Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport
Register Stats Members List Today's Posts

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #81  
Old 10-06-2007, 14:29
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

1. is nem értem miért kellett provokáló hsz-eket irni Gee topicjába. a topic maga nem provokáló. de ha téged provokál hogy valaki topicot nyit egy foci csapatnak akkor lehet veled van a gond (ez persze nem lenne igaz, ha direkt egy másik csapat topicjának megnyitására lett volna ez is...)
Sztem igenis van létjogosultsága annak a topicnak, és ha vki szerint rossz ötlet volt megnyitni annak van a téma mellőzése funkció.
Én se szeretem fradit és ezért nem is fogok oda irni.

2. Pax a zsidó nem egy faj vagy egy rassz. a zsidóság elsősorban egy összetartó vallás, és 1 nép. de ez a 2 nem feltétlenül 1ezik meg. (zsidó származásu keresztények, vagy keresztény családból származó zsidók... stb.) De ugyanúgy lehet magyar egy zsidó is mint te vagy én. úgyhogy attól,hogy zsidók alapitották a csapatot, Magyar állampolgárok is egyben... ez kb olyan mint hogy én mint ateista elkezdenék mocskos keresztény csapatozni...

Amúgy pedig közel 0 azok száma akik tősgyökeres magyarok. mert nagyon sok nép keveredett közénk, sőt nem 1 nép még a honfoglalás elött csatlakozott hozzánk (pl romák is voltak már köztünk a honfoglaláskor is)
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
Sponsored Links
  #82  
Old 10-06-2007, 15:16
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 8%
Longevity: 93%
Default

Igaz nem vagyunk ősmagyarok,de vannak ősnémetek,ősangolok meg ős amerikaiak stb.?
Szerintem minden nép keveredik
Attól függetlenűl mi magyarok vagyunk bárkik is jártak erre felénk
Reply With Quote
  #83  
Old 10-07-2007, 14:29
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post

2. Pax a zsidó nem egy faj vagy egy rassz. a zsidóság elsősorban egy összetartó vallás, és 1 nép. de ez a 2 nem feltétlenül 1ezik meg. (zsidó származásu keresztények, vagy keresztény családból származó zsidók... stb.) De ugyanúgy lehet magyar egy zsidó is mint te vagy én. úgyhogy attól,hogy zsidók alapitották a csapatot, Magyar állampolgárok is egyben... ez kb olyan mint hogy én mint ateista elkezdenék mocskos keresztény csapatozni...

Amúgy pedig közel 0 azok száma akik tősgyökeres magyarok. mert nagyon sok nép keveredett közénk, sőt nem 1 nép még a honfoglalás elött csatlakozott hozzánk (pl romák is voltak már köztünk a honfoglaláskor is)
Én egy szóval nem mondtam, hogy a zsidóság egy rassz. Vannak europidok, mongoloidok, negridek, stb stb stb.. Nem sorolom fel a rasszokat.

Az a baj, hogy pechünkre a zsidóság került elő, és ezen lehet csámcsogni, meg lehet fasisztázni, aki le meri írni azt a szót, hogy zsidó... Mert ugye a médiából ez van belénk sújkolva 1944 óta... Nevetséges!

Lefogadom 100.000 forintban, hogy ha az MTK-t mondjuk franciák alapították volna, akkor SENKI AZ ÉG VILÁGON nem botránkozott volna meg azon, hogy azt mondom, 'francia szellemiségő csapat'... Egyszerűen átsiklott volna mindnekinek a szeme fölötte... De hogy zsidó, akkor rögtön nekem lett esve, hogy milyen antiszemita gondolkodásom van.

Erre ennyit mondok: LOL !!! OMFG ROTFL LOL !!!!!!!
Aki ezt beveszi, annak úgy kell, szánalmas, és sajnálatra méltó.

Nem tudom mirét "kínos" leírni, vagy kimondani azt a szót, hogy zsidó????? Ez olyan, mintha rám azt mondja valaki, hogy magyar vagyok, és én ettől ideggörcsöt kapnék.... Jézus segíts... Ez ultraprimitív dolog. Úgyhogy utólag is köszönöm, hogy azért, mert fradista vagyok, és egy zsidó csapatra azt mondtam, hyog zsidó, máris én lettem a nagy neonáci.

Annyira szánalmas, hogy már röhögni sem tudok rajta.

Viszont abban nem értek egyet, hogy az állampolgársággal valaki az is lesz, milyen állampolgársága van.

Már sokszor leírtam, leírom ide is ezt a példát:

Attól hogy elköltözöm amerikába, meg tanulok angolul, és kapok egy állampolgárságit pár év múlva, attól még nem leszek amerikai.... Amerikai állampolgár lehet, hyog leszek. De amerikai soha. Attól én még magyar maradok! Attól én még megünneplem a Karácsonyt úgy, ahogy itt szokás, gyertyát gyújtok minden év június 4-én, és október 23-án. Magyar leszek. Nem amerikai. Hiába élek ott.

És ha alapítok ott egy (vonatkoztassunk el a focitól) éttermet, az lehet, hogy az amerikai cégbíróságon lesz bejegyeztetve, és amerikaiak fognak enni benne. De sose lesz igazi, 100%-osan amerikai étterem.

Szóval állati jó lenne, ha leszálnának egyesek arról, hogy mert valaki leírja azt a szót, hogy zsidó, akkor tele kell kürtölni a fórumot, hogy mekkora fasiszta... Mert pofátlan hazugság.
Reply With Quote
  #84  
Old 10-07-2007, 14:46
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

te most nagyon naívka vagy. ebben az országban, ha vki azt mondja, hogy zsidó, akkor azt általában melléknévként használja. úgy, mint zsugori, pénzhajhász, mindenkit átver...ez a szokás.

hogy te nem ezt gondolod vagy gondoltad alatta, az egy másik dolog. de ebben az országban az emberek többsége így használja ezt a szót.
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #85  
Old 10-07-2007, 14:55
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Grabi, egyetlen egy pejoratív megnyilvánulásom nem volt. Nem írtam semmi rosszat a zsidókra. Egyszerűen csak közöltem egy focicsapatról, hogy zsidók alapították. Erre rámugrottak, és elkezdtek jóformán fasisztázni.

Mond kérlek, hogy ez nem primitivitás...

Főleg, hogy az MTK.hu weboldalon ki van írva....

Ezek szerint az MTK csapat internetes oldalát fasiszták hozták létre.

Hát... megmondom őszintén: GRATULÁLOK annak, aki így gondolkodik....

2 féle ember van. Tisztességes, meg aljas. Engem nem érdekel, hogy zsidó, orosz, angol, francia, portugál, magyar, holland, kínai, akármi.... Addig a pillanatig nem érdekel, amig tisztességes. Ha viszont nem az, szintén nem érdekel, hogy 'honnan jött'. Akkor utálni fogom.

Ez nem fasizmus. Ez pusztán tiszta gondolkodásmód.

És egy szóval nem írtam, hogy utálom az MTK-t, vagy akárki mást.

Azt a gondolkodást utálom, hogy aki ki meri mondani, azt le lehet húzni, mert biztos egy rohadék....

Úgyhogy engem nem érdekel hoyg ki mit gondol, de amíg én magam nem írom, hogy szemét zsidó, vagy szemét orosz, vagy szemét német, vagy szemét angol... addig nem vagyok hajlandó eltűrni, hogy valaki azt álíltsa, hog én ezt gondolom!!!! És minden erőmmel tiltakozni fogok az ilyen, ellenem irányuló megnyilvánulással szemben.

Szerintem ez így korrekt.
Reply With Quote
  #86  
Old 10-07-2007, 14:55
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Nem tudom mirét "kínos" leírni, vagy kimondani azt a szót, hogy zsidó????? Ez olyan, mintha rám azt mondja valaki, hogy magyar vagyok, és én ettől ideggörcsöt kapnék.... Jézus segíts... Ez ultraprimitív dolog. Úgyhogy utólag is köszönöm, hogy azért, mert fradista vagyok, és egy zsidó csapatra azt mondtam, hyog zsidó, máris én lettem a nagy neonáci.
Éppen ez az, hogy nem olyan, mintha azt mondaná Rád valaki, hogy magyar vagy, hanem azt, hogy katolikus, ateista stb. Szerintem sokan vannak, akik magyarok és emellett zsidó vallásúak.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
  #87  
Old 10-07-2007, 14:57
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Úgyhogy nem vagyok naív. Az a primitív, aki antiszemitizmussal dobálózik, mert leírok egy szót.

Számomra a zsidó szó, egy szó. nem valami istenkáromlás.... Nem tudom mit kell megsértődni rajta... Én se sértődök meg, mert magyarnak nevez valaki.

Vagy ezentúl verjem ki a balhét? :O Elég hülye gonodlkodásmód. Ami nem engem minősít egyébként........ Erről ennyit.
Reply With Quote
  #88  
Old 10-07-2007, 15:02
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
Éppen ez az, hogy nem olyan, mintha azt mondaná Rád valaki, hogy magyar vagy, hanem azt, hogy katolikus, ateista stb. Szerintem sokan vannak, akik magyarok és emellett zsidó vallásúak.
OKé.

Akkor legközelebb, ha valaki le meri írni azt a szót, hgo keresztény, akkor neki fopgok esni, és elhordom minden aljas szemét antiszemita disznónak.

Megegyeztünk?...
Reply With Quote
  #89  
Old 10-07-2007, 15:03
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Mellesleg foci: FTC-Mezőkövesd 3-0
Reply With Quote
  #90  
Old 10-07-2007, 15:12
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
Gee, a zsidó nem egy állampolgárság, hanem egy vallás, mint ahogy nem minden katolikus olasz, igaz? Bár nem vagyok zsidó, de mindig idegesített az ilyesmi. Úgyhogy légyszíves a továbbiakban ezt a két dolgot ne keverd a hozzászólásaidban. Köszönöm.
Ez annyiban nem állja meg a helyét, hogy nem mondtam, hyog állampolgárság.


Erre csak ennyit tudok mondani:
Ha jön szembe egy kínai ember veled az utcán, akkor mit mondssz róla? Azt, hogy kínai. Miért mondod ezt? Hiszen lehet, hyog itt lakik Magyarországon, talán a nyelvet is beszélni, és még tanál meg is van keresztelkedve.
De ha meglátod, nem azt mondod, hogy keresztény. Hanem hogy kínai. Ha jön szemben egy zsidó ember, akkor ő zsidó. És kész.

Ez miért olyan rohadtul sértő? Ha egyszer az, nem fogok rá mást mondani.

Mint ahogy a kínaira sem mondom, hogy dél-amerikai, csk azért, mert a kínai szó sérti a kínait... Ha egyszer KÍNAI, akkor KÍNAI!

Fogalmam nincs, mit kell ezen problémázni!

De állati jó lenne, ha már befejeződne. Mert innentől kezdve én teszeka témára. Egy arab az arab, egy zsidó az zsidó, egy kínai az kínai, egy néger az néger... Ezen nem tudom mit kell csiszolgatni. Ez így van, akárki akármit mond. A tények nem változnak.

Olyan ez, mintha a 1+1 -re azt mondom, hogy az 7, mert mondjuk nekem nem tetszik a 2-tes szám...
Úgyhogy téma ezennel általam le van zárva. Maradjunk ennyiben.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Bajnokok Ligája (Foci BL) lll Szabadidő, Sport 44 12-01-2006 20:14
Ki nyeri a 2006-os foci VB-t? Pool Szabadidő, Sport 30 05-14-2006 12:29
Angol foci Pool Szabadidő, Sport 6 02-13-2006 13:49
Olasz, angol, spanyol foci Pool Szabadidő, Sport 2 02-01-2006 23:31


All times are GMT +1. The time now is 16:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu