Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 07-21-2007, 18:54
Gaben Gaben is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Budapest
Posts: 94
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Nem is tudtam, hogy létezik ilyen program. Szerintem sem korrekt, ha használja valaki Miért egy programnak kellene játszani helyettem? Én a magam örömére játszok, és ha elkalapálnak (aminek nem örülök), akkor így jártam. Remélem kitíltják a csalókat
Reply With Quote
Sponsored Links
  #102  
Old 07-21-2007, 19:07
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hüpike View Post
ezt meg lehet tudni, hogy rémkoppantó küldte-e neked? vagy továbbra is van aki még használ programot?
Most már elárulhatom, mert már mind1.
Igen Ő, de a 3/G-s (azóta már fellépett B-be) országából, mert az lett befosztva általam.

Amúgy lemaradtam róla, hogy is bukott le, vagy hogy lett Ő áttéve? Mert én szándékosan nem akartam kiadni, hogy ki is Ő, mivel nem akartam hogy miattam kerüljön anarchba.
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
  #103  
Old 07-21-2007, 23:43
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Ha egyszer benne van a regisztrációs szabályzatban, akkor ez csalás és kész.
Félreértés ne essék nem vitatom, hogy csalás és azt sem, hogy ki vagytok rajta bukva. Én sem örülnék neki ha ellenem ilyen eszközökkel játszanának, csak azt mondtam, hogy megértem azokat akik használják. És szerintem mindenki más is megérti rajtam kívül legfeljebb jól hangzik azt mondani, hogy "én nem is értem mi visz rá valakit, hogy ezzel éljen". Csak én ki is merem mondani.

Egyébként pedig inkább azt nem értem minek ez a topic???
Egyértelműen csalás a scripthasználat és szvsz elég könnyű is lehet szűrni. Ki kell vágni a csalókat és nem itt vitázni, hogy megértjük e őket vagy sem.
Reply With Quote
  #104  
Old 07-22-2007, 00:03
lacqa lacqa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Göd
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Félreértés ne essék nem vitatom, hogy csalás és azt sem, hogy ki vagytok rajta bukva. Én sem örülnék neki ha ellenem ilyen eszközökkel játszanának, csak azt mondtam, hogy megértem azokat akik használják. És szerintem mindenki más is megérti rajtam kívül legfeljebb jól hangzik azt mondani, hogy "én nem is értem mi visz rá valakit, hogy ezzel éljen". Csak én ki is merem mondani.

Egyébként pedig inkább azt nem értem minek ez a topic???
Egyértelműen csalás a scripthasználat és szvsz elég könnyű is lehet szűrni. Ki kell vágni a csalókat és nem itt vitázni, hogy megértjük e őket vagy sem.
sajnos monro jó scriptet szinte lehetetlen kiszűrni...
Reply With Quote
  #105  
Old 07-22-2007, 00:05
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post

Egyébként pedig inkább azt nem értem minek ez a topic???
Egyértelműen csalás a scripthasználat és szvsz elég könnyű is lehet szűrni. Ki kell vágni a csalókat és nem itt vitázni, hogy megértjük e őket vagy sem.
Epp ez az monro, van olyan, amivel egyszeruen lehetetlen megallapitani, te kattintgatsz-e, vagy vmi program...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #106  
Old 07-22-2007, 00:08
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
sajnos monro jó scriptet szinte lehetetlen kiszűrni...
Sztem ez is csak egy "robot"... A kevéske informaikai tudásom szerint ezeket igen jó hatásfokkal lehet szűrni. Ha nem így van akkor bocsi nem pofázok bele, de józanparaszti logikám szerint fel lehetne állítani olyan vizsgálatokat amik erre a játékra vonatkoztatva jól működhetnének.
Reply With Quote
  #107  
Old 07-22-2007, 19:35
demian demian is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Zalaegerszeg
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Szerintem meg csak azokat lehet kiszűrni, aki mint Arwyl régebbi bemásolt infójából kiderül, hogy mindig ugyanabban az időpontban ment a távollátás.
Ha valaki azt akarja, hogy ne vegyék észre, akkor ennél okosabban készíti el.
Magyarán szólva belerak a srictbe egy véletlen szám generátort és megvan oldva a gondja pl körváltás + x idő intervallum és erről senki nem állapítja meg hogy nem ő nézegeti a távolt.
Reply With Quote
  #108  
Old 07-22-2007, 20:11
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by demian View Post
Magyarán szólva belerak a srictbe egy véletlen szám generátort és megvan oldva a gondja pl körváltás + x idő intervallum és erről senki nem állapítja meg hogy nem ő nézegeti a távolt.
CSak egy másik program
Első körben elég azt vizsgálni melyik orikban van 24 körös távolbalátás, aztán, hogy melyik klánokban... utánna azt, hogy a távolon kivül volt e más tevékenység abban a körben stb-stb-stb... és esetleg összevetni a Hódító egyéb szabálytalanságszűrőivel.

Van egy rakat lehetőség, ha értenék a leprogramozásához sztem ki tudnám szűrni őket olyan pontossággal amilyennel a H anarchiábarakó mechanizmusa működik.
Reply With Quote
  #109  
Old 07-22-2007, 20:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
CSak egy másik program
Első körben elég azt vizsgálni melyik orikban van 24 körös távolbalátás, aztán, hogy melyik klánokban... utánna azt, hogy a távolon kivül volt e más tevékenység abban a körben stb-stb-stb... és esetleg összevetni a Hódító egyéb szabálytalanságszűrőivel.

Van egy rakat lehetőség, ha értenék a leprogramozásához sztem ki tudnám szűrni őket olyan pontossággal amilyennel a H anarchiábarakó mechanizmusa működik.
Volt már olyan valaha a Hódos játékod során, hogy egy körben csak távolt néztél, és mivel nem ment senki, ezért mást nem csináltál?

Egyébként semmiből nem áll más akciót is végezni, esetleg értelmes szövegeket írni a szövifórumra.

Viszonylag egyszerű megoldást lehetne csinálni, ha nem lenne wap... De mivel van, és mivel nem hiszem, hogy túl népszerű módosítás lenne, ha a távolbalátást kivennénk a wapon elérhető funkciók közül, ezért sajnos az egyszerű utak nem járhatóak.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #110  
Old 07-22-2007, 20:33
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Volt már olyan valaha a Hódos játékod során, hogy egy körben csak távolt néztél, és mivel nem ment senki, ezért mást nem csináltál?

Egyébként semmiből nem áll más akciót is végezni, esetleg értelmes szövegeket írni a szövifórumra.
Ja lehet persze, de tegyük fel éjféltől megy a progi 6-ig utánna felkelek...

Éjféltől 6 ig mi történt körönként vizsgálva? (mindig ugyanaz)
1. távol - x esemény - y esemény
2. távol - x esemény - y esemény
3. távol - x esemény - y esemény

és minden körben ugyanez esetleg időpontcsuszással...

Amint felkeltem mi történik? (mindig más lehet csak egy picit más de más)

1. x-y-z-a-b-c-d-e-f..... stb esemény és közben egy távol
2. x-t-w-s esemény .... távol
3. a,b,c esemény .... távol
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 09:43.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu