemetlen helyzetbe hoz, amit maximálisan megérdemelsz. Ha tehettem volna, a klánból hajítalak ki azonnal, de azt ügyesen megoldottad, hogy ne lehessen. Lehet ezt is kiforgatod, ezért mégegyszer hangsúlyozom, hogy mindez az események UTÁN történt, és csak gondolkodtam rajta, nem pedig megbeszéltem a Szkarabbal. Én kis naívan addig úgy gondoltam, hogy rádbízzuk, ami a klánból megmaradt...

A másik dolog, amit felrósz nekem, hogy nem fordultam. Valóban. Éppen azért, hogy a számodra oly nagyon fontos felfedezést még el tudjuk indítani. Lehet, te úgy képzelted, h az első ori majd lebont, aztán te fedezel, ő meg beépít, ahogy tud. Nos, a nálam lévő nyers nélkül nemigazán ment volna. Én pedig nem hagyom így cserben a szövetségesemet, mint ahogy meg is beszéltük.

Az pedig már egy külön kis technikai malőr, hogy a wapom épp távolozáskor adta be a kulcsot, így ti láttátok a távol eredményét és a sereget (már aki bentvolt) én meg nem. De igazából nem oszt, nem szoroz, se védeni nem tudtam volna, se fordulni. Pont.

És miután itt előadtad a nagy búcsújelenetet, tönkretetted a klánunkat, gyanusítgattál, olyan stílust használtál, amilyet, még te beszélsz erkölcsről meg etikáról? Ez azért szánalmas egy cseppet.

Nos, nagyjából ennyit szerettem volna hozzáfűzni... Ezenkívül teljesen egyetértek a Remy által leírtakkal, és köszönöm, hogy beírta mindezt.

Hopp, mégvalami
Képzeld el, igenis lehet jókat sörözni-tequilázni csaták-harcok előtt is és után is az ellennel. Mert csak ellenfél, nem ellenség, hiszen ez egy JÁTÉK. Jó lenne ebben a szellemben folytatni a jáccást...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Szerinted milyen az új fórum? robogo A fórumról... :) 93 03-28-2007 08:49
angol VIP Wolfschanze Segítség 11 12-03-2006 23:22
Angol foci Pool Szabadidő, Sport 6 02-13-2006 13:49
Olasz, angol, spanyol foci Pool Szabadidő, Sport 2 02-01-2006 23:31


All times are GMT +1. The time now is 23:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu