Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Zene
Register Stats Members List Today's Posts

Zene Beszélgetés kedvenc előadóidról, koncertek stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #81  
Old 03-03-2006, 19:38
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hát beelordosan bevallom, hogy a Caprio-féle Romeo és Juliat nem láttam. Viszont a Ponyvaregény szerintem minden idők filmje. Sokkal többre tartom, mint a mostani lövöldözős van Damme és más akciós filmeket. De ezt nem is folytatom, mert ez már inkább filmes téma.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #82  
Old 03-03-2006, 20:18
Szigibabe
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord
Hát beelordosan bevallom, hogy a Caprio-féle Romeo és Juliat nem láttam. Viszont a Ponyvaregény szerintem minden idők filmje. Sokkal többre tartom, mint a mostani lövöldözős van Damme és más akciós filmeket. De ezt nem is folytatom, mert ez már inkább filmes téma.
na, hat inditottam egy ilyen temat a filmeseknel attol fuggetlen, mindket film zeneje nagyon jooo...
Reply With Quote
  #83  
Old 08-06-2006, 01:16
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default Van még más is. :D

Nagyon sok stilust érintettetek már itt de eggy óriási kategóriáról még eggyáltalán vagy még csak részben volt érintve. Ezek az én favoritjaim az elektronikus zenék és azon beklül is a 3 kedvencem a progressiv a techno és a goa(psy trance). Kérhetnék ezekről véleményeket. mellesleg hogy ne mondjátok hogy eggy állat vagyok aki zene hejett elektronikusan generált hangokat halgat (mindenki ezt mondja) elárulom hogy van még eggy ami nélkül pont ugy nem létezem mint az elect. zenék nélkül ez pedig a reggae. Még valami hogy elkerüljük a félreértéseket. Techno NEM scooter hanem chriss liebing Adam Bayer The advent miss kittin Anthony Rother Green Velvet meg hasonlók NEM scooter!!! És NEM náksi vs brunner. :S Ha valaki érdeklődik akkor technobol halgasson az előbbiek közül progressiv ből ajánlanám a következőket: chriss dandy kühl geri da pig james holden vonatkozó számai chriss miccali nick warren sasha john digweedA goa hoz sajna nem értek az nekem nagyon sokszor tul kész viszont ha olyan hangulatom van mindennél jobb. 1 számot ajánlanék ami maxon szétszed: gms juice requiem for a dream
Reply With Quote
  #84  
Old 09-10-2006, 13:03
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Nagyon sok stilust érintettetek már itt de eggy óriási kategóriáról még eggyáltalán vagy még csak részben volt érintve. Ezek az én favoritjaim az elektronikus zenék és azon beklül is a 3 kedvencem a progressiv a techno és a goa(psy trance). Kérhetnék ezekről véleményeket. mellesleg hogy ne mondjátok hogy eggy állat vagyok aki zene hejett elektronikusan generált hangokat halgat (mindenki ezt mondja) elárulom hogy van még eggy ami nélkül pont ugy nem létezem mint az elect. zenék nélkül ez pedig a reggae. Még valami hogy elkerüljük a félreértéseket. Techno NEM scooter hanem chriss liebing Adam Bayer The advent miss kittin Anthony Rother Green Velvet meg hasonlók NEM scooter!!! És NEM náksi vs brunner. :S Ha valaki érdeklődik akkor technobol halgasson az előbbiek közül progressiv ből ajánlanám a következőket: chriss dandy kühl geri da pig james holden vonatkozó számai chriss miccali nick warren sasha john digweedA goa hoz sajna nem értek az nekem nagyon sokszor tul kész viszont ha olyan hangulatom van mindennél jobb. 1 számot ajánlanék ami maxon szétszed: gms juice requiem for a dream


gms juice requiem for a dream- meghallgattam, nem rossz, de nem fogom ezt nyúzni naponta Én is mindenevő(hallgató) vagyok...
Reply With Quote
  #85  
Old 09-14-2006, 13:03
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by karesz6 View Post
Nagyon sok stilust érintettetek már itt de eggy óriási kategóriáról még eggyáltalán vagy még csak részben volt érintve. Ezek az én favoritjaim az elektronikus zenék és azon beklül is a 3 kedvencem a progressiv a techno és a goa(psy trance). Kérhetnék ezekről véleményeket. mellesleg hogy ne mondjátok hogy eggy állat vagyok aki zene hejett elektronikusan generált hangokat halgat (mindenki ezt mondja) elárulom hogy van még eggy ami nélkül pont ugy nem létezem mint az elect. zenék nélkül ez pedig a reggae. Még valami hogy elkerüljük a félreértéseket. Techno NEM scooter hanem chriss liebing Adam Bayer The advent miss kittin Anthony Rother Green Velvet meg hasonlók NEM scooter!!! És NEM náksi vs brunner. :S Ha valaki érdeklődik akkor technobol halgasson az előbbiek közül progressiv ből ajánlanám a következőket: chriss dandy kühl geri da pig james holden vonatkozó számai chriss miccali nick warren sasha john digweedA goa hoz sajna nem értek az nekem nagyon sokszor tul kész viszont ha olyan hangulatom van mindennél jobb. 1 számot ajánlanék ami maxon szétszed: gms juice requiem for a dream
Khm ha progit ajánlanék vkinek nem Dandyvel vagy Kühllel kezdeném a felsorolást, hanem mondjuk az ősapáktől /Sasha és John Digweed/, aztán mondjuk mellé egy kis Hernán Cattaneo, Satoshi Tomi majd utána a magyarok

Technot én spec nem komálom, főleg ezt a dj Rushos témát, goát meg nem hallgattam sokat, de pl Infected Mushroomból elég sokat, őket sokáig szerettem.
Reply With Quote
  #86  
Old 09-18-2006, 19:24
belas belas is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Tatabánya
Posts: 701
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default tepi

en meg annyit mondok hogy.....PPPP
huuuu rossza billentyuzetem ugyhogy ha kulonirok szavakat az az oka
de nemezt akartam mondani
zene zene
nagyon jo a zene
en Slovakiaban lakom ugyhogy egy par zenet ismerek ami Slovak
en legtobbet .... halgatok
azert .... mert nemtudom hogy milyen stilust hallgatok
en ugyvagyok vele hogy ez joszam es kesz
nemlejet mondani szerintem hogy rock mert rockszamokban is van olyan ami eleg gyenge es nemjo
en inkAbb mondok valami eloadokat amit szeretek
de az eloadoknak sem minden szama jo
pld. Rihanna
nah neki vanna joszamai
pld Pon da Replay,SoS,Unferthful meg meg egy jopar
benne aztszeretem hogy a klipjeiben nagyon jonez ki
ha nemjol irtam a cimuket akkor bocsi nemtudom helyesen irni
szeretem pld .50Cent
de vele is ugyvagyok hogy megirt 5 szamot es jorwpp erlett belole
a tobbi meg halgathatatlan
ami jo
In the clab vagy valami hasonlo
meg Candy shop meg stb
szlovak szam kozzul csak 1 et szeretek
Drviva mensina:Co tu mame dnes
ez eleg jo
szeretem meg:Beyonce,The Game,Sean Paul,Pussycat Dolls,Belack eyed pears, meg meg sokmindent

a technozenebol szeretem:
Sterbinszkyiscography III
Reply With Quote
  #87  
Old 11-23-2006, 23:45
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default -

Ha nem metal, akkor The Cranberries

Néhány kedvenc szám: Zombi (alap, I really hope, Yesterday's gone, I'm still remembering.

De azért inkább metal
Reply With Quote
  #88  
Old 11-24-2006, 09:55
Arden Arden is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 487
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

valóban vannak jók a nem metalban is
magyarok közül pl neo, anima
Reply With Quote
  #89  
Old 11-24-2006, 10:17
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

en a filmzeneket is szeretem, azok kozott is vannak igazan jok..es nem metal...
Reply With Quote
  #90  
Old 11-26-2006, 21:50
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Vagy az örökérvényű: István, a király

Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Minden ami 1/A Északföld Általános beszélgetés Hódítós témákban 1400 03-09-2012 17:43
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31


All times are GMT +1. The time now is 11:50.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu