Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 08-01-2006, 08:00
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default törlés/szintlépés támadás elől

Gondolom Veletek is előfordult már nem egyszer, hogy nagy gonddal előkészített támadásotok ment füstbe hiszen a támadott fél szintet lépett/törölt és seregeid eltévedtek, majd dolguk végezetlen hazakullogtak.
Nem tudom, mennyi létjogosultsága van a témának, mert Ati mindig leintett azzal, hogy mindenkinek jogában áll akkor szintezni és törölni amikor csak akar (és amikor a feltételek megvannak hozzá). Én viszont úgy érzem, hogy ha támadást indítok akkor igenis jogom lenne véghezvinni a támadást, akár sikeresen akár sikertelenül. Ráadásul nem is olyan vicces mondjuk, hogy az egész seregem kint kóborol mondjuk 4 körig mindenféle eredmény nélkül.
Javaslatom az csak annyi lenne, hogy teszem azt fel, valaki szintet akar lépni/törölni és indul felé támadó sereg, akkor az üssön be/pattanjon le, tehát maga a csata menjen végbe. Szerintem úgy lenne megoldható, hogy a szintlépést/törlést beállítod (mint például a szabadságnál) az éppen feléd tartó sereg beüt/pattan, új támadás feléd nem indítható és körváltás után az ország szintet lép/törlődik. Ha már egyszer beállítottad, hogy szintet lépsz/törölsz, akkor azt vissza nem vonhatod. Illetve meg kellene határozni egy maximum körtávolságot is, hogy ne legyen az, hogy valaki ellen indítanak támadást 500körre és akkor az illető 500körig megvan lőve, hiszen nem tud sem szintezni, sem törölni.
Várom a véleményeket, ötleteket, javaslatokat ebben a témában.
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)


Last edited by Deni; 08-01-2006 at 08:14..
Sponsored Links
  #2  
Old 08-01-2006, 08:19
Colony Colony is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 297
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Deni
Gondolom Veletek is előfordult már nem egyszer, hogy nagy gonddal előkészített támadásotok ment füstbe hiszen a támadott fél szintet lépett/törölt és seregeid eltévedtek, majd dolguk végezetlen hazakullogtak.
Nem tudom, mennyi létjogosultsága van a témának, mert Ati mindig leintett azzal, hogy mindenkinek jogában áll akkor szintezni és törölni amikor csak akar (és amikor a feltételek megvannak hozzá). Én viszont úgy érzem, hogy ha támadást indítok akkor igenis jogom lenne véghezvinni a támadást, akár sikeresen akár sikertelenül. Ráadásul nem is olyan vicces mondjuk, hogy az egész seregem kint kóborol mondjuk 4 körig mindenféle eredmény nélkül.
Javaslatom az csak annyi lenne, hogy teszem azt fel, valaki szintet akar lépni/törölni és indul felé támadó sereg, akkor az üssön be/pattanjon le, tehát maga a csata menjen végbe. Szerintem úgy lenne megoldható, hogy a szintlépést/törlést beállítod (mint például a szabadságnál) az éppen feléd tartó sereg beüt/pattan, új támadás feléd nem indítható és körváltás után az ország szintet lép/törlődik. Ha már egyszer beállítottad, hogy szintet lépsz/törölsz, akkor azt vissza nem vonhatod. Illetve meg kellene határozni egy maximum körtávolság is, hogy ne legyen az, hogy valaki ellen indítanak támadást 500körre és akkor az illető 500körig megvan lőve, hiszen nem tud sem szintezni, sem törölni.
Várom a véleményeket, ötleteket, javaslatokat ebben a témában.
Deni és örök szélmalom harca folytatódik
A törlés nem támogotom, tényleg mindenki suvenir joga mikor törli országát! Ha törölni akarja hagy törölje. Annak ellnére, hogy hányszor átkoztam el ilyen embereket!
Viszont a szintlépéssel lehetne valamit kezdeni! Ha restartnál is belehetett itt is bekéne vezetni valami korlátot!

Ui.: Persze nekem is eszem megáll mikor valaki 4 évig dekkol egy helyben négy vagy öt jegyű sorszámmal és a 20 000 aranyára rámegyek és töröl!
Egyszer már azon elmélkedtem (persze ez biztos hülyeség ), hogy ezek biztos nem azonosított országok és nem-e ilyenkor törlödnek automatikusan?
  #3  
Old 08-01-2006, 08:29
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Colony
tényleg mindenki suvenir joga mikor törli országát! Ha törölni akarja hagy törölje.
De ha valaki törölni akarja az országát, annak már miért nem tök mindegy, hogy bemegy-e a támadás vagy sem? Ezt soha nem értettem
Mondjuk ha már a szintlépéssel való meneküléssel tudnánk kezdeni valamit, annak is örülnék
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Felfele/lefele támadás? Nikol Segítség 46 02-03-2006 10:29


All times are GMT +1. The time now is 10:54.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu