Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #91  
Old 07-13-2009, 20:22
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Pali papa View Post
Grat Dus!

Akkor gyere ütni a kanadaiakat...

Mert Kanada nem a kanadaiaké...
Az ütés már megvolt.

Mert fenilalalin a fenilalaliniaké...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #92  
Old 07-24-2009, 00:16
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Gyerekek, ha kell valami up-to-date infó, csak szóljatok
Most, hogy a katonai hírszerzés vezetője lettem...
Gyors karrier, és mennyi én magam is csodálkozom mennyi infót tudunk megszerezni az ellenség hadműveleteiről. Kiszúrtuk, hogy É-Korea blokkolni fogja Oroszországot, megvan, hogy melyik párttal akarják TOzni az amcsik Franciaországot és hogy mennyi embert küldenek. Pontosan számon van tartva az ellenség pénzkészlete és tudjuk előre a tankolásokat is. Gyönyörű
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Von For This Useful Post:
  #93  
Old 07-24-2009, 00:18
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Gyerekek, ha kell valami up-to-date infó, csak szóljatok
Most, hogy a katonai hírszerzés vezetője lettem...
Gyors karrier, és mennyi én magam is csodálkozom mennyi infót tudunk megszerezni az ellenség hadműveleteiről. Kiszúrtuk, hogy É-Korea blokkolni fogja Oroszországot, megvan, hogy melyik párttal akarják TOzni az amcsik Franciaországot és hogy mennyi embert küldenek. Pontosan számon van tartva az ellenség pénzkészlete és tudjuk előre a tankolásokat is. Gyönyörű
Gratula a rangoz.

Hajrá eMagyarország.
Reply With Quote
  #94  
Old 07-24-2009, 00:48
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Gratula a rangoz.

Hajrá eMagyarország.
Köszi!
És egy kicsit mesélnék erről, ha nem haragszotok meg, mert nekem nagyon tetszett ahogy alakultak a dolgok.
Először is beléptem a Mataszba, hogy részt tudjak venni közös ütéseken. Egyik nap azon háborogtam, hogy sokan ütnek feleslegesen RW-kben. Aztán másnap láttam a hirdetést, hogy a Hadügyminisztérium embereket keres, akik írnának az RW-kben ütőknek, hogy ne legyenek hülyék és kövessék a hivatalos parancsokat. Hát jelentkeztem. Kb 2 nap múlva, mikor nem volt RW, megkérdeztem rlazolt (a hadügyminisztert), hogy nincs-e valami amit még meg kellene csinálni, most, hogy unatkozunk csak. Erre mondta, hogy de ezt az amcsi orgot meg kéne nézni, hogy mégis hogy állnak pénzzel. Láttam a donate listen, hogy ilyen 1200 goldokat tömnek másik orgokba. Mondta rlazol, hogy annak sürgősen nézzek utána. (És itt volt az első alkalom, mikor pontosan feltérképeztük, hogy mennyi pénzt utalnak ki a tankjaiknak). --- kis ugrás --- Mára már egy több fős csapattal arra figyelünk, hogy az amerikai és spanyol orgok mikor mit csinálnak. Ez kb 20 orgot jelent. 2-3 óránként van friss infónk a pénzmozgásokról, és egy kis utánaszámolással mindig ki lehet találni, hogy éppen mit csináltak...
Idéznék egy-két párbeszédet, amit lehet érdekesnek találtok:
(az első Észak-Korea kapcsán)
én: te figyelj rlazol, Fort Knoxból eltűnt 750 gold, de nincs a donate listen, biztos monetaryztak, de nem jelent meg másik amcsi orgnál sem a pénz
rlazol: érdekes, mindjárt jelentem a PEACE vezetőségénél
...
rlazol: nézzétek meg Észak-Koreát, felmerült a PEACE-ben, hogy esetleg blokkolni akarnak
én: tényleg, 782 goldja van az Észak-Koreai Nemzeti Banknak, arra illene ez.
rlazol: nagyszerű, szólok az oroszoknak

(második a Francia TO kísérlet kapcsán, ami egyébként 4 órával ezelőtti)

ArmandeXavier: nézzétek már meg nincs-e az amerikaiaknál item osztás!
mivanhe (egyik munkatárs): 40 goldot utaltak Josh Frosthoz Fort Knoxból
én: utánanézek mi lehetett
...
én: Jasper Fergusonhoz ment a 40 gold, aki most a franciáknál van
ArmandeXavier: b*ssza meg az pont egy pártalapításhoz elég pénz
én: Parti de Triumphe-nak az elnöke Jasper Ferguson
ArmandeXavier: akkor megvan, hogy honnan akarnak TO-zni, nézzétek meg hány embernek küldtek 4 itemeket és honnan
...
én: USWP PAC: 141 embernek 4 item, egy részük Franciaországban van már.
(Armande Xavier a HunElit Unit vezetője egyébként)

Bocs, ez a nem játszóknak érthetetlen volt, de a játékosok értik biztosan. Nekem nagyon tetszik, ahogy katonai infókat szerzünk az ellenségről, és egy csomó tervüket így előre sikerül kiszűrni
Remélem tetszettek a párbeszédek
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to Von For This Useful Post:
  #95  
Old 07-27-2009, 00:36
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Jövök update-elni

A holnapi nap sorsdöntő lesz a világháború szempontjából, úgyhogy aki itt olvassa ezeket a sorokat, azt szeretném megkérni, hogy holnap különösen figyeljen a parancsokra
Támadás alatt áll California, Alberta, Tennessee és Kansas. Ha ezeket hozzuk, és megtartjuk Podoliát is, akkor szinte megnyertük a világháborút.
Ha ezeket netán mindet buknánk, akkor szinte elveszítjük a világháborút.
Úgyhogy különösen fontos az odafigyelés
Q4-Q5 kórházakat és high resource régiókat buknának az ellenségeink, nem is beszélve a temérdek cégről és lakosról aki kinn rekedne.
Indonézia holnap lehet, hogy 4-5000 goldot fog elfüstölni, tehát hölgyeim és uraim, a 3. Világháború fénypontja lesz a holnapi nap.
Élvezzük közösen!
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to Von For This Useful Post:
  #96  
Old 07-27-2009, 21:48
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default Újabb update

A mai napot győzelemként lehetne a leginkább értékelni, habár nem minden csatát nyertünk meg.
Kaliforniát sikerült elfoglalni, ez volt a legfontosabb. Az USA ebben a csatában jelentős tartalékait élte fel. A csata végére a tankegységük teljesen lenullázódott, csak tankolásra 2600 goldot és 65.000 USD-t nyomtak el. Ez jól is hangzik csakhogy Indonézia is még ennél is többet költött. Viszont talán az indóknak van még, de az USA-nak az összes állami pénze lenne elég egy újabb ilyenre, több nincs nekik. Márpedig ilyen lesz még...
A csata nem alakult egyszerűen; volt szerencsém közben megismerni az indonéz elnököt, NicoSianipart, mivel vagy 6-7 órán keresztül neki reportoltam az amerikai seregek mozgásáról. Az ő szavazai jó jellemezték reggel 7 óra felé a csata kiélezett jellegét; mikor jelentettem neki az amcsi tankok felkészélüséről, ezt találta mondani: "A népem fel fog kötni, fel fognak kötni ha nem nyerjük meg ezt a csatát!"
A kora reggeli órákban így aztán a teljes jelen lévő magyar hadseregnek költöznie kellett Indonéziába, és teljes erőbedobással harcolni, és bár 10 óra körül megjelent a román hadsereg is az USA oldalán, végül hosszabbításban sikerült behúzni a csatát (bár akkor már tudtuk, hogy az amcsik kimerültek). Így NicoSianipar nem fog lógni
A Kaliforniáért vívott küzdelemben Indonéziából 1,8 millió damaget ütöttek bele a falba (csak összehasonlításképp, én 300-at bírtam ütni ), szóval elképzelhetitek milyen volt...

A többi frontról pedig:
Franciaország elfoglalta Albertát, ezzel Kanada a teljes összeomlás szélére került. Portugália elfoglalta Tennessee-t, viszont már nem maradt erő ahhoz, hogy Oroszország el bírja foglalni Kansast. Mi pedig visszafoglaltuk a románoktól Ukrajna oldalán Podoliát.
Csak érdekességképp: a világháború ugye Észak-Amerika megtámadásával kezdődött, első héten nagyjából csak azan a fronton zajlott. Mára már, a teljesség igénye nélkül a következő helyeken vannak/voltak háborúk:
Észak-Amerikában ugye USA és Kanada ellen immár 4 fronton (Portugália, Franciaország, Indonézia és Oroszország)
Ázsiában: Thaiföldön és Malajziában, Indonézia több területén folyamatos felkelések, Oroszország és Észak-Korea között háború.
Európa pedig, mint mindig, most is a legszebb: Ukrajna-Románia, Norvégia-Magyarország, Svédország-Magyarország, Spanyolország-Franciaország, Svájc-Olaszország, Magyország-Horvátország, Svájc-Franciaország, Kanári-szigeteket Brazília támadja.
Egyszóval mára már eljutottunk oda, hogy mindenki, aki számít, minden fronton háborúzik, ezzel tagadhatatlanul a mostani III. Világháború szó szerint a világ minden pontjára kiterjedt háborúvá vált.
A PEACE GC és a régi ATLANTIS újra megmérkőzik, de most egy még nagyobb, még több embert megmozgató és még epikusabb háborúban.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Von For This Useful Post:
  #97  
Old 07-27-2009, 22:08
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Köszönöm szépen az infókat, nagyon érdekes olvasgatni az eRep fejleményeit, sok sikert a továbbiakban, és hajrá eMagyarok
Reply With Quote
  #98  
Old 07-27-2009, 22:32
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem számoltam ki a sebzésemet, de 15 q5-ös fegyvert elfüstöltem a mai csatákban. Jól esett.
__________________
קפוד!
Reply With Quote
  #99  
Old 07-27-2009, 22:41
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Lehet, hogy én vagyok a rövidlátó, de nem értem, hogy a magyaroknak milyen hasznuk fog származni abból, hogy a franciák, oroszok, indonézek és a portugálok támadják Kanadát illetve az Egyesült Államokat.

Az egészből csak annyi világos, hogy miért kellett visszafoglalni Podoliát. De azt a részt már nem értem, hogy jutottak el a románok addig... Kampec egy barom kommunista.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #100  
Old 07-27-2009, 23:11
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Bogár View Post
Lehet, hogy én vagyok a rövidlátó, de nem értem, hogy a magyaroknak milyen hasznuk fog származni abból, hogy a franciák, oroszok, indonézek és a portugálok támadják Kanadát illetve az Egyesült Államokat.

Az egészből csak annyi világos, hogy miért kellett visszafoglalni Podoliát. De azt a részt már nem értem, hogy jutottak el a románok addig... Kampec egy barom kommunista.
Azzal, hogy megnyertük a kaliforniai csatát, óriásit léptünk előre ahhoz, hogy a PEACE Global Community elérje a céljait. Ha Kampecnek nem hiszed el, hidd el nekem, aki szintén belülről látom, hogy mi történik.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu