Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #91  
Old 08-22-2008, 00:38
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Redback View Post
Ez tudod mennyire nem lenne jó?Én felviszek egy orit 2k hekire, leütnek, ugye nem tudok fellépni, kiteszem szabira.1200 kör múlva benézek, teli pénzzel, és tudok lépni.Nos ez annyira jó lenne?szerintem nem.
Ez nem is erről kell szóljon, mellesleg megjegyzem, hogy 4,2 milliárd nem sokat ér az 1/A-ban. Ott 20.000 hekis orik is vannak akik napi szinten tudnak ennyit termelni ha kell. (Persze az árak függvényében). A tekerccsel sem sokra megy az ember.
Én inkább azt javasolnám, hogy ha a jövőben lesz módosítás mely érint minden országot és az éppen szabadságon lévőket negatívan, akkor azért legyen nekik lehetőségük reagálni a változásra és nem egyből belépést követően érzékelni a hatásokat. Egyfajta késleltetéssel történjen náluk a módosítás, hogy ha akarnak tudjanak szintet lépni, nem pedig lehetetlen helyzetbe hozni az adott játékost.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #92  
Old 08-22-2008, 00:56
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Druida View Post
nem azért de télleg sajnálom Arrakis-t, és teljesen megértem, és szerintem Ati igazán megoldhatná neki hogy fel tudjon lépni. engem legalábbis nem zavarna egy ilyen kedvezményezés... de akár lehet egy ilyen szavazást is indítani
Engem sem de most már akár szavazni is lehet.
Reply With Quote
  #93  
Old 08-22-2008, 09:17
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Én inkább azt javasolnám, hogy ha a jövőben lesz módosítás mely érint minden országot és az éppen szabadságon lévőket negatívan, akkor azért legyen nekik lehetőségük reagálni a változásra és nem egyből belépést követően érzékelni a hatásokat. Egyfajta késleltetéssel történjen náluk a módosítás, hogy ha akarnak tudjanak szintet lépni, nem pedig lehetetlen helyzetbe hozni az adott játékost.
Volt úgy 3-4 esetleg 5 hónapja...
Kicsit olvasni kéne, mielőtt írsz...

A baj azzal volt, hogy ezidő alatt nem tudott/szeretett volna belépni a játékba Arra...És ha késleltetjük?? Semmi sem történik, csak nem 4, hanem mondjuk 6 hónapja lesz. És ha addig nem tud belépni, következő alkalommal meg már 3 év mulva lép életbe az újítás, vagy hogy gondolod...

Bocsi, de ez a késleltetős úgy ahogy van hülyeség
Reply With Quote
  #94  
Old 08-25-2008, 16:21
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Druida View Post
nem azért de télleg sajnálom Arrakis-t, és teljesen megértem, és szerintem Ati igazán megoldhatná neki hogy fel tudjon lépni. engem legalábbis nem zavarna egy ilyen kedvezményezés... de akár lehet egy ilyen szavazást is indítani
Quote:
Originally Posted by Redback View Post
engem sem zavarna az egyéni elbírálás.
Cassandra is ilyen helyzetben volt; ha neki nem járt szabálymódosítás akkor Arrának sem. És nem csak így járt emberből van több, hanem hasonló típusú módosításból is. Sőt, rengeteg.

Ha van egyáltalán értelme külsőre terelni a szabálymódosító megbeszéléseket akkor azért hogy a hasonló károkra legyen lehetőség előre gondolni. Utólag már csak okulni szoktunk meg néha bosszankodni. Ami árt a további újításoknak.

Cassy anno ezt a topikot nyitotta: http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2566
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Princ For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:08.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu