Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #5021  
Old 08-18-2008, 19:12
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hege View Post
Délelőtt érzésem szerint láthattad a saját fontosaidban is, csak kicsiben. Bár én okkal szoktam fokozni.

A lopást csak azért másoltam be, mert éppen az firtatja az eredményeinket, aki tök logikátlan dolgokat mívelt idáig. Bár meglehet indokolni, h biztos szükségetek volt a nyersire. Mondjuk... így már értem a 3 millás aranylopásokat is.
Nos igen valóban, azt úgy nevezik, hogy a HT szabira ment és előtte ezt nem közölte. Ettől függetlenül azért kíváncsi lennék a számokra, hány millió ment el 5-6? Több?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #5022  
Old 08-18-2008, 19:20
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Nos igen valóban, azt úgy nevezik, hogy a HT szabira ment és előtte ezt nem közölte. Ettől függetlenül azért kíváncsi lennék a számokra, hány millió ment el 5-6? Több?
Zoli az csökkenti a Big gun érdemeit hogy 5-6 millió egységet használt el a klán háború során?
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #5023  
Old 08-18-2008, 19:21
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Zoli az csökkenti a Big gun érdemeit hogy 5-6 millió egységet használt el a klán háború során?
Arra hogy elfokozzon egy ütés elől, orkokkal?? Igen!
Reply With Quote
  #5024  
Old 08-18-2008, 19:25
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Arra hogy elfokozzon egy ütés elől, orkokkal?? Igen!
Sajnálaom ha igy látod, szerintem nem kell ingyen földet adni az ellenfélnek csak azért mert ork az ember. De te biztos jobban értesz ehez
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #5025  
Old 08-18-2008, 19:27
Hege's Avatar
Hege Hege is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Martfű
Posts: 67
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Nos igen valóban, azt úgy nevezik, hogy a HT szabira ment és előtte ezt nem közölte. Ettől függetlenül azért kíváncsi lennék a számokra, hány millió ment el 5-6? Több?

Én annyit tuti nem! De kitud te számolni sztem. Viszont azt elárulhatom, h így is olcsóbb volt mintha fedeztem volna ~1400 hekit.

Amikor te támadtál nem is fokoztunk el. Bár akkor sztem jobban örültél volna neki, ha mégis.
__________________
Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.
Russell, Bertrand
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Hege For This Useful Post:
  #5026  
Old 08-18-2008, 19:31
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Sajnálaom ha igy látod, szerintem nem kell ingyen földet adni az ellenfélnek csak azért mert ork az ember. De te biztos jobban értesz ehez
Gyula, majd ha csak 1x állsz a másik oldalon, és te akarsz harcolni akkor hamar rá fogsz jönni, hogy ez kissé megfoghatatlan és csak a piac mozgatja, semmi más.
Mi ebben az érdem? Megtámadnak elfokozok a klán társam meg üt, vagy nem is üt csak elfokozok..wow...Ez lenne a nagy érdem? Mely semmi másról nem szól, mint a piacon összeharácsolt javakról. Vagy a kivitelezése tetszik és az izgalma ahogy a HT elengedi a sereget? Melyik része tetszik neked?
Reply With Quote
  #5027  
Old 08-18-2008, 20:25
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Gyula, majd ha csak 1x állsz a másik oldalon, és te akarsz harcolni akkor hamar rá fogsz jönni, hogy ez kissé megfoghatatlan és csak a piac mozgatja, semmi más.
Mi ebben az érdem? Megtámadnak elfokozok a klán társam meg üt, vagy nem is üt csak elfokozok..wow...Ez lenne a nagy érdem? Mely semmi másról nem szól, mint a piacon összeharácsolt javakról. Vagy a kivitelezése tetszik és az izgalma ahogy a HT elengedi a sereget? Melyik része tetszik neked?
Zoli a lehetőségek mindkét oldalon ugyan azok, két csapat egymásnak feszül és a végén az egyiknek több földje van mint a másiknak. Ha több van, akkor sikerélményem van. Szerintem ez a siker. Nem én és nem te tehetsz erröl hogy most ekkora hektáron lehet fokozgatni, ti is fokoztatok vagy bontással távolodtatok, a mi csapatunk ugyan ezt tette. A végén több földünk lett, nekem ez siker, mégha lehúzod akkor is.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Gyula For This Useful Post:
  #5028  
Old 08-18-2008, 20:36
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Zoli a lehetőségek mindkét oldalon ugyan azok, két csapat egymásnak feszül és a végén az egyiknek több földje van mint a másiknak. Ha több van, akkor sikerélményem van. Szerintem ez a siker. Nem én és nem te tehetsz erröl hogy most ekkora hektáron lehet fokozgatni, ti is fokoztatok vagy bontással távolodtatok, a mi csapatunk ugyan ezt tette. A végén több földünk lett, nekem ez siker, mégha lehúzod akkor is.
A lehetőségek ugyanazok és azok a bizonyos eszmék ?


Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Szerintem nincs, és ne is legyen helye a hód topjában olyan mentalitású játékosoknak, akik "a tőlem nem lehet földet foglalni" eszmét képviselik.
dögöljek meg akkor sem értem hogy mi van?! Most akkor ki a hülye meg ki nem ? Én itt feketén-fehéren (perpill. pirosan) látok valami. Aminek teljességgel ellentétesen történtek az események valaki vílágositson fel. És lehetőleg most ne a Remy hanem akiről a dolog szól
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #5029  
Old 08-18-2008, 20:37
Kics Kics is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Kiváncsi lennék, lesz-e egyszer is olyan topcsata, ahol nem az lesz a vége, hogy kiskapuk kijátszásával vádolja az egyik oldal a másikat... (nem inge ne vegye. bár csendben tuti nem lenne érdem...) Persze mindig lesznek kiskapuk, minden topklán kihaszálja valamelyiket, és mindig módosítani kéne rajta valamit. Csoda, hogy az A-ban vannak még barátságok... (nyilván ezért a sok Szk-s)

A nagy érdemekről meg mindig az jut eszembe, mikor régebbi játékosok mondták példaképeiket, és valahogy mindig odakerült az "ott csalt, ahol tudott" mondat

Grat fenn töltött időért, és a mostani helycseréért.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Kics For This Useful Post:
  #5030  
Old 08-18-2008, 20:41
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hege View Post
Én annyit tuti nem! De kitud te számolni sztem. Viszont azt elárulhatom, h így is olcsóbb volt mintha fedeztem volna ~1400 hekit.

Amikor te támadtál nem is fokoztunk el. Bár akkor sztem jobban örültél volna neki, ha mégis.
Jaja csak az egész orit építettétek újra... Röviden tömören az egész csak és kizárlólag a piacra épült és csak arról szól. Gyújtoagtásért fokoztatok, lopásért fokoztatok, viharért fokoztatok. Kívánom nektek hogy 1x vegyen ki szabit a HT...:-D
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 12 (0 members and 12 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 18:46.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu