Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Melyik változatot szeretnéd a játékban látni?
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő 2 3.03%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 12 körre nő 3 4.55%
A klán ki- és beléptetési ideje 1 körrel nő, és ugyanabba a szövetségbe való visszalépés 24 körre nő 30 45.45%
Ne változzon semmi, csak akkor, ha befejeztem a termelést, és én is szeretnék klánban ütni 2 3.03%
Ne változzon semmi, stratégiai játékban a menekülés lehetőségét tényleges stratégiának gondolom 29 43.94%
Voters: 66. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #181  
Old 11-21-2009, 11:54
Akár Akár is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 356
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Reaktor View Post
Mielőtt nagy butaságokat írsz a megbeszélésekbe kérlek olvasd át a súgót.
Ok, akkor innentől majd csak szavazni jövök...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #182  
Old 11-21-2009, 11:56
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Akár View Post
Ha a célpont klán tagjai kilépnek, nehéz úgy újra ráállni a támadónak, ha még bevesz tagokat...
Epp arrol szol ez az egesz, hogy ne tudjanak raallas utan kilepni. Ujra raallni a fene se akar, amikor mar nincs is mit utni rajtuk...

Igazabol nemtudom, mit is akarsz irni a gondolataiddal, az a baj...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #183  
Old 11-21-2009, 12:01
Akár Akár is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 356
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Én elismerem, hogy sok tapasztalt és nagytudású játékos kifejtette bölcs véleményét ebben a topikban, de vannak olyanok is, akik annyira nem ügyesek, és szerintem ők vannak többségben. És talán inkább a többség véleménye szerint kellene alakítani a játékot, ha már mindenképp változtatni akartok.

Egy jó játékos könnyebben tud alkalmazkodni a helyzethez. És így is, úgy is Ő lesz legfelül, de legalább a többieknek több játékélmény marad.

Uff, szóltam.

További bölcs elmélkedést...
Reply With Quote
  #184  
Old 11-21-2009, 15:09
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Akár View Post
Én elismerem, hogy sok tapasztalt és nagytudású játékos kifejtette bölcs véleményét ebben a topikban, de vannak olyanok is, akik annyira nem ügyesek, és szerintem ők vannak többségben. És talán inkább a többség véleménye szerint kellene alakítani a játékot, ha már mindenképp változtatni akartok.
Mondjuk azt nem hiszem, hogy sereget és/vagy elegendő pénzt benn tartani csak a "nagytudású tapasztalt játékos" privilégiuma...
Ha úgy érzi, hogy a jobbak ellen inkább el kell bújni, akkor íjat tart, ha nem, akkor lovat...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #185  
Old 11-22-2009, 04:03
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Akár View Post
Én elismerem, hogy sok tapasztalt és nagytudású játékos kifejtette bölcs véleményét ebben a topikban, de vannak olyanok is, akik annyira nem ügyesek, és szerintem ők vannak többségben. És talán inkább a többség véleménye szerint kellene alakítani a játékot, ha már mindenképp változtatni akartok.

Egy jó játékos könnyebben tud alkalmazkodni a helyzethez. És így is, úgy is Ő lesz legfelül, de legalább a többieknek több játékélmény marad.

Uff, szóltam.

További bölcs elmélkedést...
Ez egy akkora baromság. Az élet sem így müködik. ha a többség véleménye számitana, akkor nem lenne adó, meg tb. mert a legtöbb ember nem látja miért fizeti....
Ráadásul soha nem lesz tapasztalata ha így állna hozzá. a Többségnek akkor lenne jó,ha nem veszithetne a földjéből, csak nyerhetne, mert akkor csak sikerélménye lenne. de hát ez nem így müködik.Mitől lesz az ember tapasztalt és nagy tudásu??? hát pl attól hogy párszor koppan, párszor veszit. Ha hibázik az ember akkor abból tud tanulni.... Nem attól lesz vki jó játékos,hogy játszik a játékkal 5-6 éve, de csak bevédekezve forog a 8.szemért, és minden olyan csatát kikerül, amiből nem biztos,hogy gyöztesen jön ki. attól lesz vki jó játékos, hogy akár vesztes csatákon keresztül is megtanulja,hogy hogy kell megnyerni egy háborút.
Egy jó játékos persze hogy könnyebben alkalmazkodik a helyzethez, méghozzá azért, mert már volt hasonlóban, és már 10x átgondolta,hogy mit csinálhatott volna jobban, vagy másképp. ezt pedig nem azzal éri el,hogy elkerüli a veszteséget. hanem azzal hogy a saját bőrén érzi egy ország, vagy egy klán. hogy mit jelent megszervezni az éjszakai távolt, vagy ha nincs senki bevenni egy klánt ijjakkal. azt hogy tisztába legyél a klán védelmi képességeivel, és vagy támadó potenciáljával. ha ezeket tudod, akkor könnyebben sakkozod ki a jó megoldást, mert van képed az erőviszonyokról.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #186  
Old 11-22-2009, 12:05
blade75 blade75 is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: Öttevény
Posts: 15
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Nya, végigolvasva egy dolgot nem találtam benne- lehet öreg vok már és vak - mégpedig azt, hogy ha nem a top 1-2 klánt nézzük, akkor a támadónak nem csak a visszatámadást kockáztatja, hanem a hiénákat is...
Teljesen kihegyezi az országát, kimegy a full sereg, erre ha kiléptet a célpont klán, amellett, hogy nem hoz szinte semmi földet, szerencsétlen esetben bekap egy raklap sereget és nem tehet semmit sem. Hiába költött el sok pénzt, hiába számolta ki, hogy befér-e, tervezgetett, a végén akár sok-sok heki minusszal zárhat a klán egy ilyen kiskapu miatt...

Szóval én erősen támogatom ennek a megszüntetését, akár a ki-beléptetést szigorításával is.
Reply With Quote
  #187  
Old 11-23-2009, 12:32
Paliking Paliking is offline
Member
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

A hiénázásnak mi köze ehhez? Az most is van...
__________________
_________________________
6:3 (4) (#100056)
Paliking (5) (#178189)
Elmegyilkos (7) (#7777)
Uff (2)(#426219)
Reply With Quote
  #188  
Old 11-23-2009, 12:38
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Paliking View Post
A hiénázásnak mi köze ehhez? Az most is van...
Gondolom az, hogy ha mar meghienaznak, legalabb uss vmit...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #189  
Old 11-24-2009, 21:08
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Vityu még most is támogatod a klánból való késleltetett kilépést ?
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #190  
Old 11-24-2009, 21:10
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Vityu még most is támogatod a klánból való késleltetett kilépést ?
Igen
*rövid*
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Rúnatermelés módosítása Steve Elvetett javaslatok 185 07-16-2007 14:24
A wapos történő játékkal kapcsolatos jó tanácsok werden Segítség 20 05-22-2007 23:07
Piaci belépések nullázása, Aréna fordulózárása Ati Fontos bejelentések 0 10-30-2006 12:23
Személyiségek módosítása Walron Elvetett javaslatok 6 06-14-2006 09:07


All times are GMT +1. The time now is 22:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu