Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 03-05-2007, 21:41
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post

Gyula, ne légy már ilyen, hogy azt mondod nem egyértelmű.

A promóció csak az új, PayPal rendszerre vonatkozik.
Köszi egyértelmü, csak rendesen el kellett volna olvasni )

Menek újra vipelni
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 03-05-2007, 22:13
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

ha már így szóbakerült mind a két jelelegi rendszer, akkor már óvatosan egy másik dolgot is megpendítek...
sokan említik meg, hogy Visa Electron kártyájuk van, amit ez a két bank nem fogad el... tudom ott a lehetőség, hogy igényeljünk egy másik kártyát hozzá (dombornyomott vagy internetkártya) de ennek a legtöbb helyen plussz költsége is van
de (remélem nem minősül reklámnak ) találkoztam én egy olyan oldallal is, hogy http://ppo.hu/ ami OTP-s alapon működik, és lehet használni az ominózus Electron kártyákat is
kérdem én, hogy akkor a jövőben nem lehetne-e velük fondorlatos úton-módon lepaktálni? vagy ennek is vannak valamilyen általam nem ismert buktatói?
Reply With Quote
  #13  
Old 03-05-2007, 22:19
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
ha már így szóbakerült mind a két jelelegi rendszer, akkor már óvatosan egy másik dolgot is megpendítek...
sokan említik meg, hogy Visa Electron kártyájuk van, amit ez a két bank nem fogad el... tudom ott a lehetőség, hogy igényeljünk egy másik kártyát hozzá (dombornyomott vagy internetkártya) de ennek a legtöbb helyen plussz költsége is van
de (remélem nem minősül reklámnak ) találkoztam én egy olyan oldallal is, hogy http://ppo.hu/ ami OTP-s alapon működik, és lehet használni az ominózus Electron kártyákat is
kérdem én, hogy akkor a jövőben nem lehetne-e velük fondorlatos úton-módon lepaktálni? vagy ennek is vannak valamilyen általam nem ismert buktatói?


Báttya, a rafinál az electron éves dijja 1500ft a visaé pedig 3000ft. Ennyi a különbség.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #14  
Old 03-05-2007, 22:21
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
ha már így szóbakerült mind a két jelelegi rendszer, akkor már óvatosan egy másik dolgot is megpendítek...
sokan említik meg, hogy Visa Electron kártyájuk van, amit ez a két bank nem fogad el... tudom ott a lehetőség, hogy igényeljünk egy másik kártyát hozzá (dombornyomott vagy internetkártya) de ennek a legtöbb helyen plussz költsége is van
de (remélem nem minősül reklámnak ) találkoztam én egy olyan oldallal is, hogy http://ppo.hu/ ami OTP-s alapon működik, és lehet használni az ominózus Electron kártyákat is
kérdem én, hogy akkor a jövőben nem lehetne-e velük fondorlatos úton-módon lepaktálni? vagy ennek is vannak valamilyen általam nem ismert buktatói?
Biztos, hogy vannak, anno én magyar bankkal akartam ezt megoldani, de nem találtam olyat, ahol olyan feltételeket adtak volna, ami elfogadható. Nemzetközi játékok is vannak itt (Queosia, Cuceritor), és ha egy magyar bank csak forintban tud bármit is fogadni, akkor ezzel erősen meg vagyok lőve, hiába mondom egy amerikainak, hogy fizessen 487 forintot, hülyének fog nézni, hogy mit akarok... És mivel ezeknek a költség-oldalait is ki kell gazdálkodni, túl sok fizetési rendszert nem igazán célszerű egymás mellé betenni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #15  
Old 03-05-2007, 22:25
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Báttya, a rafinál az electron éves dijja 1500ft a visaé pedig 3000ft. Ennyi a különbség.
az mkb-nál az electron egy büdös vasamba se fáj, sőt van rajta havi 1Ft kamat
Reply With Quote
  #16  
Old 03-05-2007, 22:28
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Biztos, hogy vannak, anno én magyar bankkal akartam ezt megoldani, de nem találtam olyat, ahol olyan feltételeket adtak volna, ami elfogadható. Nemzetközi játékok is vannak itt (Queosia, Cuceritor), és ha egy magyar bank csak forintban tud bármit is fogadni, akkor ezzel erősen meg vagyok lőve, hiába mondom egy amerikainak, hogy fizessen 487 forintot, hülyének fog nézni, hogy mit akarok... És mivel ezeknek a költség-oldalait is ki kell gazdálkodni, túl sok fizetési rendszert nem igazán célszerű egymás mellé betenni.
én kifejezetten a Queosiára és a Curceritorra gondoltam
de ha esetleg ott is lesz PayPal akkor a két külföldi bank mellett elférhetne talán még egy a gagyi kártyával rendelkező magyaroknak is
Reply With Quote
  #17  
Old 03-05-2007, 22:32
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
én kifejezetten a Queosiára és a Curceritorra gondoltam
de ha esetleg ott is lesz PayPal akkor a két külföldi bank mellett elférhetne talán még egy a gagyi kártyával rendelkező magyaroknak is
Ha ráérek majd, akkor futok egy kört, és számolgatok. Nem igérem mostanság.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #18  
Old 03-05-2007, 22:38
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha ráérek majd, akkor futok egy kört, és számolgatok. Nem igérem mostanság.
szerintem sokan megköszönnénk talán még előre is talán
Reply With Quote
  #19  
Old 03-05-2007, 22:46
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
az mkb-nál az electron egy büdös vasamba se fáj, sőt van rajta havi 1Ft kamat
a kettő közti különbséget akartam érzékeltetni ezzel

feltételezem az mkb-nél akkor a visahoz sem kérnek milliós lekötést vagy egyéb extrém feltételeket.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #20  
Old 03-05-2007, 22:49
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
a kettő közti különbséget akartam érzékeltetni ezzel

feltételezem az mkb-nél akkor a visahoz sem kérnek milliós lekötést vagy egyéb extrém feltételeket.
kérdeztem őket, hogy mibe lenne egy dombornyomott kártya, de annak már lenne éves díja sajna... nehogymár a bank kaszáljon az én vipelésemen
évi pár ezer forintba kerülne, de akkor meg már inkább megpróbálnám az éveset postán (mondjuk az is kerülne extra lébe...)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
PayPal fizetési lehetőség: +50% akció Ati Fontos bejelentések 1 03-13-2007 11:36
vip bankkártyával Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 20 03-05-2007 18:22


All times are GMT +1. The time now is 21:09.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu