Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-10-2010, 19:18
zpoll zpoll is offline
Banned
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default Segítség!

Az a problémám, hogy letiltottak mert beírtam a belső fórumra, hogy :

XY országa tárgár szavakkal illetet és édesanyámat is emlegette!

Ezt beírtam, erre meg fél órával később kitiltották országomat 70 körre! Na EZt most nagyon nem értem! Kérem adják vissza a hozzáférhetőségi jogomat, mivel az üzeneteket amiket kaptam (tágár szavas) feljelentettem, és semmi nem történt már egy fél napja várok, de az ország nincs kitiltva én meg igen, mert megemlítettem ezt a fórumon!

Választ várok a hódító vezetőségétől ha lehet minél hamarabb, hogy most hogyan van itt igazság??

Előre is köszönöm!
Sponsored Links
  #2  
Old 01-10-2010, 19:34
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

A fórum nem az ilyen jellegű reklamáció helye, ezért lettél kitiltva.

72 körre, mivel előtte 24 körre már ki voltál tiltva. (72 kör után 168 kör jön majd.)

De ez a kitiltás szerintem nem is létezik, hiszen saját állításod szerint vannak a Hódítónál bennfenntes ismerőseid, így ezt ők minden bizonnyal törölték is már.
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #3  
Old 01-10-2010, 19:48
zpoll zpoll is offline
Banned
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A fórum nem az ilyen jellegű reklamáció helye, ezért lettél kitiltva.

72 körre, mivel előtte 24 körre már ki voltál tiltva. (72 kör után 168 kör jön majd.)

De ez a kitiltás szerintem nem is létezik, hiszen saját állításod szerint vannak a Hódítónál bennfenntes ismerőseid, így ezt ők minden bizonnyal törölték is már.
nem nincsen bennfentes ismerősöm! Azt az ellenfél megfélemlítéséreírtam, a másik pedig az,hogy hogy lehet az,hogy a másik ország nem kapott semmit, a trágár beszólásaiért amit állítólag kitiltással jutalmaznak, de az én esetemben soha az életben semmit sem tett eddig senki!

Nagyon kezd idegesíteni ez az egyedi, szabályzattól eltérő igazságszolgáltatás!!!

Kérném vissza országom, mert ez nem fer amit ellenem tettek! A másik ország információkat adott ki országáról és kitette az adatokat a belső fórumra! Ez persze nem szabályellenes mi?

Na ennyit erről!

Kérem szépen az országom visszaállítását, mert ez igazságtalan volt!!!
  #4  
Old 01-10-2010, 20:05
zpoll zpoll is offline
Banned
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Átmenetileg ki vagy tiltva a rendszerből. Még 53 körig nem fogsz tudni belépni, és országod sem fejlődik. Ez idő alatt azonban rendesen támadható vagy. Indoklás: A fórum nem a kitiltásokkal kapcsolatos reklamációk helye.


Nem vagyok kitiltva???
hoppá!

Amit maguk tesznek a játékossal az már elfogadhatatlan!

Mégis honnan a jó életből szedtem volna, hogy nem írhatok be ilyet a belső fórumra???
Őszintén mondják meg!
  #5  
Old 01-10-2010, 20:11
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by zpoll View Post
nem nincsen bennfentes ismerősöm! Azt az ellenfél megfélemlítéséreírtam,
Ezt hívják úgy, hogy identity theft, vagyis hogy olyan embernek adod ki magad, aki valójáhban nem vagy. Ahogy a regisztrációs szabályok között már olvashattad: nemcsak a külön részletezett játékszabályok érvényesek a játékon belül, hanem az összes hatályos magyar törvény. Márpedig ez, amit tettél, ellentétes a hatályos törvényekkel. Mint ilyen, a Hódítóban sem elfogadható.

Quote:
Originally Posted by zpoll View Post
a másik pedig az,hogy hogy lehet az,hogy a másik ország nem kapott semmit, a trágár beszólásaiért amit állítólag kitiltással jutalmaznak, de az én esetemben soha az életben semmit sem tett eddig senki!
Hogy lehet az, hogy hétvégén nincs 2 percen belül elbírálva minden bejelentés, különösen olyanoktól, akik saját maguk is törvényt szegtek már? Hát nem is tudom... Iszonyú... De tényleg...

Quote:
Originally Posted by zpoll View Post
Nagyon kezd idegesíteni ez az egyedi, szabályzattól eltérő igazságszolgáltatás!!!
Ez esetben javaslom, hogy keress más elfoglaltságot.
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #6  
Old 01-10-2010, 20:12
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by zpoll View Post
Átmenetileg ki vagy tiltva a rendszerből. Még 53 körig nem fogsz tudni belépni, és országod sem fejlődik. Ez idő alatt azonban rendesen támadható vagy. Indoklás: A fórum nem a kitiltásokkal kapcsolatos reklamációk helye.


Nem vagyok kitiltva???
hoppá!
Ki vagy? Nahát, akkor lehet, hogy mégsincs bennfentesed a Hódítónál, ahogy azt terjeszted magadról?
__________________
Hódító * Queosia
  #7  
Old 01-10-2010, 20:12
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by zpoll View Post
Átmenetileg ki vagy tiltva a rendszerből. Még 53 körig nem fogsz tudni belépni, és országod sem fejlődik. Ez idő alatt azonban rendesen támadható vagy. Indoklás: A fórum nem a kitiltásokkal kapcsolatos reklamációk helye.


Nem vagyok kitiltva???
hoppá!

Amit maguk tesznek a játékossal az már elfogadhatatlan!

Mégis honnan a jó életből szedtem volna, hogy nem írhatok be ilyet a belső fórumra???
Őszintén mondják meg!
Esetleg olvasd el a fórum etikettet.

De segítek:
"Ha bármi problémád merülne fel a játékkal, akkor a support@hodito.hu címre írj, NE a fórumra! "
  #8  
Old 01-10-2010, 20:35
zpoll zpoll is offline
Banned
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

szóval akkor ezt hogy értelmezzem? valaki tudan felvilágosítást adni?

FONTOS! Szeretnénk megkérni arra, hogy az üzeneteket kulturált stílusban írd, hogy ne bánts meg vele másokat. A minõsíthetetlen hangvételû üzenetekért enyhébb esetben kitiltás, durvább esetben azonnali törlés jár.

Nekem meg azt írta az ország játékosa,hogy: baszakszom, és magasról leszarja az édesanyámat!

Erre nemhogy kitiltották volna, hanem engem tiltanak ki, akinek foglama sem volt arról,hogy a belső fórumra nem lehet ilyet beírni!

Szép kis igazságosság mondhatom!!!! Már a súgónak sem lehet hinni, ti meg azt regélitek,hogy olvassak súgót! Valami hiba van a dologban nem veszitek észre?

Ati szerintem javítsd ki a súgódat mert szar!
  #9  
Old 01-10-2010, 20:40
zpoll zpoll is offline
Banned
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 78%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Esetleg olvasd el a fórum etikettet.

De segítek:
"Ha bármi problémád merülne fel a játékkal, akkor a support@hodito.hu címre írj, NE a fórumra! "
bocsi de amint már rengetegen észrevették a support@hodito.hu címről soha nem kaptam még választ érdekes okokból!!!
  #10  
Old 01-10-2010, 20:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by zpoll View Post
bocsi de amint már rengetegen észrevették a support@hodito.hu címről soha nem kaptam még választ érdekes okokból!!!
Ami mondjuk azért hihetetlen, mert egy automata van rátéve, ami azonnal küld egy üzenetet, abban a másodpercben, ahogy megérkezik a leveled.

Mindegy, a szavahihetőséged nálam már nulla, így innentől ilyeneket kár bizonygatni.
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
segítség:) gatebi Segítség 15 03-25-2009 14:03
Segitség. fáy Segítség 9 01-30-2009 18:50
Segítség! nemethbalint Segítség 19 03-19-2008 07:21
segítség smile13 Segítség 4 07-27-2007 16:38
segítség attila1988 Segítség 28 02-19-2007 16:57


All times are GMT +1. The time now is 16:23.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu