Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu
  #11  
Old 07-13-2007, 19:59
Mona's Avatar
Mona Mona is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: -
Posts: 618
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ha valaki mf, és nem profi, az még minimális bányát is tart, hogy fentudja tartani magát
Főleg fémbányát
Ennek a vonzata a kovácsműhely
Nem biztos hogy az elején pénzben bővelkedik, épp ezért könyvárat is tart, hisz néha elszállnak a teki árak

Ezek ugye a profiknak fel sem tünnének, de aki nem tud annyira, annak ilyenekben is kell gondolkodni

Miért is mf-ként?
Nem mindig van idő másokhoz igazodni , bár szöviben sokkal jobb játszani
__________________
Stefeee
261380
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 07-13-2007, 20:42
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by demian View Post
400 hekisnél nálam 7 körre jött ki a leírás alapján, de az arányokkal egykis baj van lehet elírtad valahol, vagy elnézted

Ház: 18%
Barakk: 44%
Torony: 8%
Tanya: 10%
Templom: 20%
--------------
Össz: 100%

a maradék 40 hekit nemtudom hova elrakni

amúgy tényleg jó meg minden, de nem nekem találták ki
igaz! thnx, finomítottam rajta így már el is fér, és 10-12 kört bátran kibír
Reply With Quote
  #13  
Old 07-16-2007, 12:16
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Mona View Post
Ha valaki mf, és nem profi, az még minimális bányát is tart, hogy fentudja tartani magát
Főleg fémbányát
Ennek a vonzata a kovácsműhely
Nem biztos hogy az elején pénzben bővelkedik, épp ezért könyvárat is tart, hisz néha elszállnak a teki árak

Ezek ugye a profiknak fel sem tünnének, de aki nem tud annyira, annak ilyenekben is kell gondolkodni

Miért is mf-ként?
Nem mindig van idő másokhoz igazodni , bár szöviben sokkal jobb játszani


annyit tennék hozzá,h nem profizmuson mulik,hanem h mennyi tartaléka van az adott illetönek,mert pl nekem is elfogyott 2B rea tartaláék és bánya kovács mindne kell....ez van
4L-be meg egy szövit vertem szét amikor volt 3-4mrdom,pénz függö minden..és utánna jön atudás különbség
Reply With Quote
  #14  
Old 07-26-2007, 18:07
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 5%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
Korrekt összeállítás, de ha Te vagy lejjebb, akkor nehéz lesz elintézni, hogy bármelyik hadis három körre kerüljön tőled. Abban a pillanatban, ahogy kiküldöd a seregeket, már jönnek is rád. Azt pedig ne felejtsd el, hogy egy szövetségben sokszor annyi a tolvaj, varázsló készültség, és normális esetben a pénz is, mint az mf-nél.
Csak azt akarom mondani, hogy ne állítsuk úgy be, hogy egy mf simán szétszedi a szövetségeket, mert még a közepesen jó szöviknek is csak egy elég tapasztalt mf ellenfél.
Mf-ként jó taktika lehet az, ha nem tartasz olyat az országodban, amiért érdemes lenne téged bántani pl.: nagy mennyiségű kp, tele raktár, stb..
Nyugodtan ki lehet jelenteni hogy egy mf simán szétszed egy szövit,ha van elég tartaléka ,ha eléggé tapasztalt játékos és van ideje napi 24 órában játszani
Reply With Quote
  #15  
Old 07-26-2007, 18:09
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Nyugodtan ki lehet jelenteni hogy egy mf simán szétszed egy szövit,ha van elég tartaléka ,ha eléggé tapasztalt játékos és van ideje napi 24 órában játszani
Azt megnézném.
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #16  
Old 07-26-2007, 18:10
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Nyugodtan ki lehet jelenteni hogy egy mf simán szétszed egy szövit,ha van elég tartaléka ,ha eléggé tapasztalt játékos és van ideje napi 24 órában játszani
Serg, tegyük azért azt is hozzá, hogy ha a szövinek is van tartaléka + ők is tapasztaltak + ők is 24 órát vannak, akkor igen jó csatákat lehet vívni..
dehát ez (is) a szép ebben a játékban
Reply With Quote
  #17  
Old 07-26-2007, 18:12
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Azt megnézném.
szerintem egyszer kikéne próbálnod magad mf-ként, és nem mindig azzal jönni, hogy "mi négyen vagyunk, te meg egyedül, tehát biztos mi győzünk..", mert ez marhaság
Reply With Quote
  #18  
Old 07-26-2007, 18:43
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
szerintem egyszer kikéne próbálnod magad mf-ként, és nem mindig azzal jönni, hogy "mi négyen vagyunk, te meg egyedül, tehát biztos mi győzünk..", mert ez marhaság
Asszem te összekeversz valakivel pajtás. Mutasd már meg hol írkáltam én ilyeneket?
A 4fős szövi ereje a specializálódásban van szerintem.

Egyébként mint mondtam megnézném, mondjuk anarchban. Bár gondolom most mindenki azzal fog jönni, hogy erre nekem nincs időm.
__________________
A szenvedélyem
Reply With Quote
  #19  
Old 07-26-2007, 19:16
-Ede- -Ede- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Hungary, JNSz, Törökszentmiklós
Posts: 251
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Azt megnézném.
Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Asszem te összekeversz valakivel pajtás. Mutasd már meg hol írkáltam én ilyeneket?
A 4fős szövi ereje a specializálódásban van szerintem.

Egyébként mint mondtam megnézném, mondjuk anarchban. Bár gondolom most mindenki azzal fog jönni, hogy erre nekem nincs időm.
[OFF]
mondjuk 4 hozzászólással fentebb írtad, de ezek már rég nem ehez a témához kapcsolódnak, és ha egymással viaskodtok nyithetok nektek egy topicot ált beszélgetésekben(vagy nyithattok magatoknak is)
[/OFF]
Reply With Quote
  #20  
Old 07-26-2007, 19:18
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Asszem te összekeversz valakivel pajtás.
én nem keverlek össze senkivel lévén fogalmam sincs ki vagy

mindenesetre Sergnek, aki egy éve vezeti az 1/A top1 klánt az a véleménye, hogy:
Quote:
Nyugodtan ki lehet jelenteni hogy egy mf simán szétszed egy szövit,ha van elég tartaléka ,ha eléggé tapasztalt játékos és van ideje napi 24 órában játszani
továbbá a (nem is annyira)szerény személyemnek (aki az előző top1 klánt vezette 1 évig) ugyenez a véleményem.

A Te véleményed meg az, hogy:
Quote:
Azt megnézném.
mégegyszer mondom, fogalmam sincs ki vagy, és mit értél már el Hódban, de ez egy "Hódítós kézikönyv" vagy mi a szösz, ami a kezdő játékosoknak adna némi útmutatást + talán kedvet is.. és én úgy gondolom, hogy inkább olyan valkire kellene hallgatniuk aki valamit már tett le az asztalra.. (és most elvonatkoztatva magamtól.)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13
Elszólások és egyéb mókás dolgok játék közben Chris Fantasy, szerepjátékok 241 06-03-2008 11:17
01. Köszöntő, mi ez a játék, mi ez a könyv, . Ati Hódító Kézikönyv 17 04-14-2008 10:10
Hétvégi játék győztesének díjazása olasz Elvetett javaslatok 1 10-26-2006 14:13
A hétvégi játék pontozása Kari Általános beszélgetés Hódítós témákban 2 05-26-2006 16:45


All times are GMT +1. The time now is 00:13.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu