Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 07-14-2007, 20:21
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Post Miért kezdtél el Hódítózni?

Ezt a topikot azért nyitottam hogyha valaki nagyon különös ok miatt, vagy különös módon kezdett el hódítózni az leírja hogyan.De csak ha simán van kedved leírni akkor akkor is írd le hogy miért.

Én például egy másik online játék oldalára akartam lépni(szerintem nem baj hogyha megmondom hogy a Honfoglaló játékéra) és nem tudom miért a hodito.hu-t írtam be a címsorba.Ezután azt hiszem nem kell mondani..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 07-14-2007, 20:28
-(0Kristóf0)- -(0Kristóf0)- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Én azért mert otthon kiakasztottam az összes játékom. Keresgéltem a neten ,hogy hol lehetne találni egy érdekes stratégiai játékot. Erre ráakadtam a HÓDÍTÓ címszóra, gondoltam biztos klasz. 1 év alatt nagyából kitanultam a játékot és azóta is hűségesen játszom
Reply With Quote
  #3  
Old 07-14-2007, 20:31
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Én a fősulin ismertem meg, a számteches koliban mindenki játszott, így én is elkezdtem, pedig én nem is voltam szteches
Hej, ha még emlékeznék az első orim nevére is (2001-ben)
Reply With Quote
  #4  
Old 07-14-2007, 20:46
Brown Brown is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Különösnek, semmi különös.

A munkahelyemről azt érdemes tudni, hogy elég nagy játékbarlang kb a fél banda tolta majd egy éven át a jobbnál jobb és igényesebb játékokat látástól mikulásig, tehát annak idején el sem tudtam volna képzelni magamról, hogy majdan olyan játékkal játszom, amiben se kép se hang. Aztán jött a nagy lebukás és minden ki lett tiltva, ment az egész cucc a lomtárba.

A dög unalom időszaka megkezdődött, persze netünk az volt, de 2 nap után meguntuk, egésznap csak bambultunk azt néztünk ki a hombár fejünkből.

Mit nem ad a fene, meglátom valamelyik nap, hogy a kollégám valami zöld játékkal játszik aminek a neve a Hódító. Eleinte nem nagyon vonzott a dolog, aztán végső elkeseredésemben mégicsak leültem játszani.

Eleinte csak napi néhány perc, majd később kezdett egyre jobban kitárulni előttem a pokol kapuja és én végül beléptem.

Azon vettem magam észre, hogy szabirarakás helyett internetkabinokhoz járok hétvégén, és a legvégsőbb csepp pedig az otthoni net bevezetése volt.
Reply With Quote
  #5  
Old 07-14-2007, 20:48
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

azért ha oda vezetett a hódító hogy be kötetted otthonra a neted azért az vmi!!
Reply With Quote
  #6  
Old 07-14-2007, 20:49
-(0Kristóf0)- -(0Kristóf0)- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Szóval elég sokan vagyunk akik unalomból kezdtek el játszani
Reply With Quote
  #7  
Old 07-14-2007, 20:49
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Első munkanapom 2001. november 5-e. Leültettek egy gép elé, hogy vigyek fel megrendeléseket a rendszerbe, amivel végeztem kb fél óra alatt és megkérdeztem a főnököt, hogy mit csináljak. Azt a választ kaptam, hogy Neki mindegy, csak úgy csináljam, hogy a nagyfőnök azt lássa, mintha nagyon dolgoznék. Aztán fogtam a guglit, beírtam, hogy online stratégia és lőőőőn. Akkor született meg Deneiria (#93129) asszem legalábbis hogy ez volt a száma.. és persze hova máshova regeltem volna, mint a gyors csoportba így igen hamar rájöttem, hogy nem elég ha csak melóban van netem.. szóval a hódító miatt lett otthonra is bekötve a madzag
és az első orim az elf volt, mert hogy azok olyan kis helyesek..
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

Reply With Quote
  #8  
Old 07-14-2007, 20:52
Brown Brown is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Munka helyett, mindenki csak játszik?
Reply With Quote
  #9  
Old 07-14-2007, 21:03
csofika csofika is offline
Banned
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 120
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Én is a munkahelyemen próbáltam ki először, körülbelül fél éve. Azóta beletanultam a játékba és nagy élvezettel játszom.

Az elején nekem sem volt netem otthon, így a hétvégeken elég sokat szívott az orim.

Aztán, hogy szegény barátnőm is tudjon netezni beköttettük otthonra is. Akkor éreztem rá igazán a hódító ízére.

Mondtam is ma a kedvesemnek, hogy mennyivel értelmesebben telik így az idő, hogy miközben vásárolunk a városban egy seregem már útban van földszerzés ügyében.
Reply With Quote
  #10  
Old 07-14-2007, 21:10
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Mondtam is ma a kedvesemnek, hogy mennyivel értelmesebben telik így az idő, hogy miközben vásárolunk a városban egy seregem már útban van földszerzés ügyében.
én pl ha nagymamámhoz megyünk anyával mondom neki hogy siessünk mert kíváncsi vok az eredményre
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Viccek-bármi jöhet robogo Viccek 4748 10-05-2015 17:13
Miért az óriást hiszi mindenki a legjobb fajnak????? Dragi Stratégia & Tippek 461 10-06-2013 10:41
Miért??? attila1988 Általános beszélgetés Hódítós témákban 83 10-01-2007 18:06
Miért életképes ezután is az elf? Kutyuleee Általános beszélgetés Hódítós témákban 38 08-21-2007 23:23
Miért kell A-n a top30%? kiep Általános beszélgetés Hódítós témákban 99 06-20-2007 17:07


All times are GMT +1. The time now is 17:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu