Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: A tekercs kopások határának módosítása.
Javaslom. 70 61.40%
Közönbös 26 22.81%
Nem javaslom 20 17.54%
Multiple Choice Poll. Voters: 114. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #121  
Old 10-04-2007, 08:38
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Egyébként meg nem tudom miért jobb az, ha lezsírozza pár haverral, hogy felengedik a top tetejére írkálni, mint hogy 199 hekin csinálja ezt.
Szerintem sokkal nagyobb szenvedés 199 hekin hónapokig ücsörögni, és nem csinálni semmit (unatkozni), és parázni, hgoy mikor vernek rommá a 200 hekis erős szövik, mint hogy gyorsan felütöm magam a topba, és ott JKSZ-gel 'békénhagyatom' magam. Majd a 40 könyvtár helyett 400-ból ontom magamba a tekit. Szerintem ez nem nagy szenvedés. Szerintem meg aki 199 hekin hónapokig türelmesen vár arra, hogy vagyona legyen, az meg megérdemli.
mindkettő esetben jksz-ezik az illető, tehát van rá esély, hogy lebukik, és mehet amerre lát...

szerintem eddig is tökéletesen működött a kopás, nem értem miért kéne módosítani rajta...

nem zavar, ha módosul, de szerény személyemet még egyik érv sem győzte meg (tudom, hogy nem én vagyok a mérvadó )
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
Sponsored Links
  #122  
Old 10-04-2007, 09:35
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
nem zavar, ha módosul, de szerény személyemet még egyik érv sem győzte meg
Ezek szerint nem vagy nagy 199 hekis tekiíró...
Reply With Quote
  #123  
Old 10-04-2007, 09:56
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Ezek szerint nem vagy nagy 199 hekis tekiíró...
hát nem, szerintem anélkül is össze lehet kapirgálni egy kisebb vagyont
és mivel én nem mentem le soha tekit írni, de így is megéltem, szerintem nem kéne feljebb hozni 200-ra a 0 % kopást.
talán 1szer voltam 200 heki alatt, akkor is leütöttek, és töröltem is
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #124  
Old 10-04-2007, 12:16
yenkie yenkie is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 118
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
hát nem, szerintem anélkül is össze lehet kapirgálni egy kisebb vagyont
és mivel én nem mentem le soha tekit írni, de így is megéltem, szerintem nem kéne feljebb hozni 200-ra a 0 % kopást.
talán 1szer voltam 200 heki alatt, akkor is leütöttek, és töröltem is
tehát nem szereted a kihívást??
Én pl tekit írok 200 hekin.
Szövim ua 199 hekin
de valahogy senki nem akar beütni hekire
mondjuk nem is nagyon kértem
x hete küzdök, lopok, támadok, hogy valaki becsapjon
mi értelme?
ha az ori 200 heki alapterülettel indul, ott azért ne legyen már tekikopás.
vagy 199 hekin induljon az ori
Reply With Quote
  #125  
Old 10-04-2007, 12:22
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by yenkie View Post
tehát nem szereted a kihívást??
Én pl tekit írok 200 hekin.
Szövim ua 199 hekin
de valahogy senki nem akar beütni hekire
mondjuk nem is nagyon kértem
x hete küzdök, lopok, támadok, hogy valaki becsapjon
mi értelme?
ha az ori 200 heki alapterülettel indul, ott azért ne legyen már tekikopás.
vagy 199 hekin induljon az ori
de szeretem, csak rossz volt a fajválasztás

szerintem meg nem kéne megadni a lehetőséget minden egyes orinak, hogy miliárdokat halmozzon fel 5. szinten.
a problémám az, hogy a kezdő országok, vagy éppenséggel rövid ideje játszó országok is ugyanezt csinálnák, és ezzel csak szponzorokká válnának a fentebbi szinteken a régi játékosok számára. teljesen elértéktelenedik a pénz, ha rengeteg milliárdos ori fog rohangálni... akkor mi lesz azokkal, aki felkűzdötte már magát B-be, vagy G-be pénz nélkül???? azok zérózzanak le, csak mert akkor még nem volt ez a szabály?
igenis tanulja meg mindenki, hogyan juthat hozzá a nagy anyagi javakhoz. és igenis szenvedjen meg érte. így szinte az ölükbe hullik a pénzt.
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #126  
Old 10-04-2007, 12:36
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Ennyi erővel lehetne az is, hogy mindenkitől elveszünk mindent.
Nem értem miért zavar mindenkit ez az őrült nagy jksz, és csalás ami az 5. szint alján van...
1-2hekiről van szó. (mondjuk engem lekaptak anélkül is.)
Arról persze mindenki halgat, hogy milyen korrupció megy az A-ban, és a topokban. Mert megint azt kell elkapni aki kicsiben seftel, és nem azt, aki több 1000 hekit oszt szét a szövijei között...
Mondjuk ha ez be lenne vezetve, csak annyi lenne elérve, hogy pl én az L lenti részében irogatnék. Amíg le nem telik az 500kör. És asszem ujrázgatnám a vagyonom. Az mennyivel lenne jobb?
Semennyivel. Amit megoldottatok 200hekin, tovább kentétek a 4. szintre.
Én azt mondom, hogy senkinek nincs megtiltva, hogy tekit írjon, vagy éppen azt kezdjen az ő földterületével amit akar.
Ennyi erővel a jaj de sok bányája van, ezzel elértékteleníti a nyersanyagot dráma lesz a következő...
Illetve akit megfingattok ezzel, azok a kezdők. Én eddig is kitettem a tekijeim a kopás elöl. Más is megteszi.
Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
a problémám az, hogy a kezdő országok, vagy éppenséggel rövid ideje játszó országok is ugyanezt csinálnák, és ezzel csak szponzorokká válnának a fentebbi szinteken a régi játékosok számára.
Én azt tapasztaltam, hogy a kezdők még csak ki se irogatják a max tekit, már elmennek felfedezni.
De ezek szerint elkerülöm a milliárdos kezdőket. Mert minden kezdő álma, hogy ne csináljon semmit 5 hónapig...
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.

Last edited by Kubbi; 10-04-2007 at 12:42..
Reply With Quote
  #127  
Old 10-04-2007, 12:57
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Én azt tapasztaltam, hogy a kezdők még csak ki se irogatják a max tekit, már elmennek felfedezni.
De ezek szerint elkerülöm a milliárdos kezdőket. Mert minden kezdő álma, hogy ne csináljon semmit 5 hónapig...
Mert nem éri meg nekik 200 hekin tekit gyártani, elég ritka az, aki nekiáll, és azért helyesbítettem, hogy nem kezdő, hanem pár hónapja, hete játszó orik. szóval ne lovagolj a szavakon...
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #128  
Old 10-04-2007, 13:13
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
szóval ne lovagolj a szavakon...
Ez biztos vicc, mert erről szó sem volt. Lécci olvasd el még 1x figyelmesen amit írtam.
Teljesen mind1 hogy kezdő, nem kezdő, tapasztalt...

Amik itt lehetnek jksz-ek, az ugymond vihar a biliben. A pofátlan dolgokat fentebb kell keresgélni. Ezért nem is értem miért böki a csőrötöket jksz fészek jelzővel. És hogy ezt meg kell szüntetni. Szerintem meg inkább a földleadásokkal kellene valamit kezdeni. Jójó ez is föld leadás.
De nekem nem mind1 hogy a kezdők között megy-e ez, 1-2 hektárral, vagy ott ahol már verseny is van, és esetleg több 1000 hektárral történik ez.

Mivel a kezdők nem állnak le tekit irogatni, ezért ez a módosítás éppen a kezdőket szivatja. Mint ahogy korábban is írtam én ez esetben biztos ujrázgatnám a pénzem. Tehát csak egy tüske lenne az ülepemben a kis hekis kopás, de egy kezdőnek marha nagy problémát fog jelenteni.

Mert ugye 120könyvtárral, is csak az kezd irogatni akinek van fentebb 2-3 országa. Azok meg már nem olcsó prédaként szorják a tekijüket.
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
Reply With Quote
  #129  
Old 10-04-2007, 13:18
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
de szeretem, csak rossz volt a fajválasztás

szerintem meg nem kéne megadni a lehetőséget minden egyes orinak, hogy miliárdokat halmozzon fel 5. szinten.
a problémám az, hogy a kezdő országok, vagy éppenséggel rövid ideje játszó országok is ugyanezt csinálnák, és ezzel csak szponzorokká válnának a fentebbi szinteken a régi játékosok számára. teljesen elértéktelenedik a pénz, ha rengeteg milliárdos ori fog rohangálni... akkor mi lesz azokkal, aki felkűzdötte már magát B-be, vagy G-be pénz nélkül???? azok zérózzanak le, csak mert akkor még nem volt ez a szabály?
igenis tanulja meg mindenki, hogyan juthat hozzá a nagy anyagi javakhoz. és igenis szenvedjen meg érte. így szinte az ölükbe hullik a pénzt.


Ezt az egészet nem értem, de könnyen lehet, hogy bennem van a hiba.

Nem kéne megadni a lehetőséget minden egyes orinak, hogy milliárdokat halmozzon fel? Ez alatt mit értesz? Azok páran akik uralják a topot, illetve a haverjaik, akiket odaengednek halmozhassanak, a többi pedig nem, vagy hogy gondoltad? Ráadásul azért is értelmetlen, mert a lehetőség most is adott mindenki számára: vagy összehaverkodik a toposokkal, vagy lemegy 200 heki alá, csak úgy sokkal több idő.

A pénz nem fog elértéktelenedni, akármennyi tekit viszel is a játékba. A teki olcsóbb lesz, de mivel a pénz mennyisége változatlan marad a csoportokban, azt nem befolyásolja az ott fellelhető teki. A pénzt szerintem legfeljebb direkt termeléssel -lásd bank- lehetne elértékteleníteni...

200 hekin, vagy az alatt fél évig tekit írni én nem jellemezném úgy, hogy az ölembe hullik a vagyon...
__________________
"Véres kardot hoztam
Őseink véres kardját"
Reply With Quote
  #130  
Old 10-04-2007, 14:57
csofika csofika is offline
Banned
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 120
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Én azt javasolom, hogy a tekercsek már egyáltalán ne kopjanak. Igy is elég nehéz feladat összeírogatni, meg összelopdosni tekercseket, nehogy már még kopjanak is. Ez a tekercskopás engem végtelenül felbosszant.

1000 hekinél gnómmal már 40-50 könyvtárat kell fenntartani, hogy ne kopjanak. Abból sokkal jobb lenne bányát, vagy valami más értelmes dolgot építeni.

Szóval én a kopásmentes tekercsek híve lennék.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Tekercsek Némabob Stratégia & Tippek 19 03-07-2008 07:41
A tekercsek jövője Phoenix Általános beszélgetés Hódítós témákban 49 06-26-2007 21:08
tud. tekercsek gecco214 Nem hiba 2 05-05-2007 19:36
Karaván módosítása Cyby_ Megvalósult javaslatok 29 12-20-2006 07:38
1/A korlátozások módosítása Láma Elvetett javaslatok 29 07-04-2006 11:17


All times are GMT +1. The time now is 10:01.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu