Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Fantasy, szerepjátékok > Online RPG > Hollószárnyak
Register Stats Members List Today's Posts

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1551  
Old 11-22-2007, 13:33
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

- Csaló! - sziszegem Hyas felé és próbálok birokra kelni a méreggel, küzdök, amig fel tudom emelni a karom.
Nem reagálja le a sértésedet. Felkel a földről, de továbbra is szemmel tart.
Jó negyedórába kerül mire úgy-ahogy rendbejössz.

Addig ki mit csinál?

Last edited by Chris; 11-22-2007 at 13:45..
Sponsored Links
  #1552  
Old 11-26-2007, 08:26
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Miután Hyas "megcsípi" Farkas-t elengedem a gladiátort és próbálom magamon eloltogatni a tüzet. Aztán Farkas fejéhez állok és a szemem a lebegő förmedvényen, meg a Nagyúron járatva, a fegyverem markolva szólok "le" neki:
-Kicsit túl gyors voltál most. Van egy olyan érzésem, hogy a megint megperzselt szakállam miatt elég sok sört fogsz nekem fizetni, ha kijutunk élve innen. Maradj nyugton és remélem nem lesz baj.
  #1553  
Old 11-26-2007, 08:46
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Gregnek: - Nöm adom uda a lölkem harc nélkü ögy szöllemnek sem.
Farkas még valamit mond Grennek, de ezt a többiek nem értik.
Z: ment egy üzenet

Last edited by Chris; 11-26-2007 at 10:14..
  #1554  
Old 11-26-2007, 11:19
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Egyenlőre csak bámulom a kavarodást. Várom mi lesz a vége. A kardomat szorongatom izzadó tenyeremben, s a tarisznyámban lévő szenteltvizes üvegcsékkel babrálok, ha kell, azonnal elő tudjam rántani. Magamban fohászkodok az Úrnőhöz, hogy a Nagyúr és Hyas saját akaratából cselekedjék, ne a szellem befolyásolása miatt.
Látod, hogy a nagyúr erősen koncentrál valamire. A csontváz alak egyelőre közönyösen lebeg ott ahol eddig, nem támad tovább.

Last edited by Chris; 11-26-2007 at 12:58..
  #1555  
Old 11-27-2007, 09:10
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Amíg Hyas és Gren viaskodik Farkassal, addig eloltom magamon mindent, ami még ég. Ezután nézem, amint Gren és Farkas szótváltanak, de közben kicsit mindenkitől eltávolodom 1-2 méterre, nem szeretnék a nyakamba még egy ilyen meglepetést, közben előveszem az íjjam és készlelétbe helyezem, hogyha tovább kell küzdeni valami mással próbálkozzak.
A nagyúr arcán te is látod, hogy nagyon erősen koncentrál valamire, de amúgy nemigen történik semmi.

Last edited by Chris; 11-28-2007 at 08:40..
  #1556  
Old 12-03-2007, 14:57
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Farkas-nak mormogok valamit válaszul és továbbra is állok a fegyverem markolva a lebegő csontváz és a többiek közt járatva a szemem. Áruló jeleket keresgélek és feszülten várom mi történik.

Last edited by Chris; 12-03-2007 at 19:01..
  #1557  
Old 12-07-2007, 06:46
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nah, nem várok tovább Aúú-ra...

Farkas, Gren, Quintar, Alysium: látjátok, hogy a csontos alak közelebb lebeg a nagyúrhoz, a nagyúr arcán egyre jobban látszik, hogy koncentrál valamire, majd hosszabb idő után, az élőhalott a föld közelbe ereszkedik, és egy sisakot emel fel onnan (a sisak furcsa mód nem rozsdás, olyan mintha új lenne), kiszórja belőle a földet, majd a nagyúr felé tartja. A nagyúr elővesz egy tőrt, megvágja az alkarját, és vért folyat a sisakba, mikor körülbelül fél kupányi összegyűlik a fejfedőben, a nagyúr eltartja a karját, és Quintar felé nyújtja a sebbel felfelé. A csontos alak se szó se beszéd ellebeg abba az irányba, amerről a távolban egy erőd romjai látszanak.
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
  #1558  
Old 12-07-2007, 14:08
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Esdeklőn nézek a Nagyúr felé. Kezem közben a bocsánatkérés jeleit "róják" a levegőbe.
- Bocsáss meg Nagyuram! Minden hatalmamat elvette az utolsó varázslatom. Amíg nem ímátkozok újabb hatalomért, sajnos nem tudok segíteni.

Megnézem, a többiek mennyire vannak rossz állapotban, a tűz és a "bunyó" mennyire strapálta le őket.
  #1559  
Old 12-11-2007, 17:28
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Bekötöm hát a kezemet én magam, majd Hyas fordítja, miközben szúrós szemmel nézek a böhöm harcosra:

- Akivel találkoztatok az nem volt más, mint népek egyik nagyon régen elhalálozott vezetője, aki itt ragadt a nyughatatlanok átkozott harcmezején. Az külön szerencse, hogy a gyűrű amelyet keresek nála van, így meg tudtam vele alkudni, csak annyit kért, hogy kikerülhessen innen. Ezt a kérését tudjuk teljesetíeni és meg is fogjuk tenni holnap, mikor visszajövünk. Addig is, ásni már ne ássatok ezen a csatamezőn, de ha menet közben akartok akkor keresgélhettek kincsek után, a föld komolyabb bolygatása nélkül, mert az mint megtudtam hamar felébreszti az átkozottakat. Szóval irány vissza az erődhöz.
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
  #1560  
Old 12-12-2007, 11:21
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Felhúzott szemöldökkel, kissé csodálkozva nézek a Nagyúr felé. Ellépek Farkas mellől kissé és segítek neki felálni ha engedi.
Az események változásai láthatóan kissé megzavartak, de egy válrántással túl teszem magam rajta.
Kicsit körbepillantok aztán megkérdem Hyas-t:
-Akkor visszafele úton csatárlánc? Ha valami khmm.. törpés dologba botlotok feltétlen szóljatok és ne a saját "nyomainkon" menjünk kifelé!
- Menjünk olyan sorrendben és alakzatban, ahogy jöttünk - mondja Hyas.
Megvárom amíg összecihelődnek a többiek (addig összekapom a dolgaimat és a vizezett pálinkás kulacsom meghúzom aztán felkínálom a többieknek is, Farkas-nak elöször)

Valaki akar keresgélni a földön útközeben?

Last edited by Chris; 12-13-2007 at 06:39..
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 08:24.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu