Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Stratégia & Tippek
Register Stats Members List Today's Posts

Stratégia & Tippek Stratégiák megbeszélései, tippek, trükkök az egyes fajokhoz, személyiségekhez

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 03-19-2006, 15:26
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

az elfek úgy átlag 5000 hekin tömörülnek mert ott van a maximum, de előtte is sok van, szóval óvatosan... meg a törpék is elég veszélyesek tudnak lenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 03-20-2006, 20:11
King
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

hi!

kicsit lemaradtam, de azért jelezném, hogy:
1. (még az 5. szinten) voltam ork, és vitték is szép számmal a tekiket.
2. (aztán a 4. szinttől) gnóm lettem, itt meg egyetlen sebezhetőség adódott - rámgyújtották a házaimat. ha nincs tartalékod és nem vagy résen, ezt is megszenveded (akárcsak az embernél, elfnél, fél-elfnél, törpénél), mivel elegendő toli nélkül szépen besétál valaki.
3. egy óriásra hiába gyújtják rá a házait, a többiekkel ellentétben legalább 3-4 nap mire esetleg megadja magát. hiába gyilkolnak nála, szintén jelentős az eltérés, és a tekilopással sem okoznak annyi kárt, mint máshol. (szóval ennyit a hátrányokról).

a lényeg: egy jól felépített óriást kevesen piszkálnak (bár az elfhez nem látnak be, ha varival és tolival nem megy, majd jön a sereg. és ha jön, akkor üt is többnyire...)

üdv, King
Reply With Quote
  #43  
Old 03-21-2006, 10:06
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az orias lenti csoportokban kis hekin eros csak.Feljebb elveszti minden elonyet es elmarad eroben a gnomtol...
Bátorság nelkul nicns gyozelem.Aki nem vallalja be hogy ragyujthatjak az orijat vessen magara...Nem lesz jo faja...
Az elf eros de csak 4500 hekiig megy fel kb...Ha feljebb akarsz menni legyel ork gnom vagy törpe...Csak hat ezekkel a fajokkal addig is el kell jutni...onnantol mar nem oylan veszelyes de addig meg eleg suru a mezony es sebezhetoek az orik.Foleg a gyujtogatas veszelyes...
Reply With Quote
  #44  
Old 03-21-2006, 10:07
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Es az hogy egy oriast nem piszkalnak hiu abrand.. Egy hadignom vagy ork nem is talal jobb celpontot mint egy orias....
Reply With Quote
  #45  
Old 03-21-2006, 11:52
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Alba
Es az hogy egy oriast nem piszkalnak hiu abrand.. Egy hadignom vagy ork nem is talal jobb celpontot mint egy orias....
azt hiszem ezt Alba kollégával aláírhatjuk. Az óriás volt a kedvenc prédám mert olyan jó volt leverni őket. könnyű esti feladat...
Reply With Quote
  #46  
Old 03-21-2006, 15:57
King
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Alba
Az orias lenti csoportokban kis hekin eros csak.Feljebb elveszti minden elonyet es elmarad eroben a gnomtol...
Bátorság nelkul nicns gyozelem.Aki nem vallalja be hogy ragyujthatjak az orijat vessen magara...Nem lesz jo faja...
nekem anno tetszett a gnóm, brutál hadis voltam, csak időközönként reggel és este tudtam csak benézni. így előfordult koppanás, amikor jópár házam hiányzott.
naná, ha arról van szó, bevállalom a gyújtást, legfeljebb több házam lesz, hogy ne érintsen kellemetlenül. vagyis nem leszek kihegyezve 99,9%-ra lakosságilag...
szép váltás lesz elfről mindenesetre...
Reply With Quote
  #47  
Old 03-21-2006, 16:02
King
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow

és a téma címéhez méltón: miért?

állítom az 1/A-ig a csoportok többsége óriás. utána jönnek a gnómok...
az A viszont merőben más ez tény. van már fordult orim, de a piramis csúcsán még nem jártam...
Reply With Quote
  #48  
Old 03-21-2006, 18:39
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by King
és a téma címéhez méltón: miért?

állítom az 1/A-ig a csoportok többsége óriás. utána jönnek a gnómok...
az A viszont merőben más ez tény. van már fordult orim, de a piramis csúcsán még nem jártam...
ööö.... ez most hogy jött a témához?
mindegy: igaz, az óriás elég jó kopmromisszumokat kínál a többi csoportban, de ez nem jó fent. innen az arányok...
szóval az óriás egy jó stabil varis és hadis faj, nem kell nagyon félteni de az A nem erről szól, ott törpék elfek gnómok és orkok vannak a csúcson...
Reply With Quote
  #49  
Old 03-22-2006, 10:57
Alba Alba is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pápa
Posts: 749
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A gnom hazgyujtast megfogegy jo szövi...
Nekem is 3 napont at gyujtottaka a hazaim.De mindig csianltam oket ujra...Csak egy törpe kell meg szövi aki szol ha gaz van...
Reply With Quote
  #50  
Old 03-22-2006, 11:01
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Alba
A gnom hazgyujtast megfogegy jo szövi...
Nekem is 3 napont at gyujtottaka a hazaim.De mindig csianltam oket ujra...Csak egy törpe kell meg szövi aki szol ha gaz van...

mennyivel egyszerűbb és olcsóbb óriást tartani
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 23:26.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu