Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Földleadás gátlása (részleteket találsz a 19. oldalon, lap alján)
Minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld + baráti mallusz 51 51.00%
Anarchista csoportba áthelyezés 22 22.00%
J.K.SZ. bejelentő 26 26.00%
Újrázási lehetőségek lekorlátozása 14 14.00%
Földvesztés 20 20.00%
Katonai morál romlása 16 16.00%
Gyújtogatás erősödése 20 20.00%
Multiple Choice Poll. Voters: 100. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 02-05-2007, 18:02
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
Végülis nekem mind1, ha ennyire nem nyerők ezek az ötletek... a játékot tartottam szem előtt, nagyon nem magam! De ha mindenkinek jó úgy, ahogy van, h bizonyos ori pl félelfként 200k fölé üti magát, hogy gyorsban szanaszét csalja magát mindenki, hogy a G egy jksz tanya, hogy Vben a földleadás sikk, az X multis, s B haver haverja, az L termelő top, a W detto, akkor nem is szólok semmit, akkor nekem is jó így az egész.

Mindent vártam, csak ezt a közönyt nem.
pfff.
én támogatok minden olyan javaslatot ami a játékot jobbá és csalás mentessé teszi ez a javaslat olyan. Arra támogatom az ötleted
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Sponsored Links
  #12  
Old 02-05-2007, 20:49
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Monro, én nem hiszem, hogy az az áltálános, hogy vki átáll, s utánna ettől nem tudja ütni az addigi társait, ez kirívó eset, az ilyen jellegű ütéseknek bőven túlnyomó része jksz. Szóval a szabályozás negatívan hat néhány orira, ezt elismerem, kb 10 orira, s meggátol másik 90et a csalásban. Bár Hüppi már kitalálta az ellenszert.

B: fellépési határ fölött sorozatütésekre vmilyen mallusz. magyarul földleadás gátlására..

ezt is mondjátok el miért nem jó, vagy mondjatok olyat, ami jó.
sztem egyenlőre a földleadás van, szabályozva nincs, s mindenki csinálja, akkor arra is várnék választ, hogy ez jó dolog, s legyen megengedve, mert ha szankcionálva nincs, akkor tényleg mégis minek tiltani, vagy vmit próbáljunk rá kitalálni?

Last edited by Arrakis; 02-05-2007 at 20:54..
  #13  
Old 02-05-2007, 21:00
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Arra, egy másik topikban Ati megígérte, hogy csinál ilyen esetekre is majd JKSZ jelentőt.
  #14  
Old 02-05-2007, 21:01
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 7%
Longevity: 99%
Default

"A" verzió, hajrá Arra!
  #15  
Old 02-05-2007, 21:06
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Arra, egy másik topikban Ati megígérte, hogy csinál ilyen esetekre is majd JKSZ jelentőt.
jó, ez eddig oks, de pl én, meg sztem sok más társam hidegrázást kap a jelentgetés gondolatától.
Ha vki kulturálatlanul ír a fórumra, azt jelentem, de jkszt nem sűrűn szoktam, kb félévente, évente egyszer, azt ami már nagyon szemetszúró, s idegesítő, hogy másként nem megy neki.
én ezért volnék szabályozás párti. Akkor senkinek nem kell agyalni, hogy ez most haver, akkor ezt nem nyomom fel, az nem, akkor azt igen, hanem mindenkinek ugyanannyira jó, mindenkit ugyanannyira súlyt a szabály.

Last edited by Arrakis; 02-05-2007 at 21:23..
  #16  
Old 02-05-2007, 21:06
Peter Peter is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sopron
Posts: 431
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
"A" verzió, hajrá Arra!

egyetértek, támogatom Arrakis ötletét
  #17  
Old 02-05-2007, 21:17
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Esetleg a 2 verzió együttesen?

mert... van az a lehetőség, amit írtam, szövi, szét, ütik az újrázót, meg van az a verzió, amikor pénz át, töröl, s utánna a pénzért, vagy haveri alapon néhány 5 - 7es ütés mit ad isten bemegy a másikhoz, vagy vki máshoz nagy hekin. S fellépési határ felett ez a B verzió egy orit érintene negatívan, aki nagyon messze van a többitől, s barakkja sincs. de azok megintcsak nem tisztán vannak ott 99%ban, tehát ha ez sújtja őket, akkor ezt kalkulálható veszteségnek tartom.
Másrészről nem is egészséges, hogy csopikban vki 250* annyi területen van, mint amin fellépett oda. Ti is tudjátok, hogy nem normál játékkal került oda.

Monro, amúgy annak amit mondasz Te is tudod mi a lényege, 2 klán, egyikben ork, másikban elf, az elf meg üti az orkokat. Ha ez a cél, akkor tényleg felesleges az egész ellen szót szólnom. Ez esetben még a felfedezéssel sincs probléma, mert a törpök,meg az elfek jkszel simán áthidalhatják a dolgot.

Last edited by Arrakis; 02-05-2007 at 21:24..
  #18  
Old 02-05-2007, 23:23
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
Esetleg a 2 verzió együttesen?


Monro, amúgy annak amit mondasz Te is tudod mi a lényege, 2 klán, egyikben ork, másikban elf, az elf meg üti az orkokat. Ha ez a cél, akkor tényleg felesleges az egész ellen szót szólnom. Ez esetben még a felfedezéssel sincs probléma, mert a törpök,meg az elfek jkszel simán áthidalhatják a dolgot.
Lehet. Ettől mi most még ugyanúgy szopizzuk a hátrányait
Gondold csak el... 53 ori 1 csopiban 20K-tól 370K-ig.
És javarészt 7-10 fős klánok. Összesen 14 db. A társaság zöme megjárta már az elenfelek klánjait is sajnos

Na mindegy én is támogatom az ötletedet ezen ne múljon a többség játékélménye igazatok van.
  #19  
Old 02-06-2007, 00:16
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
B verzió, minden csopiban fellépési föld felett mallusz a sorozatütésekre.
Ezek 98%a jksz, szóval a hibahányad meglehetősen kicsi lenne.
Nem olvastam teljesen érdemben a témát, és most sok-sok másik van nálam soron, úgyhogy nem is folyok nagyon bele, de erre muszáj reagálnom...

Nemrég említette valaki, hogy volt egy ilyen ütéssorozat, és tuti jksz, merthogy messziről is volt ütve.

Na most ha ezt még meg is gátlod, akkor mégjobban kiéleződik a mostani helyzet, hogy felmegyek a topba, nem tartok semmi sereget, mert úgyis messze vagyok mindenkitől, aki támadna. Ott termelgetek, katonát képzek, akármi. Egy friss 200 hekis ország ne tudna ugyan ütni, mert védelmem az nulla, de mivel messze is vannak, meg védve is vagyok, kizárt, hogy bármi bajom lehetne belőle.

Ha egy ilyen országra 20 kör kell, hogy rámenjek, akkor rámegyek 20 kör alatt, de beverem 5x... Spt, a szövijeimnek is szólok. És tuti átütjük, mert hiába 20 kör az út, olyan minimális katona kell, hogy védelmem az otthon marad bőven, nem kockáztatok semmit.

Sőt, ilyen (nulla katonás) országtól érkezett már "panasz" is, hogy jajj szegényt megtámadták, és ellehetetlenítik a játékát... Ez nyilván nonszensz, tessék tartani védelmet...

És most itt nem ötödik szintről van szó...
__________________
Hódító * Queosia
  #20  
Old 02-06-2007, 00:20
Wanax's Avatar
Wanax Wanax is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Hungary, Budapest
Posts: 270
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

En arra gondoltam, hogy ha valaki fel akarja utni magat hát had csinalja, de legyen minden csoportban minimum heki es akkor a max fellepesi terulet feletti reszt nem lehetne leadni csak elveszteni lebontott ures heki formalyaban!!! A jelenlegi minimum hekis rendszer talan 1 sereget engedne legtobb esetben es mar ez is vissza szoritana a TOP orik novekedeset! Es pluszban lehetne egy fentebb mar emlitett jelentesi lehetoseg! Ami talan megoldas lenne a leutes utan ujrazokra!

Megszuntetni azert nem tartom jo otletnek a magas hekin torteno termelést mert az nagyban befolyasolna az 1/A aktivitasat... Igy is borzalmas penzekbe kerul ott a haladas. Gondolok itt a szabalyok modositasabol fakado strategiak alkalmazasara. (fokozas, sereg elengedes, napi tobbszori sereg csere, stb...)
__________________
Exhódítós

Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 22:09.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu