Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-26-2006, 23:44
Fosztó Fosztó is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Kolozsvár
Posts: 56
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Hétvégi játék

Sziasztok.
Egyertelmu-e hogy a Torpe a legjobb faj hetvegiben , vagy mi a velemenyetek mi a "nyero" strategia az adozzassal?Mikor erdemes aludni es mikor nem szabad
Irjatok ide mindent ami hetvegijatek es mindent ami kihivassa teszi ezt a hetvegi rovid de megis azt mondom maratont
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 01-27-2006, 01:02
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Errol is akartam kicsit beszelni, leirom tapasztalataimat, hatha tudok segiteni Fosztonak, es tobb embernek.

En a csakisa torpekereskedo, csakisa torpekereskedore eskuszom :-) Rovid fordulos jatekokba, ide tartozik: hv, vip hv, parbaj, arena.

Masok mondjak, hogy erdemes vandorral lenni vagy oriassal, lehet vele nyerni, szo se rola, csak...ha van egy jo jatekos, aki jol banik a torpekereskedovel, akkor keptelenseg egyeb fajjal/szemelyiseggel nyerni.

(Tovabbiakban torpekereskedo=tk)

Szoval, az adotervrol irtam korabban, hogy az strategiatol fugg Az elejen kell a penz, gyujteni kell! KIvarni...neha kevesebbet kepezni...es gyujteni...nepesseget novelgetni...En altalaba az elso ejszakat vegig nyomom, pentek du. alszok egy 2-3 orat...Speciel, szombaton hajnalba 3 ora fele lefekszem 6ig, helytartot beallitva, akkor menjen a kepzes..6kor kelek, es kezdek utogetni S nincsen nyero strategia...Az nyero lehet, hogy erdemes lent gyujtogetni, es megvarni egy orit, ami kesobb kezd, es azt beverni 4-5 sereggel, de ehhez szerencse is kell...Legyen egyaltalan ilyen ori, es mas ne kapja le hirtelen eloled :-) S utana szombat napkozbe lehet aludni ha mar biztos a helyed...
Reply With Quote
  #3  
Old 01-27-2006, 08:58
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szecsa: te nagyon durvan fuggo vagy, hallod-e
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #4  
Old 01-27-2006, 10:23
szekely szekely is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 18
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

en pl az adozas strategiara lenek kivancsi hogy legg jobb??
Reply With Quote
  #5  
Old 01-27-2006, 10:28
szekely szekely is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 18
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

en latam tobb fele strategiat es probaltam sok mindent de ha nem vagy eleget fent akkor nem is lesszel elso en normalba szoktam jatszani neha van idom vipet azt mindig elcseszem a helytrarto te hogy szokta be alitani
Reply With Quote
  #6  
Old 01-27-2006, 11:19
Csigusz:P Csigusz:P is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 35
Activity: 0%
Longevity: 99%
Question Hááát

Quote:
Originally Posted by szekely
en pl az adozas strategiara lenek kivancsi hogy legg jobb??
az adozás.. az adozásba nincs LEGJOBB stratégia.. vannnak ésszerű megoldások de igazából legjobb stratégia nincs rá.. ez inkább egyedi stratégiától függ..
pár alapdolog azért mégis van:
-a morálod ne menjen 60 alá ( ha 65 vagy alatta és 3 nyilal esik akkor osszál a népnek 80K-100K-t.. előszőr énsem hittem szecsának de brutálisan igaza lett.. pár kör és megtérül.. )
-az adót nemérdemes 100%-on tartani.. ki kell tapasztalni mikor hogy.. ( ez teljesen egyedfüggö, neis várjatok rá konkrét számadagokat )

ha ezeket betartod, a morálod miatt ne izgulj..
Reply With Quote
  #7  
Old 01-27-2006, 11:21
Csigusz:P Csigusz:P is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 35
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking hihi

Quote:
Originally Posted by Remedy
Szecsa: te nagyon durvan fuggo vagy, hallod-e
szecsa nem durván függő hanem extragigalolosan függő
Reply With Quote
  #8  
Old 01-27-2006, 11:37
Csigusz:P Csigusz:P is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 35
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool hm

Quote:
Originally Posted by Fosztó
Sziasztok.
Egyertelmu-e hogy a Torpe a legjobb faj hetvegiben , vagy mi a velemenyetek mi a "nyero" strategia az adozzassal?Mikor erdemes aludni es mikor nem szabad
Irjatok ide mindent ami hetvegijatek es mindent ami kihivassa teszi ezt a hetvegi rovid de megis azt mondom maratont
Teljes mértékben egyetértek szecsával..
Vegyünk egy példát.. Van egy óriás és egy törpe.. Ha a törpe okos akkármit csinál az óriás 4 körig szabadon ütheti verheti.. Ha ez megvan, a törpe kapásból egy olyan helyzeti előnyből indul amit nem lehetlen csak nehéz a későbiekben ledolgozni.. A törpe számos fontos előnyéhez tartozik a +20% férőhely ( bár ez hétvégibe anyira nemszámit de párbajon egész sokat.. ) és 3x termelés fegyverbe és bányákba.. Ezek ujabb olyan tényezők amik a törpe irányába zuhantjék a mérleget..
Még sorolnék pár tényt.. A hétvégibe ha óriás vagy ált. lopni kell anyagot és fegyvert hogy kitudd gazdálkodni okosan a dolgokat.. És mivel az óriás kapásból 50%-al kevesbett lop valahogy az anyagokat mégnehezebb beszerezni.. Igaz! ottvan a piac is de mint tudjuk, apiac elégé drága ahoz képest menyi pénzünk van ált. ( monjdjuk aki jol csinálja annak nemokoz gondot ha a kő 1000/db ) Arról se feledkezünk meg hogy az épitésnek sok szerepe van a hétvégiben.. És mint tudjuk az óriásnak +20% pénz és anyag igénye van.. Igaz ez nemolyan hűde hú de azért mégis.. Pléne ugy hogy a bányái nemtermelnek anyit, és lopni is csak 50% hatásfokal tud..
Ezek után, amiket most leirtam, nem hinném azt hogy egy óriás megtudna verni egy jól játszó törpét..
Reply With Quote
  #9  
Old 01-27-2006, 11:44
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Hi!

Én még nem nyertem hv-t, de soxor voltam második FÉL_ELFFEL!! Jah, és kiváncsian várom azok hozzászólását, akik orkkal 8-12k pont előnnyel nyernek a törpicsekek előtt...
Talán mégse a törpe a legjobb?
Reply With Quote
  #10  
Old 01-27-2006, 11:45
szekely szekely is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 18
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

en csak egyszer latam hogy orknal volt az zaszlo es tartota is amugy atlagba a torpek vitek mindig
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hétvégi játék félelffel csakegygnóm Segítség 17 01-26-2008 14:30
Legyen karácsonykor extra-hosszú hétvégi játék? Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 37 12-23-2007 22:58
24.03. Hétvégi játék Ati Hódító Kézikönyv 2 07-12-2007 19:08
Hétvégi játék győztesének díjazása olasz Elvetett javaslatok 1 10-26-2006 14:13
A hétvégi játék pontozása Kari Általános beszélgetés Hódítós témákban 2 05-26-2006 16:45


All times are GMT +1. The time now is 02:04.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu