Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #13431  
Old 06-15-2013, 23:24
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Remy, én nem akarlak bántani, de tudod, mindig a saját kerteddel foglalkozz mielőtt a szomszédét kritizálod.
A te kerted most bizony igen gazos, láttuk, és minket sem érdekel már, de elkönyveltük megtörtént dolognak azt ami veled történt.
Nem tudsz megbántani Iron, több okból sem. (nincs miért, és nem is állsz közel hozzám) A kertem meseszép, és úgy beszélsz róla, hogy fogalmad sincs a történtekről. Cseppet sem érdekel, hogy épp a Pékek mit gondolnak, bevallom...
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
  #13432  
Old 06-15-2013, 23:46
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nem tudsz megbántani Iron, több okból sem. (nincs miért, és nem is állsz közel hozzám) A kertem meseszép, és úgy beszélsz róla, hogy fogalmad sincs a történtekről. Cseppet sem érdekel, hogy épp a Pékek mit gondolnak, bevallom...
Ha olyan tiszta a lelkiismereted, akkor miért nem mondtad/mondod el mi történt?
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #13433  
Old 06-15-2013, 23:51
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Ha olyan tiszta a lelkiismereted, akkor miért nem mondtad/mondod el mi történt?
Aki megkeresett zöldben, és arra érdemesnek tartottam, elmondtam neki.
(Őket őszintén érdekelte, és nem csak sarat akartak dobálni)

Leírtam a belsőn is: Azért nem mondom el, mert a legtöbb reakció nem az lenne, hogy "bocs a vádaskodásért" hanem az, hogy "persze, úgyis csak magyarázkodsz". Ennek meg semmi értelme.

Ellenben megkérdezhetitek a 100 többi embert, akivel hasonló történt, hogy miért rakták át/vissza, az egyik között tuti ott lesz a megoldás... :P
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #13434  
Old 06-16-2013, 01:20
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Aki megkeresett zöldben, és arra érdemesnek tartottam, elmondtam neki.
(Őket őszintén érdekelte, és nem csak sarat akartak dobálni)

Leírtam a belsőn is: Azért nem mondom el, mert a legtöbb reakció nem az lenne, hogy "bocs a vádaskodásért" hanem az, hogy "persze, úgyis csak magyarázkodsz". Ennek meg semmi értelme.

Ellenben megkérdezhetitek a 100 többi embert, akivel hasonló történt, hogy miért rakták át/vissza, az egyik között tuti ott lesz a megoldás... :P
Mivel nem vagy hajlandó válaszolni én elkönyveltem, hogy itt valami nem volt kerek, bár ettől neked nem lesz rosszabb, nekem sem jobb.. nem vádaskodtam, csak kérdeztem.. főleg, mert a másik ori ott maradt, ha jól látom.. ami fura nekem, hogy te nem csináltál semmi rosszat, csak ő.. alapból olyasmire tippeltem, hogy azonos ip-ről volt akció, pl mobilnet vagy valami hasonló miatt, de akkor a másik ori is vissza került volna.. plusz ezt miért ne lehetne leírni? nem kell mellébeszélni, így maradjunk abban, hogy vmi csak volt itt..
Aki arra érdemes, vagy aki elhiszi kérdések nélkül?
Több okból is jó lett volna, ha válaszolsz, a kérdésre.. egyik, hogy mással is megtörténhet, és ha kicsit is érdekel a hódító és nem csak a saját érdeked a játékban(bár ebben nem vagyok biztos), akkor leírod, így mások nem értetlenül néznek, majd hagyják abba a játékot, ha velük történik.. régen ez az 1-2 ember még belefért alkalomadtán, mostanában már meglátszik..
Nekem spec fele annyira sem lennél gyanús, ha leírod mi történt..
Néhány ok amiért érdekes nekem a dolog: miért nem lehet leírni mi történt? miért került mindkét ori hirtelen szabira miután átrakták őket? miért csak te jöttél vissza? az is fura, hogy kb annyi hekin volt az ori, mint a bben lévő orid..
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to none For This Useful Post:
  #13435  
Old 06-16-2013, 01:21
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Aki megkeresett zöldben, és arra érdemesnek tartottam, elmondtam neki.
(Őket őszintén érdekelte, és nem csak sarat akartak dobálni)

Leírtam a belsőn is: Azért nem mondom el, mert a legtöbb reakció nem az lenne, hogy "bocs a vádaskodásért" hanem az, hogy "persze, úgyis csak magyarázkodsz". Ennek meg semmi értelme.

Ellenben megkérdezhetitek a 100 többi embert, akivel hasonló történt, hogy miért rakták át/vissza, az egyik között tuti ott lesz a megoldás... :P


Majd én is elmegyek több klántalira és vállvetve gurítom lefele Atival a söröket, de lehet meg is hívom 1-2 sörre. Lehet akkor engem is visszahelyez ha hasonló történik majd velem mint veled. A többi 100 ország is lehet klántalis Nah de nem vagyok rosszindulató, volt ami volt..., tanultál belőle, de ha mégsem, akkor lesz úgyis egy hasonló visszahelyezés.
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B

Last edited by Iron; 06-16-2013 at 01:52..
Reply With Quote
  #13436  
Old 06-16-2013, 01:43
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Iron: De igenis rosszindulatú vagy, hiába írod, hogy nem.

none: Rossz megfigyelő vagy, és a hamis feltételezésből rossz irányba fogsz haladni.

Részemről le is van zárva a téma, felesleges ezzel jönni a továbbiakban, ha én lennék a célpontja az írásnak, mert figyelmen kívül fogom hagyni. Tényleg nincs miért magyarázkodni.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #13437  
Old 06-16-2013, 01:49
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Iron: De igenis rosszindulatú vagy, hiába írod, hogy nem.

none: Rossz megfigyelő vagy, és a hamis feltételezésből rossz irányba fogsz haladni.

Részemről le is van zárva a téma, felesleges ezzel jönni a továbbiakban, ha én lennék a célpontja az írásnak, mert figyelmen kívül fogom hagyni. Tényleg nincs miért magyarázkodni.


Nem vagyok rosszindulató. Mikor visszajöttem a 2 év szabiról elkezdtem nézni az ismerős orikat, és vityura is ráirtam, megörültem, hogy látok ismerős orikat, még ha anno nem is egy oldalon harcoltunk de a célunk közös volt. Békét ajánlottam, gondoltam hátha lehet ebből még barátság. Hát szépen kinevetett és elküldött a búsba. Vannak akik nem tudnak másként gondolkodni. Én örülök, hogy nem maradtál anarchban, de azt nehezen viselem mikor nem mindenkit mérlegelnek azonos módon. Vagy mindenkit vissza kellene engedni, vagy senkit. Én nem látok köztest. Persze lehet így jó ahogy van, de ettől még bánt, mert ha én járnék ugy ahogy te, akkor biztos az lenne, hogy Ironka így jártál...

Téma lezárva!
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #13438  
Old 06-16-2013, 01:57
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Én örülök, hogy nem maradtál anarchban, de azt nehezen viselem mikor nem mindenkit mérlegelnek azonos módon.
Persze lehet így jó ahogy van, de ettől még bánt, mert ha én járnék ugy ahogy te, akkor biztos az lenne, hogy Ironka így jártál...
Ezekkel a mondataiddal van baj, Ati leírta a belsőn, hogy ez nem így van, te is ugyanúgy visszakerültél volna. Ezeket a tévhiteket kellene elfelejteni...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #13439  
Old 06-16-2013, 08:28
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Vannak ilyen szerencsétlenek, akiket egyénibe beütnek, aztán a 2 körös klánnál ugy megijed hogy megvárja minden sereg rajta legyen és utána békésen szabizik.
Ha nem vagy tisztában a klánszabadság működésével, akkor ne próbálj besározni minket.
1. Azért ment az 5 sereg, mert már szabadságon volt.
2. SZK-ra rakta ki a mellette lévő kis országot (ez is látszott)

Úgy gondolom, hogy mindenki magából indul ki. Sosem adtunk okot arra, hogy csalónak nevezzenek minket, mégis megteszik, és ilyenkor tudom, hogy azok az emberek az igazi csalók, mert nem tudják máshogy elképzelni, mint ahogy történt.

Én azért nem felejtem el, hogy mindkét sározni próbáló megjárta már az anarchot.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to vityu For This Useful Post:
  #13440  
Old 06-16-2013, 10:28
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Mi végignéztük a történést, és fogtuk a fejünk, hogy a Dragon már ismét szerencsés lesz. Ha mi lettünk volna fordított helyzetben biztos, hogy szívunk...
Igaz, csak jó klánoknak van szerencséje, de hogy ilyen meseszerű legyen? Az akciót láttán mi nem kerestük a csalás okait, szimplán röhögtük, hogy ilyen a világon nincs. ) Igaz megfordult a fejünkben, hogy ha majd visszatér szabiról, akkor melyik klánban folytatja a továbbiakat, de biztosak vagyunk benne, hogy az nem a Dragon lesz, vagy, mégis? Vannak ilyen szerencsétlenek, akiket egyénibe beütnek, aztán a 2 körös klánnál ugy megijed hogy megvárja minden sereg rajta legyen és utána békésen szabizik. Ha nem 8 szemes ori lenne, talán meg is érteném.
Nah de véletlenek mindig vannak...
a dragonnak már egy ideje megvan a 10 tagja, nem keresünk szövetségeseket. másrészről meg ha megbeszélt ütés lett volna gondolod, hogy kidobja az egyik országot, hogy ne alulról menjen a sereg? ha ilyen jó megfigyelő vagy akkor gondolom ez is feltűnt. azt az országot valószínűleg már nem ugyan az az ember viszi mint aki 7szer megnyerte vele a játékot.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 27 (0 members and 27 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:05.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu