Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Fantasy, szerepjátékok
Register Stats Members List Today's Posts

Fantasy, szerepjátékok Fantasy, RPG, szerepjáték

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 10-05-2008, 23:19
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

és esetleg vmi olyan szeró amin 20x-30x-os szorzó van, és vannak rajta átlag 50-nél többen? az mondjuk már tetszene
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 10-05-2008, 23:23
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Stev View Post
Én is ott tolom, előző hsz-emben ott a szorzók.
huhh bocsi átfutottam a linket lenne egy kérdésem a szeróról pénzért tényleg tudsz ott venni admin által generált cuccokat amik durvábbak a jelenlegi megszerezhető összesnél?
Reply With Quote
  #43  
Old 10-05-2008, 23:35
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Druida View Post
és esetleg vmi olyan szeró amin 20x-30x-os szorzó van, és vannak rajta átlag 50-nél többen? az mondjuk már tetszene
google ba írd be h magyar wow szerverek hirtelen nem jut eszembe az oldal neve de elég sokat összesít,
am meg a tauri most indított egy 4. szerót átlag 600 playerrel ahol instant 70es kariddal csak bg-zni kell, cuccokat meg a bg-k után járó markokból vehetsz (külön generált vendorokból)
Reply With Quote
  #44  
Old 10-06-2008, 00:07
Stev's Avatar
Stev Stev is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Budapest
Posts: 468
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by dreaman68 View Post
huhh bocsi átfutottam a linket lenne egy kérdésem a szeróról pénzért tényleg tudsz ott venni admin által generált cuccokat amik durvábbak a jelenlegi megszerezhető összesnél?
Nem'tom, én csak hobbi szinten tolom, de nem tudok róla hogy lenne ilyen; még a tört szerverből adódó bugok kihasználását is keményen büntetik ha elkapnak.
__________________
"Alkoholista az aki annyit iszik mint mi, csak ellenszenves"

http://stevzland.myminicity.com/ind
Reply With Quote
  #45  
Old 10-06-2008, 09:05
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A tört szerokról: Hááát.... én a Ragnaroson játszom (most épp nem, és szerintem pár hétig pihentetve is marad.), de sajnos az is már annyira tele van, hogy a napi 1 DC (eredeti szerver ide, eredeti szerver oda), ha egésznap nyüstölöd, néha még ennél is több, szinte garantált. De a bugjait szeretem, mikor mezei mobokból nagyritkán negyed óra alatt 15-20 zöld-kék, olkor epic tárgyat össze lehet szedni. Bár ehhez hozzátartozik az is, hogy ilyenkor Q itemet egyáltalán nem dobnak.

Viszont, azt, hogy x szorzós szerveren játsszak, elképzelhetetlennek tartom. Pont az a jó benne, hogy fejlődsz, növeketsz és, hogy ezért meg is kűzdesz rendesen. Akkor nincs szükség 480 szintre, doszt elég az a 70 is.

Magasabb létszámú szerver mindenképp jobb, ki tudja kit ismerhetsz meg. Nekem több klántársam nagyon jó barátom lett, sőt... az egyiket alig két órája raktam fel a szonoki vonatra. egy öt fősön lehet családias a hangulat, de megsem közelít egy nagyobb létszámút, szerintem.
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #46  
Old 10-06-2008, 10:15
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cassandra View Post
A tört szerokról: Hááát.... én a Ragnaroson játszom (most épp nem, és szerintem pár hétig pihentetve is marad.), de sajnos az is már annyira tele van, hogy a napi 1 DC (eredeti szerver ide, eredeti szerver oda), ha egésznap nyüstölöd, néha még ennél is több, szinte garantált. De a bugjait szeretem, mikor mezei mobokból nagyritkán negyed óra alatt 15-20 zöld-kék, olkor epic tárgyat össze lehet szedni. Bár ehhez hozzátartozik az is, hogy ilyenkor Q itemet egyáltalán nem dobnak.
No várj. Tehát itt most az eredeti Ragnarosról beszélünk? Az én accom valamikor tavaly decemberben járt le és akkoriban még semmi hasonló jellegű problémát nem fedeztem fel. Az persze bejátszott, hogy hetente-kéthetente egy délelőtt nem ment a szerver, de ez előre bejelentett és indokolt leállás volt.

A "mezei mobos" buggal meg abszolút nem találkoztam, pedig olykor sokat kellett hentelnem a questek okán. Jó persze, fényévente egyszer kiesett egy-egy drágább(AH-ban) superior item, de ez nem volt általános jelenség. Még az is csak mítoszként terjengett az emberek között, hogy egyszer egy player horgászattal kifogott egy epic tárgyat egy dobozból.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
  #47  
Old 10-06-2008, 21:19
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord View Post
No várj. Tehát itt most az eredeti Ragnarosról beszélünk? Az én accom valamikor tavaly decemberben járt le és akkoriban még semmi hasonló jellegű problémát nem fedeztem fel. Az persze bejátszott, hogy hetente-kéthetente egy délelőtt nem ment a szerver, de ez előre bejelentett és indokolt leállás volt.

A "mezei mobos" buggal meg abszolút nem találkoztam, pedig olykor sokat kellett hentelnem a questek okán. Jó persze, fényévente egyszer kiesett egy-egy drágább(AH-ban) superior item, de ez nem volt általános jelenség. Még az is csak mítoszként terjengett az emberek között, hogy egyszer egy player horgászattal kifogott egy epic tárgyat egy dobozból.

Bezony arról. Szegényke nem hiába viseli újabban a Laggnaros nevet.
Nagyon tele van és ez jelentkezik is egyre gyakrabban, olykor véletlen szerü leállásban, máskor egy nagyobb terület "hibájában", úgy mint magas vagy épp túl alacsony drop rate.
Az ominózus eset velem egyszer esett meg, minden második (és ezt most szó szerint kell érteni) mob zöld és kék cuccokat dobott... és még csak nem is instáról volt szó. Enchanterként én ott nagyon jól jártam. Drága anyagokat tudtam kiszedni belőlük. Ellenben aznap egyetlen q item sem esett ki nekem, másnap a szokásos szerverrestart (minden héten szerdán van) után negyed óra alatt meglett a q.
Épiket szintén nekem 2 mezei mob dobott, az egyik Un'Goroban egy dínó volt (Egy fegyó, ha jól rémlik staff volt.), a másik pedig az új szigeten, egy paladin (Ő epic cloakot dobott.).
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote
  #48  
Old 10-06-2008, 21:23
dreaman68 dreaman68 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Aszód
Posts: 676
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

velem a bloodsclapon volt ilyen h egy nap kiesett 6!! epic fejlődés közben
hm hm nem voltak anyagi gondjaim
Reply With Quote
  #49  
Old 10-07-2008, 20:20
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

akik wowoznak azokat kérem hogy küldjenek nekem pm-ben egy oriszámot ahova küldhetném a wow fórummeghívót jó lenne ha minnél több játékostól lehetne segítséget kérni, stb. köszi előre is.
Reply With Quote
  #50  
Old 10-08-2008, 22:32
Druida Druida is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 818
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

segítene nekem vki? kéne nekem egy bizonyos [soul shard] item megtudja vki mondani hogy hol találom?
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
World of Warcraft BeeLord PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 122 10-23-2009 09:02


All times are GMT +1. The time now is 15:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu