Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 06-03-2007, 18:12
Penya Penya is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kistelek
Posts: 621
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ja ha valaki nem érti az angolt akkor ne is játszon? (nem tudja elolvasni a szabályzatot sem)
A fórum az egy dolog, de a diplo az egy másik dolog. A fórumon lehet zavaró ha 2 nyelvű, de egy hirdetőfalon már ne haragudj de abszurd. Keresek szövit de nem tudok angolul így a diplo-t nem használhatom sem olvasásra sem írásra, mivel oda csak azok írhatnak akik tudnak angolul... Így hogy talál egymásra egy magyar és egy német nyelvterületről játszó angolul gyatrán tudó játékos??

Illene ezen változtatni sztem.
Nem teljesen értem, miért játszik valaki olyan nyelven, amit nem tud? Az a minimum h tudok angolul és ha elfogadom a szabályokat akkor be is tartom, ill van még sok másik játék is neten.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 06-03-2007, 18:35
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ja ha valaki nem érti az angolt akkor ne is játszon? (nem tudja elolvasni a szabályzatot sem)
A fórum az egy dolog, de a diplo az egy másik dolog. A fórumon lehet zavaró ha 2 nyelvű, de egy hirdetőfalon már ne haragudj de abszurd. Keresek szövit de nem tudok angolul így a diplo-t nem használhatom sem olvasásra sem írásra, mivel oda csak azok írhatnak akik tudnak angolul... Így hogy talál egymásra egy magyar és egy német nyelvterületről játszó angolul gyatrán tudó játékos??

Illene ezen változtatni sztem.
Már ne haragudj, de miért játszik valaki egy angol nyelvű játékon, ha nem tud angolul?

Úgy értem, ez nem egy Hódító2, vagy Hódító3, hanem egy nemzetközi játék, aminek a hivatalos nyelve az angol. Ezt tudomásul kell venni, és így boldogulni, szerintem nem az volt az eredeti cél, hogy ugyanazok a játékosok, akik a Hódítót nyomják, kapjanak egy másik Hódítót.

Last edited by laci; 06-03-2007 at 18:43..
Reply With Quote
  #13  
Old 06-03-2007, 19:06
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ja ha valaki nem érti az angolt akkor ne is játszon? (nem tudja elolvasni a szabályzatot sem)
A fórum az egy dolog, de a diplo az egy másik dolog. A fórumon lehet zavaró ha 2 nyelvű, de egy hirdetőfalon már ne haragudj de abszurd. Keresek szövit de nem tudok angolul így a diplo-t nem használhatom sem olvasásra sem írásra, mivel oda csak azok írhatnak akik tudnak angolul... Így hogy talál egymásra egy magyar és egy német nyelvterületről játszó angolul gyatrán tudó játékos??

Illene ezen változtatni sztem.
A Queosia hivatalos nyelve az angol. Két magyar játékos egymás közötti beszélgetése közben természetesen a magyar gyökerek miatt elnézzük a magyar nyelvet, ugyanitt 2 svéd között a svédet már például nem.

Ezen változtatást se tervezünk, a Queosia nyelve az angol, itt más nyelvnek nincs helye.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #14  
Old 06-04-2007, 07:20
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Már ne haragudj, de miért játszik valaki egy angol nyelvű játékon, ha nem tud angolul?
Azt nem tudom ki miért kezdi aki nem beszél angolul csak magamról tudok beszélni hiszen én sem beszélem a nyelvet.

Szóval
1. ismerem a játékot így nem kell a súgót fordítgatnom
2. olyan srácok hívtak játszani akikkel tudok beszélgetni
3. ugy hallottam, hogy a 80%-a a játékosoknak beszél magyarul
4. olyan körülmények vannak az angoljátékban amit a magyar játék nem tud már produkálni így ujdonság a számomra.
5. itt még nem voltam az élen

Nagyjából ezek miatt indultam el az angolban. Sztem nagyjából ezek miatt indít más is itt orit aki nem tud angolul.

Ennek ellenére sosem írtam sem a fórumra sem pediga diploba, mert "valahonnan" a fülembe jutott az is,hogy a játék hivatalos nyelve az angol és büntetés jár érte ha ezt nem tartod tiszteletben.
Reply With Quote
  #15  
Old 06-04-2007, 08:29
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post

5. itt még nem voltam az élen
Az én szövim volt 1.-2.-3.-4. az V-be miután bejött az új földes szabály max hektár felett, de nem olyan nagy szám mint magyarba, 880 hekin voltunk. L-be a szövi feloszlott és az a sok ország akit magunkra haragítottunk az mind ellenünk fordult.
Reply With Quote
  #16  
Old 06-04-2007, 11:49
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A Queosia hivatalos nyelve az angol. Két magyar játékos egymás közötti beszélgetése közben természetesen a magyar gyökerek miatt elnézzük a magyar nyelvet, ugyanitt 2 svéd között a svédet már például nem.

Ezen változtatást se tervezünk, a Queosia nyelve az angol, itt más nyelvnek nincs helye.
Ez csak nekem érdekes, hogy magyarul lehet levelezni svédül meg nem?
Reply With Quote
  #17  
Old 06-04-2007, 11:52
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Ez csak nekem érdekes, hogy magyarul lehet levelezni svédül meg nem?
Gondolom az adminok tudnak magyarul, de svédül nem.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
  #18  
Old 06-04-2007, 11:54
otto500 otto500 is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 123
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
Gondolom az adminok tudnak magyarul, de svédül nem.
Meg kell tanulni svédül
Reply With Quote
  #19  
Old 06-04-2007, 12:34
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Ez csak nekem érdekes, hogy magyarul lehet levelezni svédül meg nem?
Ez engem is meglepett, ilyet nem láttam a szabályok között konkrétan leírva, de ez lehet a gyakorlati magyarázat: mivel a játék eredetileg magyar, jelentett üzeneteknél nem probléma, ha az magyarul van, és az sem, ha angolul (mivel a Q angolul fut), de ha mondjuk két örmény kezdi anyázni egymást a saját anyanyelvén, ott már nehéz lenne igazságot tenni
Reply With Quote
  #20  
Old 06-04-2007, 12:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

"Reported messages in languages we do not understand are automatically considered not acceptable, and a warning, later longer bans are given."
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Angol 1/A lacqa Általános beszélgetés Hódítós témákban 1279 07-02-2013 01:54


All times are GMT +1. The time now is 07:45.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu