Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Fantasy, szerepjátékok > Online RPG > Hollószárnyak
Register Stats Members List Today's Posts

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1531  
Old 10-31-2007, 13:59
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A gyógyulásom "érezve" csak egy halk morrantást hallatok.
Óvatosan megmozgatom a tagjaim, mennyire "javultak meg" és próbálgatok pár hirtelenebb mozdulatot is. Határozottan jobban érzed magad.
A továbbmenetelkor igyekszem mindenre figyelni a környezetünkben és állandóan hackészen állok.
Quintar "látomása" után feszülten figyelek és a fegyverem markolva, szúrós szemmel pásztázok körbe:
-Lehet akár csapda is. Veszély amit megpillantottál. Nem értek hozzá, de a tüzes kígyók a korábbi támadóinkra, a kyr isten híveire emlékeztetnek. Szóval én azt mondom vigyázzva a dologgal és ha nem muszály inkább ne lépjünk a körbe.

Last edited by Chris; 10-31-2007 at 16:47..
Sponsored Links
  #1532  
Old 10-31-2007, 14:55
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Megvizsgálom a helyet, amit Quintar megjelölt ismerősként... érzékeimet kiélesítve, nyomok és egyéb furcsaságok után kutatva.
A csatatér ott is olyan mit máshol, semmi különös nincs rajta.
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.

Last edited by Chris; 10-31-2007 at 16:47..
  #1533  
Old 10-31-2007, 15:29
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

- Bizonyára valami kígyó istennel vagy tűz démonnal kapcsolatos. Valami hasonló teremtménye védheti az erekléyt, vagy ezek valami jelével, területével kapcsolatos a látomásod. Ilyen dolgokra utaló jeleket kellene keresnünk nyílván, de ahogy körbenézek inkább csak hullákat és átkozott földet látok - válaszolom Quintarnak a saját véleményem.

Last edited by Chris; 10-31-2007 at 16:45..
  #1534  
Old 11-02-2007, 07:56
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Nekem is szoktak látomásaim lenni, amikor sok töményet iszom, de ezt egyenlőre megtartom magamnak, mégis csak szent ember mondta, na.

Furcsán nézek hosszúfülre, hogy miket zagyvál itt össze vissza, lopva a többiekre is nézek, hátha ők értik.

A környezetet figyelem inkább, és az égiekhez imádkozom, hogy oltalmazzanak és ha lehet kerültessék el velem a további förtelmeket.
  #1535  
Old 11-05-2007, 15:13
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hyas fordítja:
- A gyűrű amit keresünk tehát itt van, tehát kezdjük meg az ásást a látomás által megadott helyen.
Azzal várakozóan nézek a többiekre, hogy mikor kezdik
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
  #1536  
Old 11-05-2007, 18:07
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

- Ásás előtt megpróbálkoznék egy varázsalattal, Nagyuram!
Ha ásni is kezdünk, javaslom, felváltva tegyük, mindig legyen, aki harcrakész. Nagyon rossz előérzetem van!

Ezután Pszi segítségével emlékembe idézem a képet a gyürűröl, amit a Nagyúr köldött. Utánna a z "Útmutatás" varázslatot mondom el, remélve, pontosabban meg tudom határizni a gyürű helyét.
Az Úrnő útmutatása szerint a gyűrű a talpad alatt van, valahol a földben, a pontos mélységet nem tudod megállapítani.

Last edited by Chris; 11-05-2007 at 19:11..
  #1537  
Old 11-07-2007, 19:37
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Miközben a többiek is kifejtik a "véleményüket" csak a fülem figyel rájuk, a szemeim a környéket pásztázzák. A Nagyúr szavaira felvonom a szemöldököm és kissé furcsálló hangon szólalok meg:
-Eddig még földmunkáról nem volt szó. Ha tudom előre akkor hozok tán szerszámokat, de mégis most mivel? A csákányom - ütö meg az oldalamon lógó csatacsákányt - valamennyire fejtésre még jó, de ahogy elnézem se lapátunk, se földhordó csillénk, taligánk, de még egy árva kosarunk sincs. És akkor még nem szóltam az esetleges támfalelemekről, emelőláncokról, meg az egyébb hozzávalóról.
Láthatóan, nem a munkával van bajom, csak a felkészületlenséggel. Megtapodom kissé a földet a lábam alatt, csendre intek mindenkit, aztán nagyot dobbantok és hunyt szemmel próbálom "érezni" a talajt a lábaink alatt.
Szerinted nem lenne nehéz ásni, talán a különböző maradványok okoznának gondot csak, ránézésre ha vannak is sziklák a talajban, elég mélyen lehetnek. A dobbantásod hangja alapján, úgy gondolod, nincs üreg alattatok.

Last edited by Chris; 11-07-2007 at 19:51..
  #1538  
Old 11-08-2007, 07:03
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

- Hátha nincs is ulyan mílyen. (kicsit elhordom, arrébb rakom a csontokat, vackokat, de előtte megnézem, hátha van rajtuk/bennük gyűrű).
Találsz egy apró smaragddal díszített vékony arany gyűrűt.

Last edited by Chris; 11-09-2007 at 06:42..
  #1539  
Old 11-09-2007, 12:25
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Na mög is van, itten ni! - mutatom a szent ember felé a gyűrűt
  #1540  
Old 11-09-2007, 12:45
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

-Itt van alattam valahol a földben a gyürű. Bár nem tetszik az otlet, de ha nincs más választásunk, használkatnánk szerszámként az elhullottak sisakját, válvértjét, vagy bármilyét amivel ásni lehet - mondom, majd nyomatékosítva szavaimat, keresek "ásószerszámot" és ásni kezdek
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 00:09.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu