Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #71  
Old 02-12-2006, 00:54
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

Quote:
Originally Posted by Gyula
Fentröl ütötte meg és nem hozott el tőle túl sokat. De sejtetem hogy az ütött ori hibázott, mikor kétszer egymás után is kitette az ijjászait kicsit a piacra
figyu, a fene se emlékszik arra, mi volt pontosan 1-2 éve. Azonban elfként könnyen elképzelhető, hogy 5 hekiért is támadsz, mert nincs más lehetőséged feljebb menni. Ez előfordulhatott akkor mikor elf voltam, nem mondom, hogy tutira nem. azonban az sem, hogy biztosan igazad van, mert már nem emlékszem
Reply With Quote
Sponsored Links
  #72  
Old 02-12-2006, 19:03
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Északföld
Persze, azért majdnem 9000 pontos hírnevet, meg egy kissé nagy klánrakit, nem szeretnénk oda adni.
Köszi a választ!
amúgy nekem hiányoztok, mert magasak az árak.... na meg persze az is hozzátartozik, hogy én titekek akartalak volna legyőzni, mert ti vagytok a csúcson... más tészta, hogy most a magas árakon elég szépen lehet majd felhízni... követjük ám a jótanácsot, és lehet hogy sunyin kivárjuk hogy visszatérjetek és lemenjenek az árak, és felértékelődjön az addigra összegyűlt tekintélyes pénzmag
Reply With Quote
  #73  
Old 02-12-2006, 21:02
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 3%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld
Figyi, hidd el, hogy 2-3 hónap és legalább annyira közkedvelt lesz a mostani top klán, mint mi annó :-D sőt sztem túl is szrányalja, mert az anarchiában végzi.
Ezt azért bővebben is kifejthetnéd!Persze aki a saját maga által fejlesztett szűrő által van szűrve az számomra kissé hiteltelen!Üdv!
Reply With Quote
  #74  
Old 02-12-2006, 21:44
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Serg
Ezt azért bővebben is kifejthetnéd!Persze aki a saját maga által fejlesztett szűrő által van szűrve az számomra kissé hiteltelen!Üdv!
hmmm.... ezt hogy érted?
Reply With Quote
  #75  
Old 02-12-2006, 23:30
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg
Ezt azért bővebben is kifejthetnéd!Persze aki a saját maga által fejlesztett szűrő által van szűrve az számomra kissé hiteltelen!Üdv!
télleg most teis irhatnál egy olyan hosszút mint Észak, hogy hogyan kell elgyözni titeket
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #76  
Old 02-13-2006, 03:53
Csempi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Talking

Quote:
Originally Posted by Északföld
Persze, azért majdnem 9000 pontos hírnevet, meg egy kissé nagy klánrakit, nem szeretnénk oda adni. Ezen kívül, meg nem titkolt szándék volt, hogy ne lehessen nagy orinak felfedezni könnyedén. Pontosan az a cél, hogy a jó barátságok pld Serg és Monróék között felbomoljanak. Ne mi legyünk a cél, hanem egymásnak essenek neki. Ebből egyenesen fog következni, hogy nagyon sokan vissza fognak sírni minket. (A mi időnkben 400 aranyért is lehetett követ venni, fa meg ment 150 aranyért is, agyag is 300 aranyért :P ) Mivel mi az utóbbi időben, ami legalább 6-7 hónap, a Monró csapaton kívül nem bántottunk senkit. Sokan megköveztek, hogy nem lehet nagy klánt csinálni, mert mi beverjük. Nos tessék, itt a lehetőség, próbáljon bárki is 2-3M pontos klánt csinálni és 500k pont közelébe egyénileg elmenni, úgy hogy nincs MNT kupaca az ottani orikkal.

Észak: Pont ezen vagyok Viszont valahogy én nem nagyon érzem ennek a Monro-Serg barátságnak az előnyeit hál istennek...

LE AZ MNT VEL!!!! Vagy menjetek ugy sakkozni hogy megigéritek egymásnak hogy nem adtok sakkot
Reply With Quote
  #77  
Old 02-13-2006, 03:56
Csempi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Half
télleg most teis irhatnál egy olyan hosszút mint Észak, hogy hogyan kell elgyözni titeket

Én rövidebben leirom mint észak:

olyan dolgokat kell csinalni irányunkban amitől nem tucc 12 óráig szabira menni

Észak ezt az anarchos dolgot nekemis kifejthetnéd :-)
Reply With Quote
  #78  
Old 02-13-2006, 13:11
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hmmm

Zajlik fennt az élet, de így széép
__________________
LotR
Reply With Quote
  #79  
Old 02-16-2006, 22:59
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Serg
Ezt azért bővebben is kifejthetnéd!Persze aki a saját maga által fejlesztett szűrő által van szűrve az számomra kissé hiteltelen!Üdv!
Serg, rosszul látod! Nem csak a szűrőt fejlesztettem én, hanem az egész hódítót, légy szíves a későbbiekben ne alacsonyítsd le a munkámat.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu