Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #111  
Old 01-30-2007, 13:07
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Ha Remyék, és mi is lefordulnánk, akkor is lenne egy klán, aki ott lenne az első helyen...

Alapvetően egyértelműen a kevés játékos a fő gond...

B-ben jelenleg nem szabin lévő orik száma 29. Teljes létszám 59 fő. Az aktív 30 országból szerintem 10 alsó hangon a fentiek kisorija...
Tehát maradt 20 ország...

Ez is a mi hibánk?

Alapvetően nem és közben mégis, gondolj bele... (bocsi, csak magammal tudok példálózni.)
Vagyok én, az orszábom 58ból a 48. (lemerem írni, ide lentre úgyse jön senki.)
Alattam a mai nap jött vissza szabiról, egyetlen ország, gondolom nem sokáig lesz így, és rövid időn belül visszamegy, ha rájön, hogy mi a helyzet körülötte.
Az 55. vagy 56. helyről kúsztam fel felfedezéssel, Közben itt azt látom, hogy azt hajtogatjátok, hogy próbálkozz csak kis hülye, ha nem kegyelmezünk meg neked A-ban, te ugyan nem érvényesülsz.

B-ben VIP nélkül próbálkozom, amivel csak tudok, hogy feljussak, de a fentieket látva én már több országot nem fogok angolban tartani. Ergó a kisorim 4/Lben törölni fogom és az már nem fogja sosem növelni a B csoport létszámát.

Ördögi kör... felmászik valaki, beleun abba, hogy tehetetlen és kiszáll a játékból, amitől még kevesebben lesznek, amitől a következőnek ugyanez lesz a problémája, megunja, kiszáll, fogy a létszám, stb, stb, stb.

Erről közvetve, vagy közvetlenül a felső két csoportban lévő pangás tehet.
Nem csak az A csoport, angolban az igazi gondok már második szinten kezdődnek.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
Sponsored Links
  #112  
Old 01-30-2007, 13:08
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
A megoldas pofonegyszeru, nem a top klanokkal kell foglalkozni, es irigykedni rajuk/utalni oket, mert ok megcsinaltak vmit, ami most mar nehez nektek, hanem sok sok jatekost odavonzani valahogy. Ezen kene elgondolkodni es nem sarat dobalni....
Egyetértek Mármint ezzel az utolsó mondattal
Jó lenne ha minél többen fellépnének a 2B-s szabi helyett, maguknak is kikapargatnák a gesztenyét még azáltal is ha beverik őket a kisebb klánok.
Reply With Quote
  #113  
Old 01-30-2007, 13:14
Mephisto Mephisto is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Egyetértek Mármint ezzel az utolsó mondattal
Jó lenne ha minél többen fellépnének a 2B-s szabi helyett, maguknak is kikapargatnák a gesztenyét még azáltal is ha beverik őket a kisebb klánok.
Monro, és szerinted fel fognak jönni? 90 nap alatt Te se tudnád végigvinni az A-t. (Na jó talán Te, de az angol szövijeink és még sok magyar se rendelkezik akkora tapasztalattal min Te.)
Hogy lesz így teltház az angolban? sehogy
Reply With Quote
  #114  
Old 01-30-2007, 13:14
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Hát eszembe jutott egy elég elvetemült ötlet de nem bírom ki hogy ne írjam le mert sztem az ideiglenes bevezetése megoldaná a problémát és kiküszöbölné a minimális játékoslétszám okozta nehézségeket. Meg kell hozzá határozni hogy mennyi játékoskell az adott csopikban az életképes játékhoz és ettől függően berakni minden csoportba botokat amik az emberi orikhoz képest negatí bónuszokat kapnak hogy a támadásokat ki lehessen védeni, nem tápolják szét magukat de ugyanúgy piacoznak és támadnak is olyan erősséggel hogy ha a játékos valami alapvstő hibát követ el azért még be tudja verni a bot. Őket is lehetne támadni a negatí bónuszok miatt még egy kicsit nagyobb hatásfokkal is. Ezzel a top lentebb jönne tudnának forogni a többi orik is és meg lehetne a botoknak határozni egy célt mégpedig a top klánok életnének megnehezítését. ( mondjuk ha a top 15% ot támadják eltűnnek a negatív módosítóik de még így se táp orik)

Lehet oltani.
Nem oltogatásból... ez a világon a legnagyobb marhaság, amit valaha is hallottam.
Ha valaki rájön hogy egy ilyen maluszos országot üt két nap alatt fennvan a topban.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #115  
Old 01-30-2007, 13:22
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Mephisto View Post
Monro, és szerinted fel fognak jönni? 90 nap alatt Te se tudnád végigvinni az A-t. (Na jó talán Te, de az angol szövijeink és még sok magyar se rendelkezik akkora tapasztalattal min Te.)
Hogy lesz így teltház az angolban? sehogy
Ez a 90 napos dolgot még nem látom át bocs Tudom, hogy valami VIP-ről van szó de nem néztem utánna a témának. Egyébként 90 nap sajnos nekem is kevés lenne ahogy néztem az angol 1A-t
Reply With Quote
  #116  
Old 01-30-2007, 13:22
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
Nem oltogatásból... ez a világon a legnagyobb marhaság, amit valaha is hallottam.
Ha valaki rájön hogy egy ilyen maluszos országot üt két nap alatt fennvan a topban.
Nem kéne azokat annyira gyengévé tenni egyrészt másrészt ha valaki 2 nap alatt így fel tud szaladni a topba akkor azt nyilván mások is megtehetik és akkor már rögvest el lehet kezdeni lecsapkodni a topklánokat. Vagyis a probléma mindenképpen megoldódna.


Mellesleg az angolba kb 3 hete van orim szóval a téma jelenleg nem érint szóval nem is kezdek vitatkozni az ökörségeim melett csak gondoltam leírom.

Ja és miért rossz ha hozzásegítünk embereket hogy önerőből felkerüljenek a topba amikor itt már oldalak óta arról megy a vita hogy mennyire rossz hogy az emberek nem tudnak önerőből felmenni a topba?
Reply With Quote
  #117  
Old 01-30-2007, 13:23
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Wink

B-ben törpével léptem fel... semmit nem csináltam, csak fedezgettem, termelgettem... kaptam felülről az ütéseket... naponta, 2 naponta nézek az orimra... és a top30% szélén vagyok...
Nem értem ezt más miért nem tudja megcsinálni... Mondjuk egy ork-al... vagy bármi mással... elffel, vagy mittomén...

3. szinten is csak 1 csoport van még mindig mi? Annak mennyi a létszáma, és abban mennyi az aktív?

Nehogy már az egész angol passzivitásért mi legyünk a felelősek, mert mindjárt lelkiismeretfurdalásom lesz :d
Reply With Quote
  #118  
Old 01-30-2007, 13:25
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Nem kéne azokat annyira gyengévé tenni egyrészt másrészt ha valaki 2 nap alatt így fel tud szaladni a topba akkor azt nyilván mások is megtehetik és akkor már rögvest el lehet kezdeni lecsapkodni a topklánokat. Vagyis a probléma mindenképpen megoldódna.


Mellesleg az angolba kb 3 hete van orim szóval a téma jelenleg nem érint szóval nem is kezdek vitatkozni az ökörségeim melett csak gondoltam leírom.

Ja és miért rossz ha hozzásegítünk embereket hogy önerőből felkerüljenek a topba amikor itt már oldalak óta arról megy a vita hogy mennyire rossz hogy az emberek nem tudnak önerőből felmenni a topba?
Ennyi erővel mondhatnád, hogy minden ország, legyen 7k hekin, ahol a topklánok vannak...
És akkor megoldódna a probléma...

Nem egyszerűbb?

Bárki fellép a B-ből bármennyi hekiről, autómatikusan a legnagyobb klán átlagföldjét kapja... full egységgel!

Kicsit nonszensz
Reply With Quote
  #119  
Old 01-30-2007, 13:27
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
B-ben VIP nélkül próbálkozom, amivel csak tudok, hogy feljussak, de a fentieket látva én már több országot nem fogok angolban tartani. Ergó a kisorim 4/Lben törölni fogom és az már nem fogja sosem növelni a B csoport létszámát.

Ördögi kör... felmászik valaki, beleun abba, hogy tehetetlen és kiszáll a játékból, amitől még kevesebben lesznek, amitől a következőnek ugyanez lesz a problémája, megunja, kiszáll, fogy a létszám, stb, stb, stb.
Cassandra hagy javasoljak valamit ami előreviszi a probléma kezelését valamelyest.

NE TÖRÖRLD a 4L-es kisorit, hanem indulj ujra az 1A-ban hagyd, hogy mások leverjenek és töröld az 1A-s oridat. Ezzel segíted azokat akik elindultak már, hogy seggberúgják a nagyokat Aztán gyere fel a 2B-ből és ha hasonló problémád lesz járj el ugyanígy. Ezzel gyakorlatilag a topklánok és a követni vágyó klánok közti szakadékot csökkented mégse jársz rosszabbul, mintha a 4L-es oridat törölnéd. Talán mire azzal felérsz majd változik némileg a csoport.
Reply With Quote
  #120  
Old 01-30-2007, 13:32
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Kisbér View Post
Ennyi erővel mondhatnád, hogy minden ország, legyen 7k hekin, ahol a topklánok vannak...
És akkor megoldódna a probléma...

Nem egyszerűbb?

Bárki fellép a B-ből bármennyi hekiről, autómatikusan a legnagyobb klán átlagföldjét kapja... full egységgel!

Kicsit nonszensz
Nem kell rögtön szélsőségekre gondolni hogy 3000 hekin botok rohangálnak 5k elittel meg 5k ijjal és kitámadva mindennel ütik a topklánt. Kelljen tudás ahhoz is hogy be lehessen verni. Ha jól emlékszem régen volt olyan hogy aki a csopi tetején van (vagy az első vagy az első 10 és remélem jól emlékszem és nem máshol láttam) az a császártól kap ütéseket amik ugyan túlerővel jönnek de úgy vannak kiszámolva hogy ha a játékos ügyes akkor pattan a sereg. Valai effélére gondoltam én is.
De tényleg ez az uccsó post om ide.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Szerinted milyen az új fórum? robogo A fórumról... :) 93 03-28-2007 08:49
angol VIP Wolfschanze Segítség 11 12-03-2006 23:22
Angol foci Pool Szabadidő, Sport 6 02-13-2006 13:49
Olasz, angol, spanyol foci Pool Szabadidő, Sport 2 02-01-2006 23:31


All times are GMT +1. The time now is 16:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu