Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 08-19-2008, 12:42
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Ati:
Ehhez az értesítős dologhoz, annyit tudok fűzni, hogy ezzel egy játékost szinte ráköteleztél, hogy játszon, mikor neki, mint említette nem volt rá ideje...
Igen, hagytál egy csomó időt (1 hónap+ amíg lecsorgott a minimum földig, az is szerintem jópár nap volt), de, hogyha egyszer valakinek nincs lehetősége a játékra, főleg úgy, hogy még a súgóban is benne van, hogyha nincs ideje, akkor előszőr szabizzon, aztán lépjen szintet (még akkoris, ha ez teljesen más helyzet), mert szintlépés után, nem tud szabizni egy ideig...
Én eztígy nem tartom helyesnek, még akkorsem, hogyha kapott értesítőt és tényleg rengeteg ideje volt rá...

Jó, persze, most jön az, hogy neked van erre jogod, stb, én ezt nem is vitatom...de, hogyha csak annyit megadnál neki, hogy csak ennél a szinten, csak most, kiszednéd neki szintlépéshez a minimum hektárt, az sokan jó szemmel néznék


Többiek:
Most ne azon vitatkozzatok, hogy miért került oda, vagy, hogy régen mit engedtek a szabályok, inkább segítsetek a károsultnak, hogy meggyőzhesse Ati-t
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 08-19-2008, 12:45
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Ati:
Ehhez az értesítős dologhoz, annyit tudok fűzni, hogy ezzel egy játékost szinte ráköteleztél, hogy játszon, mikor neki, mint említette nem volt rá ideje...
Igen, hagytál egy csomó időt (1 hónap+ amíg lecsorgott a minimum földig, az is szerintem jópár nap volt), de, hogyha egyszer valakinek nincs lehetősége a játékra, főleg úgy, hogy még a súgóban is benne van, hogyha nincs ideje, akkor előszőr szabizzon, aztán lépjen szintet (még akkoris, ha ez teljesen más helyzet), mert szintlépés után, nem tud szabizni egy ideig...
Én eztígy nem tartom helyesnek, még akkorsem, hogyha kapott értesítőt és tényleg rengeteg ideje volt rá...
Azt gondolom, hogy egy 600 hektár maxos csoportban teljesen felesleges, és főleg rendeltetésellenes felmenni 3000 hektárig. Továbbra is alap feltételezés nálam, hogy a fejlesztésekkor a játék rendeltetésszerű használatát tartsuk szem előtt, nem a rendeltetésellenes használatot.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #23  
Old 08-19-2008, 12:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
hogyha csak annyit megadnál neki, hogy csak ennél a szinten, csak most, kiszednéd neki szintlépéshez a minimum hektárt, az sokan jó szemmel néznék
És mégtöbben pedig nem, úgyhogy marad az az állapot, hogy nincs kivételezve azzal sem, aki a 600 hektár maxos csoportban valamiért felment ennek az ötszörösére, holott erre semmi szükség nem volt, majd emiatt most nem tud szintet lépni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #24  
Old 08-19-2008, 12:53
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Azt gondolom, hogy egy 600 hektár maxos csoportban teljesen felesleges, és főleg rendeltetésellenes felmenni 3000 hektárig. Továbbra is alap feltételezés nálam, hogy a fejlesztésekkor a játék rendeltetésszerű használatát tartsuk szem előtt, nem a rendeltetésellenes használatot.
Igen?? És szerinted rendeltetésszerű, hogyha lehetetlen följutnia egy országnak??
Szerintem nem.

És hozzáteszem, hogy egy ilyen játéktól nem azt várnám, hogyha elrakom szabadsára az országom, azért, hogy biztonságbanlegyen, míg távolmaradok, akkor tönkremegy...
Hiába kapok értesítőt, hiába van többmint egy hónapom, egy ilyen játéktól nem ez az elvárásom...Bocsáss meg, de erre azt mondanám, hogy nem rendeletetésszerű üzemeltetés...

Én ezzel le is írtam a véleményemet és tovább ezzel a témával nem szeretnék foglalkozni, de kérlek, gondold át, hogy neked semmibe sem telne, hogy engedd fellépni, viszont egy játékosnak ezzel sokkal nagyobb élvezetet nyújthatsz, méghozzá egy nem kezdő, nem új játékosnak...
Reply With Quote
  #25  
Old 08-19-2008, 12:57
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Bocsáss meg, de erre azt mondanám, hogy nem rendeletetésszerű üzemeltetés...
Sorry, nem vagyok meggyőzhető.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #26  
Old 08-19-2008, 13:00
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Sorry, nem vagyok meggyőzhető.
Te tudod.
Nem vitatkoznék, úgyhogy nem is teszem, a végén csak büntit kapnék, úgy látom, semmit sem érnék el vele, ha tovább folytatnám.

Arrakis: neked meg részvétem az ori iránt, asszem az törlésre lett ítélve...
Reply With Quote
  #27  
Old 08-19-2008, 13:05
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Egyedül annyi volt a baj, hogy ennyi idő után se esett ki az ori a pontlistából.
Ami a szememben továbbra is hiba, akármit is mond Ati, hogy ez éppen a vipeseket védi.
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #28  
Old 08-19-2008, 13:09
tulip tulip is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 142
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Egyébként hány szemes oriról van szó?
Reply With Quote
  #29  
Old 08-19-2008, 13:10
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ez a téma már egyszer körbe lett járva itt:
/az elvetett javaslatok között van ../

http://forum.hodito.hu/showthread.ph...055#post144055
Reply With Quote
  #30  
Old 08-19-2008, 13:11
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by tulip View Post
Egyébként hány szemes oriról van szó?
Teljesen mindegy, mint látjátok Ati meggyőzhetetlen...
Azt az orit nem lehet léptetni, és csak akadályozza a többit...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 12:40.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu