Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #111  
Old 03-31-2010, 13:14
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by reichz View Post
A harc megvan most is ,pont négyen vagyunk mi is , de úgy gondoltam az ilyesfalyta játék nem teszi jobbá a hódot , legalább is a nagy többség részére nem, itt volt nyitva egy ilyen téma , elmondtam a véleményem ez nem sírás .
Kaptam a fejemre , hogy nyilvánvalónak tituláltam ezeket a dolgokat de a te hsz -d ből is úgy tűnik azért sokan tudják miről van szó

egy kérdés a végére: milyen eredménnyel zárult ez az izgalmas és jó harc?
mhellyel elmentem kirándulni ezért szabira mentünk és 3 nap múlva a csoport tetején voltak Tibuék
Reply With Quote
Sponsored Links
  #112  
Old 03-31-2010, 13:22
reichz's Avatar
reichz reichz is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: DOROG
Posts: 126
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
mhellyel elmentem kirándulni ezért szabira mentünk és 3 nap múlva a csoport tetején voltak Tibuék

jobban örültem volna ha valami bíztatót írsz
__________________
urungurung(3) (#543543) [2/B]
Obelix(7)(#100001) [3/G]
Game Over(4) (#100002) [1/A]
Corvina (2)(#100003) [4/L]
Legszebb öröm a söröm! (#4885)
----------------------------------------------------------------------------
Reply With Quote
  #113  
Old 03-31-2010, 13:23
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by reichz View Post
jobban örültem volna ha valami bíztatót írsz
Azóta a 9 országból 6 átkerült ANARCH-ba, majd törölt. Szerintem ez elég bíztató.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #114  
Old 04-01-2010, 19:09
reichz's Avatar
reichz reichz is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Location: DOROG
Posts: 126
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by reichz View Post
mint tudjuk szabálytalan a multizás , viszont amikor együtt van egy ilyen csapat és valami okból megmelegszik a talaj akkor pillanatok alatt szét kell rebbenjenek úgy hiszem , többszáz bankos néhány házból és templomból álló egymás mellett lévő orik kupacát akik persze sosem csinálnak semmi akciót ,elég nehéz eladni szabályosnak , viszont amint zérózik van egy 200 hekis új orija amire nem lehet mondani semmi rosszat , erre gondoltam a profi megnevezéssel, bevédeni ezeket az orikat ugye nem lehet saját sereggel mert nincs nekik....
Más megvilágításból is rálátásom nyílt időközben a történtekre , ennek okán itt és most kérek elnézést azon országok tulajdonosaitól akikre esetleg igaztalanul vetett rossz fényt a mondandóm és a szabályokat betartva termelgettek.
Véleményemet természetesen ez nem változtatta meg az ilyesfajta játékról, de lehetnek kivételek.
__________________
urungurung(3) (#543543) [2/B]
Obelix(7)(#100001) [3/G]
Game Over(4) (#100002) [1/A]
Corvina (2)(#100003) [4/L]
Legszebb öröm a söröm! (#4885)
----------------------------------------------------------------------------
Reply With Quote
  #115  
Old 04-06-2010, 13:35
hemo hemo is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 19
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Ilyesmit kéne szerintem variálni!

Embernek nem kell 5* tükör, elég annak a 3-is vagy ha már 5 akkor valami olyasmit, hogy minden második ártót benyelné...

félelf az jó, de gyengítsük hozzá vissza az óriást...vagyis, tudja rendesen ölni a varijait és lopni a nyersijeit.. igy ez a 2 faj kb egyforma lenne...bár az óriás igy is erősebb de legalább már lenne értelme a félelnek azt is támadni...

óriás tudjon ölni mint régen... . úgy izgalmas lenne az is...
gnómnak kéne kitalálni valamit rosszat....

a bank igy nagyon nem jó, túl sokat fog... hogy 16 bank 230 millánál nem ad csak 2 millát... ez azért túlzás... inkább csak akkor legyen védett a pénz ha személyiséget választ rendeset..inkább a sok akcióra kellene rámenni.. legyen varis, tolis és ne csak a katonaira...

Az ipari, kereskedelmi, bányász tekercsnek nagyobb funkciót kellene adni, akkor legalább tartanának és nem piac vagy nem is kell lenne a sorsa..

Még az sem lenne butaság, hogy erősiteni valahogy az mf-en...

A haderő az önmagában kevés mert 2 erős szövi úgy sem meri megtámadni egymást és ha ennyire rámegy a játék a katonákra ellaposodik... travi 2...
Reply With Quote
  #116  
Old 04-13-2010, 10:54
Bobesz bá Bobesz bá is offline
Member
 
Join Date: Dec 2008
Location: Balatonalmádi
Posts: 523
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by hemo View Post
Ilyesmit kéne szerintem variálni!

Embernek nem kell 5* tükör, elég annak a 3-is vagy ha már 5 akkor valami olyasmit, hogy minden második ártót benyelné...

félelf az jó, de gyengítsük hozzá vissza az óriást...vagyis, tudja rendesen ölni a varijait és lopni a nyersijeit.. igy ez a 2 faj kb egyforma lenne...bár az óriás igy is erősebb de legalább már lenne értelme a félelnek azt is támadni...

óriás tudjon ölni mint régen... . úgy izgalmas lenne az is...
gnómnak kéne kitalálni valamit rosszat....
Ezt igen egyszerűen meg lehetne oldani!
Mostantól senki ne válasszon fajt, és mindenki játsszon ismeretlennel, akkor kb ki jön az amit mondasz. Az ember fajt most is az egyik leggyengébbnek tartom, gnomot tolvajokkal könnyű megbontani, ha meg sok tolvajt tart a serege lesz gyengébb. Óriás tényleg erős egy kicsit, de azért tolvajokkal azt is el lehet intézni szieszta ide vagy oda.
HA minden fajnak elveszed az erősségét, akkor mindegyik ugyanúgy fog kinézni, és elveszik a játékból a maradék taktika, és akkor tényleg csak azon múlik majd minden kinek van nagyobb vagyona.
Ha valami baja van a hódnak akkor ez, a felhalmozott vagyonok. Hiába vagy jobb valakinél, hiába taktikázol jobban, ha a másik félnek majdhogynem kimeríthetetlen tartalékai vannak.
És sajnos ezzel sok mindent nem lehet kezdeni, habár ahogy hallom az árak alakulását a G.-ben, elég rendesen csappan meg jó-pár ország vagyona.
Lassan annyi tekercs mozog a játékban, hogy nem lesz ára a piacon, na akkor újra érdekes lesz a játék!
Reply With Quote
  #117  
Old 04-13-2010, 10:55
Bobesz bá Bobesz bá is offline
Member
 
Join Date: Dec 2008
Location: Balatonalmádi
Posts: 523
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

kicsit sokszor írtam be

Last edited by Bobesz bá; 04-13-2010 at 11:55..
Reply With Quote
  #118  
Old 04-13-2010, 11:45
Bobesz bá Bobesz bá is offline
Member
 
Join Date: Dec 2008
Location: Balatonalmádi
Posts: 523
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Kicsit sokszor írtam be

Last edited by Bobesz bá; 04-13-2010 at 11:54..
Reply With Quote
  #119  
Old 04-13-2010, 12:05
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Bobesz bá View Post
Kicsit sokszor írtam be
nem baj, legalább nekünk nem kellett beírni

nem baj, legalább nekünk nem kellett beírni
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Gabro For This Useful Post:
  #120  
Old 04-16-2010, 13:08
hemo hemo is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 19
Activity: 0%
Longevity: 77%
Default

Quote:
Originally Posted by Bobesz bá View Post
Ezt igen egyszerűen meg lehetne oldani!
Mostantól senki ne válasszon fajt, és mindenki játsszon ismeretlennel, akkor kb ki jön az amit mondasz. Az ember fajt most is az egyik leggyengébbnek tartom, gnomot tolvajokkal könnyű megbontani, ha meg sok tolvajt tart a serege lesz gyengébb. Óriás tényleg erős egy kicsit, de azért tolvajokkal azt is el lehet intézni szieszta ide vagy oda.
HA minden fajnak elveszed az erősségét, akkor mindegyik ugyanúgy fog kinézni, és elveszik a játékból a maradék taktika, és akkor tényleg csak azon múlik majd minden kinek van nagyobb vagyona.
Ha valami baja van a hódnak akkor ez, a felhalmozott vagyonok. Hiába vagy jobb valakinél, hiába taktikázol jobban, ha a másik félnek majdhogynem kimeríthetetlen tartalékai vannak.
És sajnos ezzel sok mindent nem lehet kezdeni, habár ahogy hallom az árak alakulását a G.-ben, elég rendesen csappan meg jó-pár ország vagyona.
Lassan annyi tekercs mozog a játékban, hogy nem lesz ára a piacon, na akkor újra érdekes lesz a játék!

Túlzásba esel, most nem azt mondtam, hogy legyenek egyformák a fajok...
Egy dolognak nem csak 2 véglete van...

Én azt mondom, hogy egy óriás most erősebb mint 1 félelf... leviszi a készülijét és minden körben nyirja, esélye sincs a félelfnek...
Átalakulások előtt szintén ez volt a helyzet de az óriást nem védte ennyire a szieszta és ha a félelf kezdett előbb ölni akkor simán lenyirta az óriást és volt sirás és irkálás... most hiába akar erősködni a félelf szinte semmit sem öl... az óriás ahogy meglátja, elkapja ismét....
Én csak egyenlőséget akarok...
Az óriás vált előtt tudott ölni... jó volt, én azért azzal is gyakran öltam... igy nagyon kis unalmas lettt... mielőtt irnátok nem egy félelfet!

De én a bankot törölném el, háttt igy valami rettentő unalmas, hogy nem lehet lopni pénzt.. bárki bármennyit ott tarthat... max ha elég bátor a szövi mehet katonával, de azt azért 2* is meggondolja mindenki...
Szerintem ezt pont azok találták ki, akit lusták rendesen játszani, de azért rohadtul reklomálnak, hogy el mernek tőlük vinni bármit is... most csinálnak 10-20 bankot bele egy raklap ijászt és kész...nem kell félni, nem kell aggódni, hogy valaki meglop...
Vált előtt már azért megérte belekötni valakibe mert sok pénz volt az orijában és már megérte....
Senkit nem akarok bántani, de igy jobb lenne a játék, érdekesebb, izgalmasabb...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Miért ennyi az adó? Valezius Segítség 61 06-04-2008 21:17
Miért nem fogy? echnaton Segítség 3 04-18-2008 17:23
Párbaj, és érdekességei! Avagy a rossz tapasztalataim! fandras73 Általános beszélgetés Hódítós témákban 17 01-31-2008 02:51
Miért??? attila1988 Általános beszélgetés Hódítós témákban 83 10-01-2007 18:06
Miért nem ad el a helytartó FJORD Segítség 6 12-01-2006 12:54


All times are GMT +1. The time now is 02:07.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu