Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #7781  
Old 02-25-2010, 06:20
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Legnagyobb egyéni foglalás tegnapról az 1. szinten:2010-02-24 03:01:09Sanctuary (#554978) elfoglalt 579 hektárt Egy rozsdás öreg bulldózer (#152956) országától.
Gratula Xepinek!
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to -Fegya- For This Useful Post:
Sponsored Links
  #7782  
Old 02-25-2010, 07:09
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Amúgy meg, igen ez a szép, mikor a másik azt hiszi barát vagy és pofánvágod
De nem bánom, mert pofánvágtál és ezzel eszembe juttattad, nincsenek barátok...
Ezeket a gyöngyszemeket bírom nagyon...

Srácok Ti egy baráttal nem szoktatok sakkozni? Vagy pókerezni?
És ha veszítesz akkor többé nem a barátod? Mert ez egy szemétláda hogy merte elnyerni a pénzemet??

Amikor ezeket a gondolatokat élőben megbeszélem emberekkel érdekes módon mindenki egyetért, de itt a fórumon folyton csak előjön ez a "nem ezt vártam tőled" téma...

Ha már így belekotyogtam akkor gratulálok is az éjjeli szárnyalásodhoz! Próbáljatok meg hasonló szemléletben reagálni az eseményekre
Reply With Quote
The Following 9 Users Say Thank You to monro For This Useful Post:
  #7783  
Old 02-25-2010, 07:12
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
hát ott volt két körre tőlem iron de hát nem tudtam kimenni rá
Megtette helyetted más
Most neked ettől jobb? Mert neki tökmindegy ki verte le
Reply With Quote
  #7784  
Old 02-25-2010, 07:28
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ezeket a gyöngyszemeket bírom nagyon...

Srácok Ti egy baráttal nem szoktatok sakkozni? Vagy pókerezni?
És ha veszítesz akkor többé nem a barátod? Mert ez egy szemétláda hogy merte elnyerni a pénzemet??

Amikor ezeket a gondolatokat élőben megbeszélem emberekkel érdekes módon mindenki egyetért, de itt a fórumon folyton csak előjön ez a "nem ezt vártam tőled" téma...

Ha már így belekotyogtam akkor gratulálok is az éjjeli szárnyalásodhoz! Próbáljatok meg hasonló szemléletben reagálni az eseményekre
gondolom az lehet az ok, hogy az ember a hódot stratégiai játékként asszociálja az életre...
azaz pl nem tudom mit szólna valaki ahhoz ha mondjuk egy szomszédos ország elfoglalna egy területrészt, vagy csak lerohanna, mert ugye NATO..vagy csak semleges, de gondolta hogy azért mégis gyakorlatozik egyet. Nem kell hogy véres háború legyen, egyszerűen bevonul, kivonul mittudomén.
szóval valahogy ez sem pálya, meg egy jó ismerős legyalogolása sem pálya.
Ja a haverom nőjét sem dugom meg....lehet hogy velem van gond?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Gabro For This Useful Post:
  #7785  
Old 02-25-2010, 07:38
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Gabro View Post
lehet hogy velem van gond?
Ez a egy mondatod volt értelmezhető számomra, a többinek semmi köze ahhoz amit írtam Ha te mégis úgy látod akkor igen veled gond van barátom.
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to monro For This Useful Post:
  #7786  
Old 02-25-2010, 07:59
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ez a egy mondatod volt értelmezhető számomra, a többinek semmi köze ahhoz amit írtam Ha te mégis úgy látod akkor igen veled gond van barátom.
Nem látom úgy, csak gondolkodtam és költői kérdésnek szántam.
Velem az már megesett, hogy msn-bajnok cimbora beszélgetni hívott, és amíg homályos stratégiákat írogatott össze-vissza szépen kilépett rám. Régen volt, de azóa úgy vagyok hogy vagy haver valaki, akkor nem támadom, nem mérem fel, nem lopom mittudomén...
Ha meg nem haver, akkor mehet minden. Van sok olyan játékos akinek tisztelem a játéktudását, tudom hogy erős ellenfelek, nos őket vagy piszkálom, vagy nem, ez a helyzettől függ.
De a haver számomra azért haver mert nem akarom legyőzni, és a javait sem akarom elvenni. Szerintem ebben a pontban nem értünk egyet, de ebben nagyon nem.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Gabro For This Useful Post:
  #7787  
Old 02-25-2010, 08:02
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

ui.:
ha haverral akarok játszani (mint egy póker parti) akkor csinálok egy párbajt, ott tényleg nyugodtan lehet a játék öröméért zúzni. Szerintem.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Gabro For This Useful Post:
  #7788  
Old 02-25-2010, 10:51
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Gabro View Post
De a haver számomra azért haver mert nem akarom legyőzni, és a javait sem akarom elvenni. Szerintem ebben a pontban nem értünk egyet, de ebben nagyon nem.
De egyetértünk. Ilyenkor kötsz egy mnt-t és minden tiszta. De egy 10 fős klán 9 tagjának az én haverom lehethogy épp ellensége. Nem tehetem meg 9 emberrel hogy tartsák tiszteletben a "havert"mert akkor nekik is lesz 9x5 barátjuk ami már 45-50 ori. Ennek a 80%-át nem is ismerem és ne támadjam? Nos a megoldás az MNT a haveroddal. Ha ilyened van azt tudják a tieid és tudja a haverod hogy nem kell tőled tartania. Ha a tieid támadják tudni fogják, hogy nem tudsz segíteni akkor se ha szeretnél. Felmérik és döntenek.

De ne haragudjatok azért mert 5 éve valakivel egy szöviben voltam a 4K-ban és ő erre emlékszik és támadás esetén lehúz, hogy mekkora paraszt vagyok azt nemmááá... Vagy a másik, hogy a haverom klántársát ütöm akit nem is ismerek és én leszek ettől a gané? Nemá gyerekek ez egy játék. Alegtisztább ha nincs harag az ütésből. Győzzön a jobb itt is vagy a párbajban is, tökmindegy.
Reply With Quote
The Following 10 Users Say Thank You to monro For This Useful Post:
  #7789  
Old 02-25-2010, 11:22
Gabro Gabro is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Hungary, Győr
Posts: 480
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
De egyetértünk. Ilyenkor kötsz egy mnt-t és minden tiszta. De egy 10 fős klán 9 tagjának az én haverom lehethogy épp ellensége. Nem tehetem meg 9 emberrel hogy tartsák tiszteletben a "havert"mert akkor nekik is lesz 9x5 barátjuk ami már 45-50 ori. Ennek a 80%-át nem is ismerem és ne támadjam? Nos a megoldás az MNT a haveroddal. Ha ilyened van azt tudják a tieid és tudja a haverod hogy nem kell tőled tartania. Ha a tieid támadják tudni fogják, hogy nem tudsz segíteni akkor se ha szeretnél. Felmérik és döntenek.

De ne haragudjatok azért mert 5 éve valakivel egy szöviben voltam a 4K-ban és ő erre emlékszik és támadás esetén lehúz, hogy mekkora paraszt vagyok azt nemmááá... Vagy a másik, hogy a haverom klántársát ütöm akit nem is ismerek és én leszek ettől a gané? Nemá gyerekek ez egy játék. Alegtisztább ha nincs harag az ütésből. Győzzön a jobb itt is vagy a párbajban is, tökmindegy.
így tiszta sor, én a saját haverra gondoltam, ott meg mnt-se kell, azt nem felejtem el.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Gabro For This Useful Post:
  #7790  
Old 02-25-2010, 12:48
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Én is Gabróval értek egyet, aki haver oda nem kell mnt, mert ugysem üt meg, de mikor jön az üzenet, sosem voltam haver! Az jól esik, még a saját életben is, és az olyat elfelejtem egy életre és megszopatom!! Jól esik az ilyen minap történt 7 éve ismerem a srácot, együtt iszunk hétvégén, néha együtt bulizunk, gondolom haver, erre kértem tőle segítséget és mondta haveroknak bármikor de te nem vagy az...hát kicsit néztem és csak hümmögtem...

Velem a gond tudom...naív vagyok, és próbálok mindenkiben a jót meglátni, csak sajnos ez nagyon ritka.
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 14 (0 members and 14 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu