Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Szerinted? (ötletek a nyitó írásban)
1. ötlet 14 16.47%
2. ötlet 8 9.41%
3. ötlet 27 31.76%
4. ötlet 3 3.53%
5. ötlet 4 4.71%
Más ötlet (írd le) 13 15.29%
Maradjon így, ahogy most van 16 18.82%
Voters: 85. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #941  
Old 08-18-2010, 13:48
Alg Alg is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Törökszentmikós/B.P.-TTNY
Posts: 317
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Ne haragudj, de Monró amikor nem játszott is, folyamatosan probált segíteni módositások behozatalával az A-n,és baromira nem maga miatt, mert sokáig nem is akart újra játszani...
és sztem nem ciki olyan múlttal példálozni az A-ban mint amit Monró elmondhat, de ha te esetleg vezettél már top klánt akkor elnézést.
Én tisztelem Monro-t meg a múltját, de mikor valaki ilyet ír hogy "10 éve itt vagyok az A-ban mások meg azt se tudják mi az a Hódító, én majd megmondom a tutit" akkor azért kinyílik a bicska, bárkiről legyen is szó. És nem, nem vezettem topklánt, sőt még közelében sem voltam egynek sem, bocsánat ha nincs akkora e-Peen-em mint nektek, én csak játszani, szórakozni járok ide már vagy 10 éve(nem tartom számon, akkor jött be a többfajos rendszer mikor kezdtem).

Legyetek szívesek az ötletelésnél figyelembe venni azokat a játékosokat is, akik nem időmilliomosok, nincsenek nagyklános kapcsolataik, de szeretnek és úgy-ahogy tudnak is játszani, és ezért szerintem megérdemlik a kéket. Köszönöm.
__________________
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Alg For This Useful Post:
Sponsored Links
  #942  
Old 08-18-2010, 13:52
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Az elfmocsár nem fog eltünni, se lejjebb menni. nem hiszek abban hogy bármelyik elf gazda is változtatna a játékstilusán.
Az elfmocsár azért "van", mert egyre újabb és újabb országok kerülnek a kiesők helyére. Ha van egy alternatíva ajánlva, ami sokkal teljesíthetőbb, akkor szerintem sokkal kevesebb lesz az utánpótlás. Lesz továbbra is, aki inkább marad folyamatosan A-ban betonelfként, ez egészen biztos. Aki most ott van, azok közül szinte mindenki marad, ez is egész biztos. Ezért EZEN nem fog egy pillanat alatt változtatni egy alternatív lehetőség bevezetése. Vannak viszont kiesők az elfmocsárból. Én úgy képzelem el a jövőt, hogy több kieső lesz, mint ahányan nekivágnak, ezáltal a "mocsár" egy kis tavacskává húzódik össze.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #943  
Old 08-18-2010, 13:58
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Alg View Post
Én tisztelem Monro-t meg a múltját, de mikor valaki ilyet ír hogy "10 éve itt vagyok az A-ban mások meg azt se tudják mi az a Hódító, én majd megmondom a tutit" akkor azért kinyílik a bicska, bárkiről legyen is szó.
Mint mindig most sem értetted meg a hsz-t. Olvasd el ujra aztán mutasd meg hol mondom a "tutit"...

Épp azt ecsetelem, hogy én sosem kuncsorogtam uj személyiségekért mert tudom hogy nem jártam ki az alsós osztályokat ami ehhez kell. Ellentétben másokkal akik a felsőt akarják kihagyni de a személyiségeket NEM!
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to monro For This Useful Post:
  #944  
Old 08-18-2010, 14:02
Alg Alg is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Törökszentmikós/B.P.-TTNY
Posts: 317
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Mint mindig most sem értetted meg a hsz-t. Olvasd el ujra aztán mutasd meg hol mondom a "tutit"...

Épp azt ecsetelem, hogy én sosem kuncsorogtam uj személyiségekért mert tudom hogy nem jártam ki az alsós osztályokat ami ehhez kell. Ellentétben másokkal akik a felsőt akarják kihagyni de a személyiségeket NEM!
Szerintem inkább hagyjuk, mert elbeszélünk csak egymás mellett...

Ahogy Ati is írta, a játéknak nem az egyetlen célja az A-ban minél magasabbra jutás, ezt kellene megértened. Ne nézzük/nézzétek le azokat, akik csak "szállóvendégek" az A-ban, és inkább lentebb játszanak a plusz szemekért. Ők is ugyanolyan játékosok.
__________________
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Alg For This Useful Post:
  #945  
Old 08-18-2010, 14:22
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Nem halat kell adni az ehes embernek hanem horgaszbotot.

Aki nem szereti az 1A-t az ne jatszon fenn de ne is akarjon plusz szemeket!

En csak az 1A-ban jatszom 10 eve! A legtobb 5-6 szemes ori gazdija azt se tudta akkor meg hogy mi is az a Hodito. En nem jatszom lenn igy nincs is tobb szemelyisegem.

Hogy van az hogy amig a nemszeretjuk az egyAt sracoknak lessuk a kivansagait hogyan is lehetne meg konnyebb dolguk addig nekem pld 10 ev utan is be kell ernem az alap orival? Mitol jobb az aki nemszereti az 1A-t annal aki szeretié

Ati nekem mikor talalsz mar ki valamit, hogy karpotolodjak a ringlispirjatekosokkal szembené
A B-ből való fordulás nem gond? Esetleg mivel Te nem fordulsz B-ből, meg kéne szüntetni. Igazi játékos nem B-ből forog.
Reply With Quote
  #946  
Old 08-18-2010, 14:25
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
A B-ből való fordulás nem gond? Esetleg mivel Te nem fordulsz B-ből, meg kéne szüntetni. Igazi játékos nem B-ből forog.
Nyiss ennek új témát
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #947  
Old 08-18-2010, 14:29
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Épp azt ecsetelem, hogy én sosem kuncsorogtam uj személyiségekért mert tudom hogy nem jártam ki az alsós osztályokat ami ehhez kell. Ellentétben másokkal akik a felsőt akarják kihagyni de a személyiségeket NEM!
A több személyiséget összegyűjteni vágyóktól azt gondolom, hogy ugyanolyan jogos kérés, hogy az A topban ne lehessen akármeddig ellenni, hanem le kelljen fordulni, mint az ottlevőktől az, hogy ezt ne kelljen.

Ebben a kérdésben a folyamatosan A-ban játszani akaról "nyertek". Ideje a másik oldalnak is adni valamit, hiszen a játéknak nem csak EGY lehetséges célja van.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #948  
Old 08-18-2010, 14:33
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A több személyiséget összegyűjteni vágyóktól azt gondolom, hogy ugyanolyan jogos kérés, hogy az A topban ne lehessen akármeddig ellenni, hanem le kelljen fordulni, mint az ottlevőktől az, hogy ezt ne kelljen.

Ebben a kérdésben a folyamatosan A-ban játszani akaról "nyertek". Ideje a másik oldalnak is adni valamit, hiszen a játéknak nem csak EGY lehetséges célja van.
En pl. mind a ket oldalon ott vagyok, akkor most kinek szurkoljak?

Szerintem nem kell ez a "rakenyszeritem a masikra ami nekem jo" mentalitas. Legyen valasztasi lehetoseg, es kesz.

Szemely szerint ezt a fix hektaros fordulasi konnyitest csak jonak tartom. Semmi rosszat nem latok benne, hogy lesz egy ilyen extra lehetoseg.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #949  
Old 08-18-2010, 14:35
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Szemely szerint ezt a fix hektaros fordulasi konnyitest csak jonak tartom. Semmi rosszat nem latok benne, hogy lesz egy ilyen extra lehetoseg.
Még nem biztos, hogy lesz. Bár bevallom egyre jobban tetszik a javaslat.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #950  
Old 08-18-2010, 15:28
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

szerintem attol hogy lessz egy ilyen menekulőút A-bol az semmin nem változtat
max lessz ilyen is
de még mindig nagyságrendekkel konnyebb lesz egy orit tartani A-ban top30-ban és B-bol forogni feleannyi hekirol igazi szemekért mint két-háromszor akkora hekirol fél szemért
szerintem ugyanugy fog továbbra is egyre foljebb menni a top30 a mocsárbol az életbe nem lessz tavacska a menekulőut ellenére se
max magashegyi mocsárrá változik

igazábol nem is látok jó megoldást a dologra
viszont normális megoldás ugy se fog szuletni ami mindenkinek jó hisz két teljesen ellentétes erdek áll szemben
nyilván a nagyobb oriknak nem erdekuk hogy elveszitsék a foldutánpotlást ami a top30-ert tolongásban kialakul és kisklánban le lehet aratni....

végulis elfér egy ilyen menekulőút hogy fix hekirol 2szer fordulva kapjon szemet
ha valaki nagyon ugyetlen de szeret jáccani annak legalább nem torlodnak fol az orijai egymás mogé ugy hogy nem tud lépni bármit csinál
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchba való fordulás megváltoztatása! Stoky(Gárdi) NEXUS Megvalósult javaslatok 309 11-24-2012 18:30
A felfedezés könnyítése. Serg Megbeszélések 29 03-01-2010 16:07
Román 1/A könnyítése ErdelyMagyaria Általános beszélgetés Hódítós témákban 26 12-07-2007 11:33
Román 1/A könnyítése Robin Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 07-25-2007 18:16
2B-ből való fordulás Milán™ Elvetett javaslatok 1 05-16-2006 16:12


All times are GMT +1. The time now is 03:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu