Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 12-09-2010, 14:09
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Survivor View Post
Jó, nem vitázom. Akkor nem lép és kész. Az 1A súgó félrevezető, mert szó nincs benne arról, hogy nem tud lépni, ha feljebb is volt. Nem hibáztatok senkit, csak magamat. Régen megtanították már, hogy előbb kell kérdezni, azután lőni. Mi fordítva csináltuk

Köszi.

ui: szerintem a súgó ebben az ügyben kiegészítésre szorul.
Tessék böngészni a Feljutás súgót.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


The Following 2 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
Sponsored Links
  #12  
Old 12-09-2010, 14:10
Survivor Survivor is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 89
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Tessék böngészni a Feljutás súgót.
Rendben, köszi.
  #13  
Old 12-09-2010, 14:11
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Survivor View Post
Jó, nem vitázom. Akkor nem lép és kész. Az 1A súgó félrevezető, mert szó nincs benne arról, hogy nem tud lépni, ha feljebb is volt. Nem hibáztatok senkit, csak magamat. Régen megtanították már, hogy előbb kell kérdezni, azután lőni. Mi fordítva csináltuk

Köszi.

ui: szerintem a súgó ebben az ügyben kiegészítésre szorul.
?!

Ott van benne a sugoban, es most lett Neked kulon beidezve is. Meg mit szeretnel ezenkivul?
__________________
Remedy
  #14  
Old 12-09-2010, 14:13
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Survivor View Post
De akkor minek kell az a marketingduma, hogy 4000 hekiről is tud fordulni, ha nem akar az 1A-ban játszani? Nem tud. Értelmezhetjük ezt bárhogyan. Egyébként elolvastam a kérdések-válaszokat a témával kapcsolatban az ott megjelölt fórumon. Mindet. Nincs közöttük ilyen kérdés. Ha megvan neki a 4000 hektárja és nem akar az A-ban tovább játszani, akkor rá nem érvényes a könnyítés, holott a súgóban is és itt is ez van leírva. Nem vitázni akarok, de szerintem ez diszkrimináció. Persze volt fejlebb is, de leverték. Na és? Fordulni akar 4000 heki felett a leírt új szabályok szerint és nem tud.

Szerintem ez nem egyenlő elbírálás.
Ez a hozzállás kb. olyan, mintha azért jöttél volna a külső fórumra reklamálni, mert a klántársad már 300 kör óta A-ban van, elérte a 4000 hektárt, de nem tud fordulni. Ez azért van, mert van egy minimum követelmény (ebben az esetben 1000 kör), amit a csoportban teljesíteni kell. Ugyanígy van ez a minimumfölddel is. A szintlépéshez teljesítened kell földterületi követelményeket is, Ő pedig ennek nem felel meg.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


The Following 2 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #15  
Old 12-09-2010, 14:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Survivor View Post
ui: szerintem a súgó ebben az ügyben kiegészítésre szorul.
Hmm? Onnan másoltam az előbb az idézetet. Ez így szó szerint bennevan a feljutás súgóban, amit a feljutás oldalról a jobb felső sarokban lévő kérdőjelre kattintva lehet elérni.
__________________
Hódító * Queosia
  #16  
Old 12-09-2010, 14:22
Survivor Survivor is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 89
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Ez a hozzállás kb. olyan, mintha azért jöttél volna a külső fórumra reklamálni, mert a klántársad már 300 kör óta A-ban van, elérte a 4000 hektárt, de nem tud fordulni. Ez azért van, mert van egy minimum követelmény (ebben az esetben 1000 kör), amit a csoportban teljesíteni kell. Ugyanígy van ez a minimumfölddel is. A szintlépéshez teljesítened kell földterületi követelményeket is, Ő pedig ennek nem felel meg.
Van az a vicc, hogy hallja az ember a rádióban, hogy egy őrült a forgalommal szemben megy az autópályán és mondja magában: "mit egy? Az összes". Így érzem magam.

Rendben, zárjuk le a témát, köszönettel megkaptam a választ a kérdésemre. További szép napot!
The Following User Says Thank You to Survivor For This Useful Post:
  #17  
Old 12-09-2010, 18:28
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Közben értem a kérdés lényegét. A 4000 és a 9000 hektár a top30% követelményt váltotta fel, nem a minimum földet! A minimum föld az adott ország legnagyobb méretéből számolódik ki. Aki csak szép lassan haladgat felfele, és várja a 4000 hektáros fordulást, annak ez sose lesz 4000 hektár fölött. Csak olyan ország esetén lesz 4000 hektár fölött, aki azt már a mostani A-s játéka során jócskán túllépte.
__________________
Hódító * Queosia
The Following 3 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #18  
Old 12-13-2010, 20:32
Survivor Survivor is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 89
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Közben értem a kérdés lényegét. A 4000 és a 9000 hektár a top30% követelményt váltotta fel, nem a minimum földet! A minimum föld az adott ország legnagyobb méretéből számolódik ki. Aki csak szép lassan haladgat felfele, és várja a 4000 hektáros fordulást, annak ez sose lesz 4000 hektár fölött. Csak olyan ország esetén lesz 4000 hektár fölött, aki azt már a mostani A-s játéka során jócskán túllépte.
Köszönöm. Erre gondoltam. Csak azért érdekelt, mert ha mi akik ugyanúgy 10 éve játszunk nem értjük mennyire nem fogják érteni esetleg azok, akik először járnak az A-ban.
A mi alatt a klánomat értettem természetesen, nem az itt hozzászólókat általában.

Last edited by Survivor; 12-13-2010 at 20:33.. Reason: kiegészítés
  #19  
Old 12-13-2010, 20:35
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Survivor View Post
Köszönöm. Erre gondoltam. Csak azért érdekelt, mert ha mi akik ugyanúgy 10 éve játszunk nem értjük mennyire nem fogják érteni esetleg azok, akik először járnak az A-ban.
A mi alatt a klánomat értettem természetesen, nem az itt hozzászólókat általában.
Engem az zavart meg, hogy ez a könnyítés alapvetően azoknak lett kitalálva, akik még sose voltak magas területeken, és számukra ez igazából nem kérdés. De valóban vannak olyanok is, akik voltak már magasabb területeken, viszont a minimum földet most nem érik el. Nekik ezt ugyan teljesíteni kell (azt mindenkinek, alsóbb csoportokban is végig), de a top30% követelményt nem (e helyett van a 4000, illetve 9000 fix hektár).
__________________
Hódító * Queosia
  #20  
Old 12-15-2010, 16:29
NewJackCity NewJackCity is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 372
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Ez a hozzállás kb. olyan, mintha azért jöttél volna a külső fórumra reklamálni, mert a klántársad már 300 kör óta A-ban van, elérte a 4000 hektárt, de nem tud fordulni. Ez azért van, mert van egy minimum követelmény (ebben az esetben 1000 kör), amit a csoportban teljesíteni kell. Ugyanígy van ez a minimumfölddel is. A szintlépéshez teljesítened kell földterületi követelményeket is, Ő pedig ennek nem felel meg.
nemtudom ha multkor rád az a 8 sereges fosztás foldért ment volna hogy vélekednél a kérdésrol konnyu ugy osztani az észt hogy még nem élted meg a problémát
bár ha jol emlékszem meg se vártad hogy beérjen a sereg már szabin voltál
elég gyenge a képzeloerod ha nem tudsz belegondolni hogy milyen lenne ha nem tudnál visszakapaszkodni a minumum hekidre
mert valami gerinces brigád nem hajlando mnt-zni és mondjuk példakép 5-6k hekivel a minimum alá tesznek
1 hektár föld felfedezéséhez kell 5.621 katona es ezt tetézve még van folotted egy raklap ork tábi
kiváncsi lennék te hogy oldanád meg a dolgot
az a példa még egészvéletlen egy A-csopis torténet is egyben az egyik nemeslelku fedhetetlen eloéletu fair play gyoztes klánrol szol(torténetunknben ok a rosszfiuk) :P

Last edited by NewJackCity; 12-15-2010 at 16:51..
The Following 3 Users Say Thank You to NewJackCity For This Useful Post:
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Belső fórumokkal kapcsolatos probléma [HTPA]GeeForce A fórumról... :) 7 12-23-2008 08:35
Dreamweaver, honlapkészítés probléma It(AZ:)) PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 15 02-20-2008 13:45
probléma a varázslataimmal Gangrel Segítség 12 07-12-2007 12:25
Újkeletű probléma . a böngésző percenként lelép .Miért ? Tsobi PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 4 05-10-2007 07:31
1A Szintlépés Csocsó Megvalósult javaslatok 163 02-23-2007 23:19


All times are GMT +1. The time now is 15:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu