Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-13-2006, 20:07
bpeet bpeet is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 92
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Szövi kirakása szöviből etikusan

Sziasztok!

Szerintetek h lehet szövit kirakni úgy a szöviből h ne sértődjön meg?

Szerintem elég csúnya dolog ha csak úgy "kirúgod".

Megírtam neki az őszinte üzit h ez így nem jó, nem fog menni, de aztán megsajnáltam (miattam épített át sok mindent az addig önellátó orijában)
és nem küldtem el az üzit.

Hozzátartozik, h eddig noszogattam h ezt bontsd le, ezt építsd fel, ilyen egység legyen, olyan ne, stb stb, de mindent 2x kellett legalább kérni és magyarázni h megtegye. Mellesleg már nem is 5. szinten vagyunk, tehát
többet várna el egy kicsit az ember.

Ezen kívül a régi haver szöveg jutott eszembe, de az olyan sablonos.

Mit lehet tenni szerintetek? Vagy nincs sajnálat?
Sponsored Links
  #2  
Old 02-13-2006, 20:11
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by bpeet
Sziasztok!
Szerintetek h lehet szövit kirakni úgy a szöviből h ne sértődjön meg?
Szerintem elég csúnya dolog ha csak úgy "kirúgod".
Megírtam neki az őszinte üzit h ez így nem jó, nem fog menni, de aztán megsajnáltam (miattam épített át sok mindent az addig önellátó orijában)
és nem küldtem el az üzit.
Hozzátartozik, h eddig noszogattam h ezt bontsd le, ezt építsd fel, ilyen egység legyen, olyan ne, stb stb, de mindent 2x kellett legalább kérni és magyarázni h megtegye. Mellesleg már nem is 5. szinten vagyunk, tehát
többet várna el egy kicsit az ember.
Ezen kívül a régi haver szöveg jutott eszembe, de az olyan sablonos.
Mit lehet tenni szerintetek? Vagy nincs sajnálat?
a gond ott van, hogy már hamarabb felismerhetted volna, hogy nem közétek való, mert még nincs elég rutinja, stb.. ha meg vállalod, hogy tanítgatod, akkor nem ér közben feladni szvsz:)
ha mégis kirakod, akkor rakd ki szó nélkül. abból is tanul valamit:)

szerk: ejj, na jó. nem tudom mit írj. ez minden amit tudok segíteni:)
  #3  
Old 02-13-2006, 20:17
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

eleg fogos kerdes...
Csak mond meg neki hogy tapasztalt jatokra lett volna szukseged vagy oolyan kezdore aki hallgat rad.. Sajnos te egyiknek se felelsz meg. Ha gondolod meg adhatsz neki egy eselyt ha o is akar maradni... az meg hogy atepitetted vele az orijat.. nagy dolog. vissza kene tudni epiteni... vagy ha nem akkor meg hallgasson rad... meglepo hogy magasabb szinten is vannak ilyen problemak...( nekem legalabbis... en meg csak 5 be nyomulok... )
  #4  
Old 02-13-2006, 20:44
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Mike zoostorm
eleg fogos kerdes...
Csak mond meg neki hogy tapasztalt jatokra lett volna szukseged vagy oolyan kezdore aki hallgat rad.. Sajnos te egyiknek se felelsz meg. Ha gondolod meg adhatsz neki egy eselyt ha o is akar maradni... az meg hogy atepitetted vele az orijat.. nagy dolog. vissza kene tudni epiteni... vagy ha nem akkor meg hallgasson rad... meglepo hogy magasabb szinten is vannak ilyen problemak...( nekem legalabbis... en meg csak 5 be nyomulok... )
Én is belestem ebbe a gödörbe, abból tanulva minden belépőnek elküldöm ezt a levelet a belépése elött, ha egyetért vele jöhet.
Ha menetközben balfékeskedik akkor erre hivatkozva lelkiismeret furdalás nélkül tudok megválni töle.

A levél átirható szabadon felhasználható kiegészithető.



Szia!:-)


Ez egy minden belépőnek meg küldött levél kérlek olvasd végig és ha egyetértessz vele küldheted az ajánlatot.


Üdvözöllek belépésed alkalmával. Tudom nem vagy kezdő, nemis azért irom de jobb tisztába lenni pár dologgal.
Ha van viped akkor állitsd be hogy a védövarikat rendszeressen tegye fel, ha nincs akkor kérlek mindig gondoskodjál hogy legyenek fenn, ez a te érdeked is, és még jól is jön az a +30% .
Amennyiben van esetleg olyan ismerösöd akit védeni szeretnél ird ki a fórumra és felvesszük az egyoldaluak közé.
Kérlek jelezd ha valaki infót akar megtudni rólad, meggömböz, esetleg térkaput nyit rád, hogy szemmel tudjuk tartani, és az esetleges ellenlépést megtudjuk tenni. A fontos események jelzését kapcsold be.
A gömböket mindig kimásolom egy külön mappába, igy egy növekvö adatbázisunk is van amit ha lehet frissittek, de ha az nem lehetséges akkoris van esetleg régebbi infónk a delikvensröl.
Toli akcióknál ha lehet kérek olyat hogy épületek felderitése, esetlegessen távollévö seregek.
Amennyiben van olyan ori akivel szemben törleszteni szeretnél add meg a nevét és megnézzük mit tehetünk, nem igérem hogy azonnal, de nem lessz elfelejtve. Kitudjuk várni mikor kerül kedvezö lötávolba. Különben is a bosszu hidegen az igazi




Pár kérés:
Ha vki tolizik és érdemleges az eredmény irja ide ki hogy, másis tudjon részesülni a mézesbödönből.
Azt szeretném ha minden szövitaghoz legyen legalább 1-2 olyan ori aki 2 körrre van. Tudom, hogy nemtudunk mindig itt lenni de azt sem óhajtom hogy vkit kifosztanak és még kisérni se tudjuk mert senki nincs ütő távolságra.
Nemszeretnék egyénieskedést, hogy én most foglalok és elhúzok 3-4 körre és a többiek meg majd beérnek.
Addigis a moráltartásra jó a fosztogatás is.
Ha vki kitámad akkor irja ki hogy Pl: elmentem XY-t kifosztani.
Nehogy az legyen, hogy 3 sereges 3 felé fosztogat és ha valamelyiket hazakisérik csak bambán néz mert nincs honnét megtorolni az ellencsapást..
Ha lehet legyünk tisztában a megtámadott szövibéli hova tartozásával és hogy van-e szövitársa támadási közelben.
Diplomácia:
Hadban álló országgal folyó levelezésről szeretnék tudni, nehogy az legyen hogy szervezzük a támadást és vki meg a békéről egyezkedik a háttérben.
Vagyis a szövi egészét érintő dimplomáciai döntéseket én szeretném meghozni.
Mnt-ket ha lehet nem gyüjtünk, ha vki kiérdemli megkaphatja.
Semmi kifogásom pl az egyoldalú mnt-k ellen, ér annyit mint az adott szó, ha a delikvens ennek ellenére akciózik nem kell kivárni az idő leteltét, és talán nagyobb a visszatartó ereje is.
De azért nem fogadunk el mert látta a közös esemény listában hogy kétnap alatt 5* fosztogatott vki és küldök neki ,hogy engem hagyjon ki a támadható orik sorából.
Ez a játék a Hóditó és nem a hogyan éljünk békében egymás mellett c eposz
Szövi háború esetén ha mnt-vel végződik akkor lesznek elfogadva az mnt-k ha az összes hadban álló fél elküldte.
Addig várakoznak amig mind be nem fut


Röviden ennyi, amennyiben egyetértessz vele ******* oriszámon várom ajánlatod.


aláirás
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
  #5  
Old 02-13-2006, 20:56
Mike zoostorm
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ez nagyon tetszik Bekes... Akkor ha nem banod ezt lenyulom es hasznalom...)
  #6  
Old 02-13-2006, 20:58
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Mike zoostorm
Ez nagyon tetszik Bekes... Akkor ha nem banod ezt lenyulom es hasznalom...)

mint mondtam szabadon felhasználható
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
  #7  
Old 02-14-2006, 07:10
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question

Quote:
Originally Posted by Mike zoostorm
Ez nagyon tetszik Bekes... Akkor ha nem banod ezt lenyulom es hasznalom...)
Mike :P
Remélem a szövidben is használni fogod nem csak úgy mondod Mike:P
  #8  
Old 02-14-2006, 07:20
Nikol Nikol is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Vác
Posts: 44
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Békés! Nagyon jól össze van szedve, ha nem gond elmentettem én is
__________________
Nikol
  #9  
Old 02-14-2006, 07:41
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Hát igen. Nehéz ügy a témafelvetés, de Békés jól kimentette magát ezzel az üzivel... Én is lenyúlom, amint szervezek szövi a főorimnak...
Amúgy meg meg kell tudni válni havertól is alkalmasint... velem olyan is volt, hogy jóbarátom valahogy nagyon bénán játtszott és ki kellett tenni... megmondtam nek, hogy nagyon bírom, de ez az országa nem sokat ér ésakármennyire jóbarát a játékba most erős játékosok kellenek akik hallgatnak a jótanácsra... Ezt elfogadta az illető...
  #10  
Old 02-14-2006, 11:26
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Mike zoostorm
Ez nagyon tetszik Bekes... Akkor ha nem banod ezt lenyulom es hasznalom...)

Mike

Keressmeg zöldben és mesélek a kérdésedről
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 20:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu