Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 12-15-2006, 17:20
Loxhero007 Loxhero007 is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 35
Activity: 0%
Longevity: 95%
Smile Hétvégi fordulo ???

Sziasztok. Lenne egy keredesem. El tudnatok-e egy kicsit reszletesebben magyarazni hogyan is mukodik az a "Hétvégi fordulo" ???
Ott minden egy kicsit homajos nekem. Mi a lenyege tulajdonkeppen ennek és hogy mint lessz az orszag masolas es megmaradas es ha vege akkor miert nem hozol valamit az eredeti orszagodba felteve ha nyertel.
Koszi a valaszokat.
Sponsored Links
  #2  
Old 12-15-2006, 18:22
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Loxhero007 View Post
Sziasztok. Lenne egy keredesem. El tudnatok-e egy kicsit reszletesebben magyarazni hogyan is mukodik az a "Hétvégi fordulo" ???
Ott minden egy kicsit homajos nekem. Mi a lenyege tulajdonkeppen ennek és hogy mint lessz az orszag masolas es megmaradas es ha vege akkor miert nem hozol valamit az eredeti orszagodba felteve ha nyertel.
Koszi a valaszokat.
a Hétvégi forduló a hétvégi játék és itt jön az hogy ( SUGÓ )

Hétvégi forduló

Ha a rendes játék 1 órás köreit túl lassúnak tartod, ha egy kis kihívásra vágysz, ha részt szeretnél venni egy egész hétvégén át tartó nagy csatában, akkor a Hódító hétvégi fordulóit Neked találták ki!

A hétvégi forduló sokmindenben más, mint a rendes játék. Nézzük miben:
5-10 perces körök. A normál hétvégi játék 10 perces, a VIP hétvégi játék 5 perces körökkel zajlik.
Nincs védelem. Az elsõ perctõl fogva támadhatsz, és támadhatnak!
Nincs komolyabb tét. Ezeken a fordulókon nem lehet továbbjutni, ha porrá zúzzák országodat, akkor is csak ez alatt a 3 nap alatt él, utána a következõ héten kapsz újat.
Egy teljesen külön országot kapsz, a rendes országod mellé. Ezzel, és csak ezzel a két országgal egyidejûleg játszhatsz. Bármit csinálsz a hétvégi játékban, az a rendes országodat nem befolyásolja.

Asszem ennél érthetőbben nem lehet leírni
  #3  
Old 12-15-2006, 18:23
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Loxhero007 View Post
miert nem hozol valamit az eredeti orszagodba felteve ha nyertel.
Hozol ha megnyered a zászlót ha írsz a fórumon kapsz a neved emllé egy sárga zászlót ha te győzől kapsz egy sárga pötyit
  #4  
Old 12-30-2006, 06:44
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Nekem ezt írja ki, a felfedezésnél

Országod túl hatalmas már az ilyen felfedezésekhez. Néped nem engedi, hogy ekkora területet felfedezz, katonáid is hajthatatlanok. Úgy tűnik, hogy most harccal kell földet szerezned!

Ezt miért kapom?
  #5  
Old 12-30-2006, 07:23
FJORD FJORD is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Budapest
Posts: 174
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Nekem ezt írja ki, a felfedezésnél

Országod túl hatalmas már az ilyen felfedezésekhez. Néped nem engedi, hogy ekkora területet felfedezz, katonáid is hajthatatlanok. Úgy tűnik, hogy most harccal kell földet szerezned!

Ezt miért kapom?
Mert túl sokat fedeztél bizonyos heki felett már nem fedezhetsz. Harcolnod kell ha haladni akarsz.
Részleteket keresd a régebbi forumokban ott részletesen ki lett tárgyalva.
  #6  
Old 12-30-2006, 07:47
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by FJORD View Post
Mert túl sokat fedeztél bizonyos heki felett már nem fedezhetsz. Harcolnod kell ha haladni akarsz.
Részleteket keresd a régebbi forumokban ott részletesen ki lett tárgyalva.
Köszi, már játékon belül megkaptam a választ rá.
Még semmit nem fedeztem, ez volt a furcsa...

egy nem fix felfedezési határ van: csak annyi területig lehet felfedezni, amennyi terülte a csoportod 4. helyezettjének van. Ha az Õ országának változik a területe, vagy más lép a 4. helyre, akkor a határ változik.
  #7  
Old 12-30-2006, 07:52
Loxhero007 Loxhero007 is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 35
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Sziasztok. Nekem az lenne a kerdesem, hogy ez a normal jatekra is ervenyes. Azert kerdem mivel pl. ha en a 3 vagy a 2 szinten leszek akkor tudomasom szerint az elf csak az osszterulete 10%-ig tud felfedezni es akkor ha en tolis vagyok es nincs egy elitem vagy lovasom se akkor ha elerem ezt a hatart akkor mit fogok csinalni mivel akkor mar tul keso atepitkezni. Ez aszt jelenti hogy nem tudok tovabb fejlodni, hiszen meg vagyok ugymond fojtva. Nem ???
  #8  
Old 12-30-2006, 07:55
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Loxhero007 View Post
Sziasztok. Nekem az lenne a kerdesem, hogy ez a normal jatekra is ervenyes. Azert kerdem mivel pl. ha en a 3 vagy a 2 szinten leszek akkor tudomasom szerint az elf csak az osszterulete 10%-ig tud felfedezni es akkor ha en tolis vagyok es nincs egy elitem vagy lovasom se akkor ha elerem ezt a hatart akkor mit fogok csinalni mivel akkor mar tul keso atepitkezni. Ez aszt jelenti hogy nem tudok tovabb fejlodni, hiszen meg vagyok ugymond fojtva. Nem ???
Fentebbi szintre lépsz...
Vagy, szerzel egy erős szövit, és támadás elött sereget cserélsz, és mormolsz pár imát.
  #9  
Old 12-30-2006, 07:59
Loxhero007 Loxhero007 is offline
Junior Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 35
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Fentebbi szintre lépsz...
Vagy, szerzel egy erős szövit, és támadás elött sereget cserélsz, és mormolsz pár imát.
Ezt hogy erted hogy sereget cserelek ???
Ez akkor azt mondod hogy mas megoldas nincs ha tolis vagyok es muszalj atepitkezzek ???
  #10  
Old 12-30-2006, 12:22
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Loxhero007 View Post
Ezt hogy erted hogy sereget cserelek ???
Ez akkor azt mondod hogy mas megoldas nincs ha tolis vagyok es muszalj atepitkezzek ???
Nálunk a tolissal csináljuk.
Mi előre bemészárolunk, úgymond előkészítjük a terepet, Majd a megfelelő időben, az íjai egy részét eladja, és még abban a körben, vesz helyette pacit, vagy elitet, ezekkel a lovakkal kitámad, úgy, ohgy mind 3unktól viszi a maximális segítséget...
És így azért már tud ütni.
Illetve, ha sokat kell cserélnie, és nagyon fél, akkor miután kitámadott a pacikkal, hív be szövi segítséget, ugye íjakat, 2-3 körre védekezni. Visszaérnek a lovak, megy ki a piacra, adja el a lovat, és veszi helyettük az íjat...
Persze ő alapból bent tart 200-300millát.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Hétvégi játék Fosztó Stratégia & Tippek 95 12-21-2009 11:06
VIP hétvégi GamesJr Elvetett javaslatok 52 12-06-2006 16:58
Hétvégi játék győztesének díjazása olasz Elvetett javaslatok 1 10-26-2006 14:13
E-mail küldés kiszedve a párbajból és a hétvégi játékból Ati Fontos bejelentések 0 05-29-2006 14:16
A hétvégi játék pontozása Kari Általános beszélgetés Hódítós témákban 2 05-26-2006 16:45


All times are GMT +1. The time now is 10:44.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu