Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Földleadás gátlása (részleteket találsz a 19. oldalon, lap alján)
Minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld 5 5.00%
Minimum föld + az újrázás után is megmaradó minimum föld + baráti mallusz 51 51.00%
Anarchista csoportba áthelyezés 22 22.00%
J.K.SZ. bejelentő 26 26.00%
Újrázási lehetőségek lekorlátozása 14 14.00%
Földvesztés 20 20.00%
Katonai morál romlása 16 16.00%
Gyújtogatás erősödése 20 20.00%
Multiple Choice Poll. Voters: 100. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-04-2007, 22:19
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default J.k.sz.

Neveztük már minimum földnek, meg maximum földnek, meg mindennek.
Sokan tisztában vannak többé kevésbé sokmindennel, de ez egy problem sztem, amit vissza lehet szorítani szabályokkal addig a mértékig, amíg az emberi leleményesség túl nem szárnyalja az újabb szabályokat.

Minek ez a topic?

Ötleteknek, arra vonatkozóan hogyan szorítható vissza az aktuális feltételeknek megfelelően.

1 ötlet, mástól, aki nem akarta leírni: normál csopikra a szövimallusz. Nem sok problémát old meg, de egy kis részt lefed.

eset: szövi szétugrik 1 mf, 3 szövisre, s a szövi beüti az mfet, aki újrázik.

lehetőség: baráti mallusz nekik, mint ahogy ez Aban működik.
ettől keveset visz, s ha ugyanaz az ori 20* megy neki ugyanannak az orinak, mindig keveset visz, akkor az kicsit szemet szúró, nem kevéssé gyanus dolog. Talán az áthelyezéssel kapcsolatos hibahatárt megütő eset...
Nem spanyolviasz, de úgy érzem a játék tisztaságát növelő gondolat.
Nektek mi a véleményetek?

Last edited by Arrakis; 02-04-2007 at 22:28..
Sponsored Links
  #2  
Old 02-05-2007, 00:18
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ez a topic nekem tetszeni fog, ha nem döglik be hamar

Sőt, nekem tetszene a baráti orik rendszere szöviszinten is. Igaz, akik összebalhéznak a szöviben kénytelenek lennének máshogy elintézni a nézeteltérést. Még azt is elfogadnám, hogy valamivel gyorsabban múljon az orik "barátisága" mint A-ban, de semmiképp ne lehessen pár napon belül hatékonyan támadni a volt szövist.
  #3  
Old 02-05-2007, 08:04
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ellenzem :P
De lenne egy kérdésem van egy szövim abból kilépek és be sírom magam egy ellenhez amit beléülről bomlasztok és tönkre vágok még a régi szövim szétkapja majd vissza sétálok az eredeti szövimhez Ez most kémkedés beéplős ügynökösködés , stratégia vagy jksz?
  #4  
Old 02-05-2007, 09:20
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

vagy csak simán megbeszélem xy-nal, hogy üssön be, a szövim meg beveri őt. a jksz elleni topic jksz-t gerjeszt
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
  #5  
Old 02-05-2007, 09:31
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post

1 ötlet, mástól, aki nem akarta leírni: normál csopikra a szövimallusz. Nem sok problémát old meg, de egy kis részt lefed.

eset: szövi szétugrik 1 mf, 3 szövisre, s a szövi beüti az mfet, aki újrázik.

Nektek mi a véleményetek?
Sztem azokat a dolgokat kellene visszaszorítani szabályozással ami árt a játéknak. Ez a fenti példa sztem nem árt senkinek. Sőt bizonyos csoportokban akár használ is a játéknak. ---> lsd queosia

Nem azt mondom, hogy ez legyen egy sablon ujraindulási séma, de a magam részéről sokkal jobban zavar, hogy leujráznak 10 millió tekercseket 500körönként. Ez tényleg árt a játéknak.
  #6  
Old 02-05-2007, 10:32
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

OFF:

ez most akkora LOL
__________________
Steve`sfield (#324643)
  #7  
Old 02-05-2007, 14:49
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Oké gyerekek, akkor nem szóltam.
Monro: 1 kérdés: azt a tekit nem ezek az orik írják? akkor most a tövénél, vagy a nyakánál kéne elkapni a bajt?

Ok Hüppi, ez úgy hajnal 4 felé nekem is eszembe ötlött, s mint írtam az elején, egy ötlet csak addig jó, míg az emberi leleményesség meg nem cáfolja a létjogosultságát. Rögtön nagyon leleményes voltál

B verzió, minden csopiban fellépési föld felett mallusz a sorozatütésekre.
Ezek 98%a jksz, szóval a hibahányad meglehetősen kicsi lenne.
  #8  
Old 02-05-2007, 14:57
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
Oké gyerekek, akkor nem szóltam.
Monro: 1 kérdés: azt a tekit nem ezek az orik írják? akkor most a tövénél, vagy a nyakánál kéne elkapni a bajt?
Nem tudom Ara. Ezek is írhatják ez biztos. Ennek ellenére sztem ez a földleadási dolog nem árt a játéknak. Főleg mióta csak 1 sereg mehet alulról
Egyébként nem is játszom az 1A-n kivül máshol ugyhogy számomra lényegtelen lesz e változás ezügyben, de a véleményem változatlanul az, hogy ezek a maluszok több bajt csinálnak mint hasznot.

Példával illusztrálom:

Az angol 1A-ban van 3-4 ori is aki valamelyik ellenlábas klántól igazolt át hozzánk. Alig lehet haladni így is az 54 fős csopilétszám miatt és most még azzal is szívunk, hogy nem tudjuk beverni az elöttünklévőt, mert 3 hónapig klántársak voltak és 0 lesz az eredmény Elképesztően bosszantó! És stratégiák hiusulnak meg emiatt, mert hiába vagyunk esetenként létszámfölényben nem tudjuk kihasználni, mert hiába üti valaki a volt társát Csak állunk mint a ..., a túlszabályozott dolgok miatt...
  #9  
Old 02-05-2007, 15:07
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by laziga View Post
ellenzem :P
De lenne egy kérdésem van egy szövim abból kilépek és be sírom magam egy ellenhez amit beléülről bomlasztok és tönkre vágok még a régi szövim szétkapja majd vissza sétálok az eredeti szövimhez Ez most kémkedés beéplős ügynökösködés , stratégia vagy jksz?

Nekem olyan ÁVH-s módszernek tünik , ettöl függetlenül lehet hogy bele fér a stratégi a fogalmába.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
  #10  
Old 02-05-2007, 15:43
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Végülis nekem mind1, ha ennyire nem nyerők ezek az ötletek... a játékot tartottam szem előtt, nagyon nem magam! De ha mindenkinek jó úgy, ahogy van, h bizonyos ori pl félelfként 200k fölé üti magát, hogy gyorsban szanaszét csalja magát mindenki, hogy a G egy jksz tanya, hogy Vben a földleadás sikk, az X multis, s B haver haverja, az L termelő top, a W detto, akkor nem is szólok semmit, akkor nekem is jó így az egész.

Mindent vártam, csak ezt a közönyt nem.
pfff.

Last edited by Arrakis; 02-05-2007 at 15:51..
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 15:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu