Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Fantasy, szerepjátékok > Online RPG > Hollószárnyak
Register Stats Members List Today's Posts

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1541  
Old 11-10-2007, 08:37
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hyas fordítja:
- Hoztunk magunkkal 2 db kisásót. Én és Hyas örködünk valamint Quintar is örzi a területet, ti pedig osszátok be magatok között, hogy ki lesz az a 2 aki ás.
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Sponsored Links
  #1542  
Old 11-10-2007, 13:37
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Megvizsgálom a gyürűt amit Farkas mutat. Ha nem vagyok biztos és/vagy biztos vagyok, hogy azaz amit keresünk, akkor megmutatom a Nagyúrnak - a nagyúr int, hogy nem ez nem az. Visszaadom a találójának: - Sajnos nem ezt kerestük.
Hyas fordítja Farkasnak:
- Ahogy megegyeztünk, te találtad a tied.

Last edited by Chris; 11-11-2007 at 11:51..
  #1543  
Old 11-10-2007, 14:31
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A fejem csóválom, mikor Quintar sisakkal meg efélékkel akar ásni. ANagyúr szavára felkapom a fejem és elkérem az egyik ásót. Megforgtom méregetem kicsit a kezemben aztán a "kör" közepére megyek vele.
Quintar-nak:
-Jól figyeld a környéket, meg a földet alattunk, nehogy valami ocsmányság ránkszabaduljon.
Intek az elfnek, hogy jöjjön közelebb:
-A szemedre van szükség. Minden apró csontocskát vegyél észre és imádkozz a holtak nyugalmáért.
Odaszólok a többieknek is:
-Imádkozzatok magatokban, hogy a holtak kik harcban estek el e helyütt, nyugodjanak békén és lelkük ne háborodjék a munkánktól.
Aztán óvatosan magam mellé rekom a bárdom és az ásóval meg a csákányommal óvatosan munkához látok. Minden lapátnyi földet alaposan átnézek és magamban a holtak bocsánatát kérem. Mormogva imádkozom törpéül és bár tudom, hogy eléggé lassan fogunk haladni az ásással, de nem kockáztatok.
Lassan haladsz, átvizsgáljátok a kiásott földet, de nem találtok semmi különöset, csak csontokat, fegyver és páncél darabokat.

Nagyúr, Quintar: már egy órája ásnak eredmény nélkül, mikor érzitek, hogy valami a mentális pajzsaitoknak feszül, de olyan erővel, hogy egy pillenetra megszédültök.

Last edited by Chris; 11-11-2007 at 11:57..
  #1544  
Old 11-10-2007, 15:21
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Megfogom az egyik lapátot és kelzdek ásni, ha ez az óhajuk. De mielőtt hozzákezdenénk kíváncsian várom Quintar reakcióját arra a gyűrűre, amit Farkas nyújt felé.

Gren már egy órája ás, mikor észreveszed, hogy valami megmozdul a föld alatt, de mire szólhatnál, valmi előrobban az üregből. Mire te és a többiek felkapjátok a fejeteket, az üreg fölött két méterrel egy csontváz szerű alak lebeg, valaha díszes ruhák maradványában, a szemüregében lángok táncolnak, a jobbján egy vöröskövű gyűrű izzik. Érzitek, ahogy a tekintete végigpásztáz titeket - a pillantásának, mintha súlya lenne, a körülötte fodrozódó energiáktól libabőrösek lesztek.

Last edited by Chris; 11-11-2007 at 12:02..
  #1545  
Old 11-15-2007, 06:17
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Megvonom a vállam és elteszem a gyűrűt az iszákomba. (pedig jobb lett volna, ha ez az)

Grennek: Majd felváltlak ha fáradsz.

Fegyverrel a kézben örködöm, inkább kifele nézek, mint a fölre.

Mivel ha megkésve is, de jött egy horeakció, ami fenekestül forgatja vel a történteket, így most vissza az egészet. Tehát addig minden marad, míg a csontváz kirobban a gödörből, onnan meg:

Mikor észreveszem a lebegő vajákos csontit, azonnal rátámadok. (jobb ezeket gyorsan össztörni, mielőtt megidéznek valami ocsmányabbat).

Mindkét fegyveremmel a fejére támadok.

Mielőtt lecsaphatnál a csotváz fejjebb lebeg, így csak a lábszárát találod, el és hallod, ahogy a csont megreccsen az ütésed alatt. Ez után nem sokkal egy tűzlabda csapódik be a mellkasodba (-1 Ép 2 FP). Majd rögtön ez után rád, Gren-re, és Alysiumra lángeső kezd esni (-2 ÉP 4 FP, körönként - hacsak valami nem jön közbe, 3 körig kapjátok az "áldást").

Naramis: ment egy üzenet

Last edited by Chris; 11-15-2007 at 09:19..
  #1546  
Old 11-15-2007, 09:47
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

A tűzeső megjelenése után, sötétség gömb jelenik meg körülöttetek, ami csak a nappal fényét tudja elfedni, a lángoték nem (kb. olyan világos ban, mint egy gyertyával megvilágított szobában). Hyas egy pillanatra kérdőn néz a nagyúrra, majd így szól:
- Fogjátok le a gladiátort, és vigyétek messszebb - közben Farkas felé siet.
A lángeső esik tovább.


Hírtelen érnek az események, néhány pillanatra "ledermedek".
- Ahogy parancsolod Nagyuram! - mondom hangosan.
Ezután a tarisznyámba nyúlok, s kettő szenteltvizes üvegcséért nyúlok.
Hyas "parancsát" követően visszaejtem az üvegcséket, s elővéve fegyveremet, s védekező harcra készülök. A Bajnok lefogásában úgysem tudok segíteni.
Mostmár teljesen összezavarodtam.

Last edited by Chris; 11-15-2007 at 09:49..
  #1547  
Old 11-15-2007, 14:08
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Szítkaimat (ellebegése miatt) fájdalom hörgésem szakítja meg. Próbálok kihátrálni a tűzviharból, majd a fekete pokolból is és amint lehet balabbik bárdomat hozzávágom a mocsokhoz.

- Harcba mönd, vagy itt halunk!!! - ordítom a csapat felé

A dobás után felszabadult balommal a rajtam lévő tüzet próbálom csapkodni.

Sikerül kihátrálnod, de a dobálózás elmarad, mert Hyas rádveti magát, és igyekszik lefogni téged.

Last edited by Chris; 11-15-2007 at 14:17..
  #1548  
Old 11-16-2007, 07:28
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Amikor a csontváz kirobban a gödör aljából az ásót elejtve a bárdom felragadva hátrálni kezdek ki a gödörből, magamban, félhangosan imádkozva törpéül (amiből Tooma és Ville neve hallatszik ki gyakran.)
Amint a lángoló-lebegő "szellemből" hullani kezd a tűz igyekszem az arcom védeni és földdel eloltani magam, közben a lángoló "rémség" gyenge pontjait keresgélem a szememmel.
Hyas szavára kissé furcsálkodva nézek, aztán ahogy ráveti magát Farkasra megindulok feléjük. Ha még nem sikerült a nagydarab harcosunkat felborítania akkor Farkas mögé lépek és a térdhajlatába csapok a bárdom nyelével, hogy a földre vigyem és harcképtelenné tehessük. Közben odaszólok neki:
-Hagyd abba, vagy itt sülünk meg mind!
Odaütsz (-6 FP), Farkas a támadásod hatására és a belé kapaszkodó Hyas súlyától hanyatvágódik.

Last edited by Chris; 11-16-2007 at 08:49..
  #1549  
Old 11-16-2007, 08:32
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Nem vagyok elragadtatva, hogy letérdeltetnek (nem térdeltetnek le, mivel odáid el sem jutottatok, Farkas amint tudott lecsapott a csontvázra - csak mivel Massza később írt mint ti, vissza kellett pörgetni a történetet, ez most így érthető?), erre tűzet kapok a nyakamba. Összehúzva próbálom első körben gyrsan oltani magam, de mikor kapjuk megint a parancsot és Hyas már elkezdi rohamát, egy pillantást a törpére vetek, mert egy picit bizonytalan vagyok. Majd megyek Hyasnak segíteni, megpróbálom egy lábsöpréssel a gladiátort kimozdítani az egyensúlyából, majd próbálom lefogni Hyasszal és elvinni távolabb.
Gren megelőz, mire odaérsz, félig kényszeríti Farkast.

Last edited by Chris; 11-16-2007 at 08:49..
  #1550  
Old 11-16-2007, 10:25
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

- Ostoba kutya! - sziszegem a fogaim közt Hyas arcába.

Elengedem (fájó szívvel) fegyvereimet és arénák tucatjaiban mesteri fokra érett bírkozási fogássokkal megpróbálom összecsomagolni Hyast (nem óvatoskodok, törni fognak azon csontok amiknek törnie kell.)
Hyasnak is jól megy a bírkózás, bárte mintha előnyben lennél az erőd és a termeted miatt, viszont ő jobban fel van szerelkezve. a birkózás hevében honnan - honnan nem egyszercsak elővesz egy tűnél valamivel vastagabb fémtüskét, és belédvágj. A szúrás nem igazán fájdalmas, és komoly sebet sem okoz, viszont ezt követően egyre fáradtabbnak és álmosabbnak érzed magad. Ébren tudsz maradni, de valahogy elmegy a kedved a fizikai erőfeszítésektől.

(Hát ilyen gyorsan Gren-t is megbabonázta ez a dög - gondolom magamba, amikor rámtámad ő is. )

Last edited by Chris; 11-19-2007 at 07:49..
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 19:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu