Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 12-06-2006, 16:58
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Ati, kifejted, hogy a mélyszabi mit is jelent és pontosan mikor lép életbe?
Ha szépen megkérünk.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 09-19-2007, 16:33
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by NorB View Post
3. a mélyszabis ori belépés után 72 kör védelemmel kezd, stb.
Ez elég nagy visszaélésekkre ad lehetőséget. Nagy gáz van, valahol a topban, elmegyek, aztán egyszercsak 2000 kör játékkal a hátam mögött védelmem van?

Eddig is sok embernek problémát jelentett, hogy hogyhogy valaki újra tud indulni felsőbb szinteken, és hogyhogy egy nulla körös ország védelem alatt van. Ha ezt egy 2000 körös országra kiterjesztjük, akkor méginkább az lesz az első reakció, hogy "ez a játék rosszul működik".

Sajnos rengeteg esetben a súgó olvasásának hiánya abban jelentkezik, hogy "ez rossz" megjegyzésekkel illetik a Hódítót, amikor minden teljesen úgy működik, ahogy működnie kell. Csakhát az a fránya olvasás ugye...

Az ilyen szituációkat nem szeretném még gyakoribbá tenni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #3  
Old 12-06-2006, 17:18
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Akkor most én leszek a fekete bárány

Nem, nem szeretném, ha lenne ilyen. Nem szeretném, ha a pontlistán hirtelen 6 szemes kigyúrt orkok jelennének meg mellettem, mert nemrég szétvágtam a másik orijukat. De nem szeretném azt sem, hogy egy személyiséges orik tömege lapuljon szanaszéjjel a csoportokban, csak a kedvező alkalomra várva, hogy visszatérjenek.
Nem szeretném, hogy 5-dik szinttől felfele mindenkinek legyen 2-3-4 sunnyogó orija, ráadásul legálisan. Oké, hogy nem tudja használni egyszerre őket, de ha egy haverom bajba kerül azon a környéken ahol én épp mélyszabizok ,mi a garancia arra, hogy nem jövök vissza, és nem segítek neki?
Szal én egyértelműen nemmel szavaznék, ha lenne szavazás, ne támogassuk a multisokat.
ezért írtam pár hsz-szel ezelőtt, hogy súlyos feltételeket kellene szabni.

- korlátozni hogy egy embernek hány mélyszabis orija lehet (pl. max 2)
- súlyos VIP-körökbe kerülne (500, 1000)
- csak olyan ember mélyszabiztathat akinek van régi országa (pl. körbefordult, vagy az A-ban van)
- egy csoportban csak 1 lehet stb.
Reply With Quote
  #4  
Old 12-06-2006, 17:23
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
ezért írtam pár hsz-szel ezelőtt, hogy súlyos feltételeket kellene szabni.

- korlátozni hogy egy embernek hány mélyszabis orija lehet (pl. max 2)
- súlyos VIP-körökbe kerülne (500, 1000)
- csak olyan ember mélyszabiztathat akinek van régi országa (pl. körbefordult, vagy az A-ban van)
- egy csoportban csak 1 lehet stb.

Ha felviszek B-be biztos ami biztos alapon egy mélyszabira ítélt orit, akkor nem biztos, hogy örülni fogsz ha előveszem hirtelen.
Meg azért sem támogatom, mert elvenné a fordulás nehezítés szerintem egyik jelentős hozományát: a kék számokról való lemondást. A magam részéről nagyon szeretném, hogy ha egy év múlva kis 6-ost látok, akkor tudjam, hogy ezzel jobb békében élni, mert bizonyította tudását. Azt hogy ő 5-6 éve játszik látom a sorszámáról...
Reply With Quote
  #5  
Old 12-06-2006, 17:38
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Ha felviszek B-be biztos ami biztos alapon egy mélyszabira ítélt orit, akkor nem biztos, hogy örülni fogsz ha előveszem hirtelen.
Meg azért sem támogatom, mert elvenné a fordulás nehezítés szerintem egyik jelentős hozományát: a kék számokról való lemondást. A magam részéről nagyon szeretném, hogy ha egy év múlva kis 6-ost látok, akkor tudjam, hogy ezzel jobb békében élni, mert bizonyította tudását. Azt hogy ő 5-6 éve játszik látom a sorszámáról...
ez most is előfordulhat. én pl. 1,5 éve vettem észre egy elfelejtett orit az 5. szinten, amit sok évvel ezelőtt indítottam az akkori újitások miatt, amik a Conquestben nem lettek bevezetve, én pedig akkor csak ott játszottam. de volt több mint 1 éve szabin lévő orim a B-ben, ami csak azért nem a top-ban ébredt fel, mert közben a felvihető föld mennyiségének módosításával "lecsúszott" a pontlistában. ezzel csak azt akarom mondani, hogy amiket írsz, minden további nélkül előfordulhatnak ma is.
Reply With Quote
  #6  
Old 09-19-2007, 16:38
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Ha felviszek B-be biztos ami biztos alapon egy mélyszabira ítélt orit, akkor nem biztos, hogy örülni fogsz ha előveszem hirtelen.
Most is megteheted, hogy lépéskész állapotba teszel 3. szinten egy gyors- és egy lassúcsoportos országot, és a kellő pillanatban hirtelen fellépsz vele B-be.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #7  
Old 09-19-2007, 16:40
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Meg azért sem támogatom, mert elvenné a fordulás nehezítés szerintem egyik jelentős hozományát: a kék számokról való lemondást. A magam részéről nagyon szeretném, hogy ha egy év múlva kis 6-ost látok, akkor tudjam, hogy ezzel jobb békében élni, mert bizonyította tudását. Azt hogy ő 5-6 éve játszik látom a sorszámáról...
Első olvasatra nem értem, hogy ez miért venné el ezt a pluszt. Ettől még ugyanúgy teljesítened kell a topX%-ot az országgal. Most is megvan a lehetőséged arra, hogy ha épp valami miatt nem tudod teljesíteni, akkor elmenj szabadságra, és később folytasd. Egy adott ország esetében nem látom, hogy ez mennyiben lenne más.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #8  
Old 12-06-2006, 17:19
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Akkor most én leszek a fekete bárány

Nem, nem szeretném, ha lenne ilyen. Nem szeretném, ha a pontlistán hirtelen 6 szemes kigyúrt orkok jelennének meg mellettem, mert nemrég szétvágtam a másik orijukat. De nem szeretném azt sem, hogy egy személyiséges orik tömege lapuljon szanaszéjjel a csoportokban, csak a kedvező alkalomra várva, hogy visszatérjenek.
Nem szeretném, hogy 5-dik szinttől felfele mindenkinek legyen 2-3-4 sunnyogó orija, ráadásul legálisan. Oké, hogy nem tudja használni egyszerre őket, de ha egy haverom bajba kerül azon a környéken ahol én épp mélyszabizok ,mi a garancia arra, hogy nem jövök vissza, és nem segítek neki?
Szal én egyértelműen nemmel szavaznék, ha lenne szavazás, ne támogassuk a multisokat.
Ezek jó érvek, de ha ügyesen megtervezed, ezeket a kiskapukat ki lehet zárni.
Pl mindig csak a legnagyobb (x)-es oridat rakhatod mélyszabira, aztán egy csoportban csak egy mélyszabis orid lehet, stb, stb...

Amúgy nekem csak 1 orim van, így ez engem nem érint De alapvetően támogatom...

**** Aaaa, megelőzött lacqa...
Reply With Quote
  #9  
Old 10-03-2007, 19:58
yenkie yenkie is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 118
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Akkor most én leszek a fekete bárány

Nem, nem szeretném, ha lenne ilyen. Nem szeretném, ha a pontlistán hirtelen 6 szemes kigyúrt orkok jelennének meg mellettem, mert nemrég szétvágtam a másik orijukat. De nem szeretném azt sem, hogy egy személyiséges orik tömege lapuljon szanaszéjjel a csoportokban, csak a kedvező alkalomra várva, hogy visszatérjenek.
Nem szeretném, hogy 5-dik szinttől felfele mindenkinek legyen 2-3-4 sunnyogó orija, ráadásul legálisan. Oké, hogy nem tudja használni egyszerre őket, de ha egy haverom bajba kerül azon a környéken ahol én épp mélyszabizok ,mi a garancia arra, hogy nem jövök vissza, és nem segítek neki?
Szal én egyértelműen nemmel szavaznék, ha lenne szavazás, ne támogassuk a multisokat.


Ez így korrekt
ne legyen ilyen.

+s mi a garancia, hogy az illető szól a 10 körrel felette lévő haverjának akinek te két körre vagy és ugyanúgy neked megy? amit mondassz most is benne van a játékban"

ez most benne van
hányszor leírtam........
Reply With Quote
  #10  
Old 10-04-2007, 14:53
csofika csofika is offline
Banned
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 120
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Az ország lefagyasztását a tűzgolyó varázslat sem oldja fel?
Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu