Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 05-18-2010, 22:32
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default ország összekötés

sziasztok! ki szerettem volna próbálni valamit az anarchista csoportban, ezért regisztráltam 2 országot, amit a normálos országaimhoz hozzá szerettem volna csatolni. a fő országom szabadságon van 5. szinten. még nem tudok oda belépni. a 4. országom egy másik normál 5ös szinten van fagyasztva. addig kötögettem össze az országokat, hogy a 4. ország 10k vip körrel valahogy kikerült a listából, be is tudok majd lépni 72 óra múlva. a két anarchos pedig csak egymással lett összekötve éa nem tudom hozzákötni a többihez. ez nem is lenne gond, de 2 országom van 5ös szinten, ugyanarra az e-mail címre regisztrálva, mind a kettő szabadságon, de egyikbe sem tudok belépni.. ráadásul mint írtam a maradék 2 normálos országom összekapcsolási listájából kikerült a 4. ország és ha megpróbálom vissza rakni, akkor ezt az üzenetet kapom:

Quote:
Az 5. szinten összesen 1 darab országod lehet. Kérünk, hogy töröld a szabálytalan országot.
ajjjajjjj..


hogy csináltam?
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."

Last edited by csabi; 05-18-2010 at 22:53..
Sponsored Links
  #2  
Old 05-19-2010, 10:12
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Ha még nem volt belőle baj, akkor amint vissza tudsz jönni szabiról, első lépésként rögtön töröld az egyik 5. szintű országot.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 05-19-2010, 10:32
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Talán ehhez a témához kapcsolódna egy régi sérelmem.
Történt hogy egy "frissen" 2szemes országgal játszottam 4.szinten mikor elraktam szabira. (az az egy országom volt akkoriban, azzal fordultam először a játék során A-t teljesen kihagyva) Szabadság közben (még nem telt le a 72kör) rájöttem, hogy mégis csak kéne játszanom, mert az ok amiért szabira raktam megszünt. Regeltem egy új országot 5.szinten, és megpróbáltam összekötni őket. Akkor szembesültem vele, hogy nem tudom megtenni, mert a főországom szabin van. Törölni próbáltam azonnal, ami nem sikerült, mert azt irta hogy várjak vele. (nemtudom hogy most is így van-e még) Azonnal írtam a supportra, és azt a választ kaptam, hogy nem olvastam el a szabályokat, és szabálytalanul játszom. Kértem hogy várjanak addig amig nem tudom törölni az 5.szinten lévő országom, vagy amíg vissza nem tudok jönni szabiról a főországommal. A válasz egy anarchista csopiba való áthelyezés volt.
Akkor szüneteltettem jó sokáig a játékot Azóta visszaszereztem a főországom a sorszám miatt, és mivel normál csoportba zéróztam elvesztettem a +személyiséget.
Igy pár év elteltével indulat nélkül is meg tudom már kérdezni, hogy helyesen járt-e el a support, és ha igen mit hagytam figyelmen kívül?
Ha a válasz nem, akkor remélem alkalmazzuk a törvényt, miszerint háborús "bűnük" soha nem évülnek el, és kapok rá esélyt hogy kárpótoltassam magam vhogy
  #4  
Old 05-19-2010, 10:41
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Nem indíthatsz új országot, ha nem tudod összekapcsolni a meglevőkkel. Törléshez kerek 10 percet kell várnod, ennyi idő alatt csak nagyon szélsőséges esetben kerül át az országod, tehát csak annyit kellett volna várnod, amennyi időbe a levél megírása került.

Ilyenkor teljesen normális az anarch, hiszen nincsenek összekötve az országaid, TUDOD? hogy nincsenek összekötve az országaid, mégsem teszel semmit annak érdekében, hogy szabályosan folytathasd a játékot.
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 05-19-2010, 10:44
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem indíthatsz új országot, ha nem tudod összekapcsolni a meglevőkkel. Törléshez kerek 10 percet kell várnod, ennyi idő alatt csak nagyon szélsőséges esetben kerül át az országod, tehát csak annyit kellett volna várnod, amennyi időbe a levél megírása került.

Ilyenkor teljesen normális az anarch, hiszen nincsenek összekötve az országaid, TUDOD? hogy nincsenek összekötve az országaid, mégsem teszel semmit annak érdekében, hogy szabályosan folytathasd a játékot.

Tettem!
Írtam supportra, kértem időt, és biztos hogy nem 10perc volt, mert legalább 1.5órát leveleztem a supporttal (akkor voltak még ottani modik vagy mik, tehát volt hogy nem ugyanaz válaszolt) Addig a pillanatig nem tudtam törölni amíg át nem raktak (kb 5percenként próbáltam) utána meg már nem próbáltam mert elöntött a gőz.
Szóval mindegy, gondoltam hogy ennyi idő távlatából ugysem lehet mit csinálni, de egy kérdést megért
  #6  
Old 05-19-2010, 10:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

10 perc után tudsz törölni új országot. Már ha a regisztrációkor megadott adatokkal próbálod persze.
__________________
Hódító * Queosia
  #7  
Old 05-19-2010, 14:54
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha még nem volt belőle baj, akkor amint vissza tudsz jönni szabiról, első lépésként rögtön töröld az egyik 5. szintű országot.
az egyik egy 4 szemes, a másikon több mint 10k vip van. sajnos nem tudom, hogy mennyi, mert kikerült az összekapcsolási listámból, pedig normál csoportban van. az lesz, hogy átrakom anarchba és megpróbálom újra összekapcsolni őket. majd ha felléptem, akkor visszazérózom valamelyik normálba. remélem addig nem lesz gond.
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
  #8  
Old 05-19-2010, 15:26
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha még nem volt belőle baj, akkor amint vissza tudsz jönni szabiról, első lépésként rögtön töröld az egyik 5. szintű országot.
Nekem anno nem ez volt a válasz, hanem egy automata anarch

De tényleg nem rinyálok többet...
  #9  
Old 05-19-2010, 19:20
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Ati, az lehetséges, hogy sikerült leválasztanom az összekötött országot, úgy hogy nem anarchista csoportban volt?
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
  #10  
Old 05-21-2010, 22:34
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

nah sikerült belépnem az országba, amit leválasztottam. ott sem volt megadva másik ország. kértem a pin-t és átraktam anarchba pikk-pakk.. ott újra vissza tudtam csatolni a régi láncba. de az új országokat nem tudtam tovább hozzá fűzni, mert valahova rossz helyre adtam meg. ha nem igazolok vissza, akkor egy idő után ujra megadhatom máshova? vagy igy jártam?
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Ország Törlése. W-band Segítség 19 11-01-2009 18:55
ország lefagyasztása, amíg ország másik megelőzi NorB Megvalósult javaslatok 284 07-25-2008 17:33
Új ország indítása. Szyriusz Elvetett javaslatok 2 02-21-2007 09:16
Anarchos főország Non Omnis Moriar Elvetett javaslatok 10 01-24-2007 14:16
1 ország vs. 2-3 ország BeeLord Stratégia & Tippek 18 08-17-2006 22:06


All times are GMT +1. The time now is 01:01.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu