Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Szerinted? (ötletek a nyitó írásban)
1. ötlet 14 16.47%
2. ötlet 8 9.41%
3. ötlet 27 31.76%
4. ötlet 3 3.53%
5. ötlet 4 4.71%
Más ötlet (írd le) 13 15.29%
Maradjon így, ahogy most van 16 18.82%
Voters: 85. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1351  
Old 08-31-2010, 13:50
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Stoky(Gárdi) NEXUS View Post
igen 4k hekiig tényleg fellehet menni egész egyszerüen , de 9k hekiig? azért azmár nehéz sőt sok embernek képtelenség
7500 hekiig szerintem elég nehéz feljutni de nem lehetetlen
inkább 7500 mint 4k az azért túl egyszerű
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1352  
Old 08-31-2010, 14:01
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
inkább 7500 mint 4k az azért túl egyszerű
akkor most mi a javaslatod a fordulási hekikre?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Takanohana For This Useful Post:
  #1353  
Old 08-31-2010, 14:06
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Stoky(Gárdi) NEXUS View Post
igen 4k hekiig tényleg fellehet menni egész egyszerüen , de 9k hekiig? azért azmár nehéz sőt sok embernek képtelenség
7500 hekiig szerintem elég nehéz feljutni de nem lehetetlen
mimmi?
aki nem tud felmenni 9k-ra az 7,5k-ra se fog tudni felmenni (a fedezgetést ne nézzük abban nem kell segítség hogy gyorsabban fordulhasson fedezgetve..)
aki nem tud 9k-ra felmenni, vagy csak felszenvedni tudja magát jó neki a 4k 2szer forgás.. ne azt nézd már, hogy 2szer fordul egy szemért, hanem azt hogy mivel töltheti a köztes időt? ha fordul akkor 5.-2. csoportig játékkal, ha marad fedezgetéssel.. a játék célja a szórakozás, szerintem nem sok ember élvezi azt, ha napi egyszer benéz és indít egy fedezést.. sőt.. ha 6-7k hekin épp bekap egy sereget és elveszíti néhány heti vagy 1-2 hónap "munkáját" lehet törli is az orit..
nem mellékessen, ha 7,5k-ig felütöd magad a kedvezményessel kb befedezhetsz a topba
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #1354  
Old 08-31-2010, 14:06
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
akkor most mi a javaslatod a fordulási hekikre?
hogy maradjon így ahogy van
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #1355  
Old 08-31-2010, 14:14
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
mimmi?
aki nem tud felmenni 9k-ra az 7,5k-ra se fog tudni felmenni (a fedezgetést ne nézzük abban nem kell segítség hogy gyorsabban fordulhasson fedezgetve..)
aki nem tud 9k-ra felmenni, vagy csak felszenvedni tudja magát jó neki a 4k 2szer forgás.. ne azt nézd már, hogy 2szer fordul egy szemért, hanem azt hogy mivel töltheti a köztes időt? ha fordul akkor 5.-2. csoportig játékkal, ha marad fedezgetéssel.. a játék célja a szórakozás, szerintem nem sok ember élvezi azt, ha napi egyszer benéz és indít egy fedezést.. sőt.. ha 6-7k hekin épp bekap egy sereget és elveszíti néhány heti vagy 1-2 hónap "munkáját" lehet törli is az orit..
nem mellékessen, ha 7,5k-ig felütöd magad a kedvezményessel kb befedezhetsz a topba
na én ugy értetem hogy aki 2* akar körbemenni annak legyen a fordulás 4k ról de aki egyszer annak meg legyen 7500 hekiről a fordulás!
De ha azt is soknak tartjátok én 7k ba is benne lenék
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Stoky(Gárdi) NEXUS For This Useful Post:
  #1356  
Old 08-31-2010, 15:09
chillin' chillin' is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 74%
Default

Nem tudom,hogy miért fáj olyanoknak a változtatás akik már rendelkeznek a kellő háttérrel...Tudom indok,hogy "elértéktelenednek" a több szemes orik és olyanok is kapnának + személyiséget akik meg se érdemlik.Biztos lenne ilyen,de most is rohangálnak olyan több szemes országok,hogy ránézni is fáj.Nem egy olyan 3-4 szemes orival találkoztam már,hogy komolyan elgondolkodtam azon,hogy ez mégis hogy....Akit eddig tápoltak a cimbik,ezután is fogna és ugyan úgy könnyen hosszá jut a + szemhez,akár megfelelő tudás nélkül.

2x fordulásnál én még mindig a 4000 hekis határt találom elfogadhatónak.Ez viszonylag könnyen elérhető cél és közben legalább megtanulja az ember,hogy hogy is működik az A. ŐŐő viszonylag megtanulja...lesz 1 kis fogalma
Reply With Quote
  #1357  
Old 08-31-2010, 15:24
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Stoky(Gárdi) NEXUS View Post
na én ugy értetem hogy aki 2* akar körbemenni annak legyen a fordulás 4k ról de aki egyszer annak meg legyen 7500 hekiről a fordulás!
De ha azt is soknak tartjátok én 7k ba is benne lenék
nem tartom soknak.. pár oldallal vissza elolvashatod, hogy én 9k-t tartom jónak.. ez azóta se változott, ha érdekel miért keresd ki nyugodtan..
__________________
same old song..
Reply With Quote
  #1358  
Old 08-31-2010, 16:14
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Pont arról beszélgettünk tegnap este Tsobival hogy az 5. szintről indulva összeüthető kedvezményes fedezés ~540 hektár
Ha valaki fellép A-ból 2400 hektáron 3k hekiig még vannak üthető hullák simán akikről vagy 1k hekit lelehet szedni még elf országgal is az akárhogy is számolom alig alig nehézség és kedvezményest lazán elfedezi a kedvezményest és gyakorlatilag ingyen fordult is ....
Azért az emberek 99% nem gyűjtögeti a kedvezményes fedezést....
És a könyítés nem azoknak kell akik 2400 ról lépnek hanem akik 1800 ról ....
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Kalapácska For This Useful Post:
  #1359  
Old 08-31-2010, 16:23
Kalapácska Kalapácska is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Location: Budapest XVIII. kerület
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
nem tartom soknak.. pár oldallal vissza elolvashatod, hogy én 9k-t tartom jónak.. ez azóta se változott, ha érdekel miért keresd ki nyugodtan..
Itt szinte csupa olyanok kampányolnak a könnyítés ellen akik részben a big tápos orijai ....
Ti miért nem fordultok le és próbáljátok meg újra ?
Könyű ... igen lehet ütni , lehet fedezni ...
De igazándiból akik fedezgetnek a csopi tetején azok mennyire is tudnak jétszani ? Aztán forognak 2 ből .... mert az lényegesen könyebb mint lefordulni és felvinni egy orit... az szerintem néhányótoknak nem menne ...

Totya
Reply With Quote
  #1360  
Old 08-31-2010, 16:35
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by chillin' View Post
Nem tudom,hogy miért fáj olyanoknak a változtatás akik már rendelkeznek a kellő háttérrel...Tudom indok,hogy "elértéktelenednek" a több szemes orik és olyanok is kapnának + személyiséget akik meg se érdemlik.Biztos lenne ilyen,de most is rohangálnak olyan több szemes országok,hogy ránézni is fáj.Nem egy olyan 3-4 szemes orival találkoztam már,hogy komolyan elgondolkodtam azon,hogy ez mégis hogy....Akit eddig tápoltak a cimbik,ezután is fogna és ugyan úgy könnyen hosszá jut a + szemhez,akár megfelelő tudás nélkül.

Igazad van szaporítsuk még jobban azok számát akik nem tudnak játszani + kék szemesek ez az ez ám a cél
Én voltam olyan klánba ahol annó termelni kellett hogy tudjunk haladni voltam olyanban is ahol csak ütni kellett mert adták alám a lóvét/lovat stb. mindent
Magamból kiindulva hogy még egy olyan nyomi mint én is eltud boldogulni A-ban és feltud jutni a 9k hekis topba
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchba való fordulás megváltoztatása! Stoky(Gárdi) NEXUS Megvalósult javaslatok 309 11-24-2012 18:30
A felfedezés könnyítése. Serg Megbeszélések 29 03-01-2010 16:07
Román 1/A könnyítése ErdelyMagyaria Általános beszélgetés Hódítós témákban 26 12-07-2007 11:33
Román 1/A könnyítése Robin Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 07-25-2007 18:16
2B-ből való fordulás Milán™ Elvetett javaslatok 1 05-16-2006 16:12


All times are GMT +1. The time now is 04:56.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu