Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Fantasy, szerepjátékok > Online RPG > Hollószárnyak
Register Stats Members List Today's Posts

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1521  
Old 10-11-2007, 17:44
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

A saját nyelvünkön mondom:
- Az én esetemben nincs szükséged a külön áldásra.
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Sponsored Links
  #1522  
Old 10-11-2007, 21:37
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Megáldom a Bajnokot. Megnézem, szemmel láthatóan ki van rosszabb állapotban - mivel a gyógyításhoz nem értek - a Nagyúr vagy Farkas. Ez alapján gyógyítok 5 és 4 épéket ( sajna többre nem futja), persze, ha szükség van rá.
Utánna: - Felőlem mehetünk. Szerintem ez a varázslat olyan lehetett a holtaknak, mint hajóknak sötétben a világítótoron.

Legyetek kedvesek beírni kinek mennyi ÉP, FP hiányzik!

Last edited by Chris; 10-12-2007 at 06:41..
  #1523  
Old 10-11-2007, 22:29
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Alysium-nak:
-A vállam nem kell kötni, az nem segít rajta. Nincs ott vérző sebem. A lábamra viszont ráfér egy kötözés.
Quintar-nak:
-Mit jelent az, hogy megáldanod? Meg a szinbólumos rész? Az istened hívévé kell lenni vagy micsoda? -kissé értetlenül nézek rá, láthatóan nem vagyok teljesen tisztában a dolgokkal.
  #1524  
Old 10-13-2007, 19:22
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Felkacagok a Gren kérdésén, majd válaszolok.
- Az áldással , hmm, úgyis mondhatnám bemutatlak az Úrnőnek és egyben jelzed is irányába bizalmadat. Egyben megvizsgálja, hogy érdemes vagy-e a segítségére. A szimbólum megcsókolásával pedig szimbolikusan mutatod meg neki alázatodat irányába. Ahhoz hogy a gyógyítás megtörténhessen, nem kell hogy hívévé váljál, ez nem követelmény. Előfordulhat ugyan, hogy az úrnő megtagadja a gyógyító hatalmat, de ez csak akkor fordulhat elő, ha céljaid vagy "tenmagad" az Úrnő ellen valók. Ez utóbbitól nem tartok, hisz mindannyian az úrnő ügyében járunk.
  #1525  
Old 10-25-2007, 12:34
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quintar szavain láthatóan kissé zavarodottan gondolkodom aztán kihúzom magam, az arcomon már nincs zavar, csak elszántság látszik rajta és aprót biccentek a pap felé:

-Legyen hát.
Azzal odalépek hozzá és várom az "áldást". A szimbólumot éppencsak megérintem az ajkaimmal.

Last edited by Chris; 10-25-2007 at 14:11..
  #1526  
Old 10-29-2007, 14:19
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Nekem nincs szükségem gyógyításra, így összpontosítom a figyelmem a környékre, nehogy valami meglepjen minket. Körbe-körbe járok a Quintar elött felsorakozó gyógyulni akarok harcosok és nagyúrék körül.
Figyelek, nehogy megint szemrehányást kapjak a törpétől, bár bevallom őszintén magamnak, hogy nem is láttam a lényeket, illetve mikor észleltem őket már késő volt, pedig a koncentrált figyelem, öszpontosítás meg volt.

- Igyekeznünk kellene, még elég nagy a terep, amit át kell kutatnunk, hogy megtaláljuk a tárgyat és az időnk is fogy. Nem biztos, hogy jó lenne majd az éjszakát egy háborgó lelkekkel és holtakkal teli vidéken tölteni - jegyzem meg mint egy mellékesen, de úgy gondolom, hogy mindenki hasonlóan érez.
(Még javában délelőtt van.)

Last edited by Chris; 10-29-2007 at 17:54..
  #1527  
Old 10-29-2007, 19:51
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Ha megoldható, utólagosan módosítanék a gyógyított Ép-k megosztásán. Mivel hárman jelentkeztek, így 3 felé oszom, azaz 3-3-3 Ép-t gyógyítok a 3 jelentkezőn, miután elmondtam rájuk az áldást.
Utánna indulhatunk is a gyürű felkutatására.
Ahogy elmondod az áldást érzed, hogy az Úrnő kegyelme rólad átsugárzik a többiekre. A gyógyítás sikerül.

Last edited by Chris; 10-30-2007 at 11:40..
  #1528  
Old 10-30-2007, 12:39
Chris's Avatar
Chris Chris is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Csongrád-Kecskemét-Szeged
Posts: 1,108
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quintar: A maradványokat kerülgetve haladtok bentebb. Legalább két órája indultatok ismét útnak, mikor valami szokatlan érzésed támad. Mikor körbenézel ismerősnek találod a helyet. Váratlanil megszédülsz, ki tudja honnan egy kép jelenik meg az elmédben egy fényből szőtt kört látsz magad előtt, ami körül kilenc lángkigyó tekereg, majd amilyen hirtelen jött a látomás, olyan hirtelen tova is tünik.
__________________
Sogron táplálja lelkének lángját,
Weila vezesse kardjának csapását,
Tharr törje meg ellenség hatalmát,
Morgena őrizze álmának nyugalmát,
Igere, a legnagyobb, vigyázza élte minden napját!
/ókyr töredék/
  #1529  
Old 10-30-2007, 22:04
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Az áldásközben hagyom, hogy a bensőmet átjáró boldpogság kiüljék az arcomra.
Amíg a gyógyítás tart, úszok a boldogságban, ám annak befejeztével elkomorulok.

Komoran és szótlanul, ám éberen és eltökélten botorkálok a maradványok között.
Mikor a látomásom támad, térdre rogyok. Utánna leülök, meredek kicsit magam elé. Láthatóan gondolkodok.
- Az Úrnőm nemrégiben látomást küldött, melyben megmutatta a gyürű helyét.
Azthiszem ez az a hely. Viszont most is volt egy látomásom: egy fényből szőtt kört, talán egy gyürűt láttam, amit körül 9 lángkígyó tekergőzik. Arrol viszont fogalmam sincs mi lehetett a látomás lényege. Talán a gyürű "jelzett" nekem. Nem tudom. Nektek van ötletetek? - nézek körbe kérdőn társaimon
  #1530  
Old 10-31-2007, 09:13
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Kedvtelenül lépegetek, hiányzik a csata utáni kiérdemelt "jutalom", a jóféle sör, a gyönyörű nők és az engem éltető rajongás.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 07:10.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu