Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Szabadidő, Sport
Register Stats Members List Today's Posts

Szabadidő, Sport Szabadidő és minden, ami sport

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #91  
Old 10-07-2007, 15:16
Csokibácsi Csokibácsi is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,442
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Gee, Te gyógyszerezed magad?
Próbálj meg nem 2 oldalnyi semmiben válaszolni, bőven elég lesz egy igen, vagy egy nem.
__________________
Sorry, this account has been suspended
Reply With Quote
Sponsored Links
  #92  
Old 10-07-2007, 15:17
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
OKé.

Akkor legközelebb, ha valaki le meri írni azt a szót, hgo keresztény, akkor neki fopgok esni, és elhordom minden aljas szemét antiszemita disznónak.

Megegyeztünk?...
Igazából nem értem miért vagy kikelve magadból. Én ezt a szót, hogy antiszemita sehol nem írtam le senkivel, így Veled kapcsolatban sem. Annyit írtam, hogy az, hogy valaki magyar és az, hogy valaki zsidó nem zárják ki egymást, holott a hozzászólásaidból ez így jön le.
Sajnálom, hogy a hozzászólásaimat személyed elleni támadásnak érzed, pedig erről szó sincs.
Bocsánat, minden témalátogatótól, hogy ilyen sikeresen szétoffolom a foci témát, többet nem teszem. Téges is kérlek Gee, hogy a többit privátban.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
  #93  
Old 10-07-2007, 16:12
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Fiorentina - Juventus 1 : 1

Nincs mit tenni, ez a Vieri még mindig egy klasszis csatár. Jónak tűnik ez az idei Fiorentina, ha kicsit erősebb lenne a középpályájuk, mondjuk lenne egy kreatív és jó képességű irányítójuk, talán még a scudettóért is eredményesebben harcolhatnának.

Parma - Roma 0 : 3

Igazából Tottit sem kell félteni.Sajnálom a Parmát, hogy oda jutott a Parmalat csődje óta, ahova jutott. Talán ha lassan is, de egyszer elindulnak felfelé.

Este Lazio - Milan, jó meccsnek ígérkezik. A Lazio meg tudta hétközben fogni a Realt, talán ezzel a nem túl acélos Milannal is elbírnak.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #94  
Old 10-07-2007, 17:44
Kós00792's Avatar
Kós00792 Kós00792 is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: BAZ
Posts: 415
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Sopron-DVTK 0-1 Megvan az első győzelem! Hajtá Diósgyőr!!
Reply With Quote
  #95  
Old 10-07-2007, 22:38
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Este Lazio - Milan, jó meccsnek ígérkezik. A Lazio meg tudta hétközben fogni a Realt, talán ezzel a nem túl acélos Milannal is elbírnak.
Na ezt jól elkiabáltam.

Lazio - Milan 1 : 5

Quote:
Originally Posted by Kós00792 View Post
Sopron-DVTK 0-1 Megvan az első győzelem! Hajtá Diósgyőr!!
Ha egy üzlet beindul...
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #96  
Old 10-07-2007, 22:53
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Parma - Roma 0 : 3

Igazából Tottit sem kell félteni.Sajnálom a Parmát, hogy oda jutott a Parmalat csődje óta, ahova jutott. Talán ha lassan is, de egyszer elindulnak felfelé.
Ne is mondd... milyen csapatuk volt a 90'-es években, és a 2000-es évek elején, milyen nagy játékosokat neveltek ki, és hova jutottak

De csakazértis FORZA PARMA!!!!
Reply With Quote
  #97  
Old 10-08-2007, 12:36
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Ez annyiban nem állja meg a helyét, hogy nem mondtam, hyog állampolgárság.


Erre csak ennyit tudok mondani:
Ha jön szembe egy kínai ember veled az utcán, akkor mit mondssz róla? Azt, hogy kínai. Miért mondod ezt? Hiszen lehet, hyog itt lakik Magyarországon, talán a nyelvet is beszélni, és még tanál meg is van keresztelkedve.
De ha meglátod, nem azt mondod, hogy keresztény. Hanem hogy kínai. Ha jön szemben egy zsidó ember, akkor ő zsidó. És kész.

Ez miért olyan rohadtul sértő? Ha egyszer az, nem fogok rá mást mondani.

Mint ahogy a kínaira sem mondom, hogy dél-amerikai, csk azért, mert a kínai szó sérti a kínait... Ha egyszer KÍNAI, akkor KÍNAI!

Fogalmam nincs, mit kell ezen problémázni!

De állati jó lenne, ha már befejeződne. Mert innentől kezdve én teszeka témára. Egy arab az arab, egy zsidó az zsidó, egy kínai az kínai, egy néger az néger... Ezen nem tudom mit kell csiszolgatni. Ez így van, akárki akármit mond. A tények nem változnak.

Olyan ez, mintha a 1+1 -re azt mondom, hogy az 7, mert mondjuk nekem nem tetszik a 2-tes szám...
Úgyhogy téma ezennel általam le van zárva. Maradjunk ennyiben.
Gee ebben nem értek egyet veled. Ha egy hozzád hasonlóan régre visszavezethető családból származó férfi összeházasodik egy zsidó nővel, és gyerekük születik. akkor ő is zsidó lesz mivel, anyai ágon öröklödik a zsidóság.
Nah a kérdés ő most zsidó vagy magyar???

amúgy meg hogy ki "micsoda" szerintem nem a származása dönti el. szerintem sokkal jobban számit az, hogy ő minek érzi magát (persze azért ha tényleg tisztában van a dolgokkal)
számomra sokkal inkább magyar egy 4-5generáció óta idetelepült család, akik már kivállóan beszélnek magyarul, megismerték a magyar hagyományokat, magyar iskolába jártak és "tisztában" vannak a magyar történelemmel,irodalommal, mint pl egy Király Linda aki büszke a nagy magyarságára, de arra sem képes hogy a magyar Himnuszt megtanulja és végig elénekelje...

Nah meg hát azt se felejtsük el, hogy a "legnagyobb magyar" pl nem tudott magyarul, de többett tett az országért, mint sok más akkori nagy magyar.

Gee én nem tartanak se antiszemitának se rasszistának, csak a véleményem fejtettem ki.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni




Last edited by Kutyuleee; 10-08-2007 at 12:40..
Reply With Quote
  #98  
Old 10-08-2007, 12:38
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
Na ezt jól elkiabáltam.
Lazio - Milan 1 : 5
végre kezdenek feléledni a srácok amit eddig müveltek a bajnokságban az egy nagy rakás szerencsétlenség volt. a csapat fele a kispadot koptatta
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #99  
Old 10-08-2007, 12:52
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Hajrá ROMA!

"Avanti Ragazzi di Budapest!" by A.S.Roma
Reply With Quote
  #100  
Old 10-08-2007, 16:31
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Huszti Szabolcs (magyar, Hannover '96): A Stuttgartnak nem volt valami jó hete, hiszen nem csak a Barcelonától, hanem a Hannovertől is kikapott hazai pályán 2-0-ra. Utóbbi találkozón a magyar középpályás, Huszti Szabolcs volt a mezőny legjobbja, aki háromszor is betalált - igaz, ebből csak kettő volt érvényes, hiszen első alkalommal az értékesített tizenegyest kellett megismételnie, de másodjára sem hibázott.

Csak így tovább !!!!!
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Bajnokok Ligája (Foci BL) lll Szabadidő, Sport 44 12-01-2006 20:14
Ki nyeri a 2006-os foci VB-t? Pool Szabadidő, Sport 30 05-14-2006 12:29
Angol foci Pool Szabadidő, Sport 6 02-13-2006 13:49
Olasz, angol, spanyol foci Pool Szabadidő, Sport 2 02-01-2006 23:31


All times are GMT +1. The time now is 13:25.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu