Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > Fantasy, szerepjátékok > Online RPG > Hollószárnyak
Register Stats Members List Today's Posts

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1511  
Old 10-03-2007, 07:58
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Körbenézek a "csatatéren belüli csatatéren" és ha bármelyik csontidarabról azt gondolom még mozoghat, akkor rácsapok. Az éneklés helyett most hallkan mormogva imádkozom miközben a szemem hüvelykről-hüvelykre vizsgálja át a támadók fegyvereit. Óvatosan lépkedek nehogy bármelyik csont, vagy esetleges húsdarabra rálépjek. A páncélok, és fegyverek (hosszú és rövid kardok) enyhén rozsdásak itt-ott, de alapvetően egész tűrhető állapotban vannak. Egyébként semmi különöset nem találsz rajtuk.
Aztán ha mindent átnéztem körbenézek a társaimon is, kinek mi baja lehet. A vállamban és lábamban szaggató fájdalom ellenére az arcomon nem látszik semmi, csak az imák mormogása alatt az áhitat és a feszült figyelem, bár a karomon látszik, hogy jóval nehezebben mozgatom és enyhén sántítok is.
Mindenkinek:
-Azthiszem ezentúl kicsit jobban kellene figyelnünk. Főleg a lábunk elé. Meg ha tud akkor Quintar - biccentek felé - figyelje a környezetünket istene szemével vagy valami papi mágiával, hogy mégegyszer ne lephessenek így meg minket. Ez persze azokra is vonatkozik akik képesek a varázslók vagy a papok "más szemével" nézni a világot és látni azt ami az egyszerű harcosok - Farkasra, majd magamra bökök - szeme elől rejtve marad. Legközelebb lehet, hogy nem lesz ilyen szerencsénk.

Last edited by Chris; 10-03-2007 at 08:33..
Sponsored Links
  #1512  
Old 10-03-2007, 15:59
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Miután meggyőződöm arról, hogy minden tiszta, körbenézek, mindenki meg van, jól van. Ezután megvizsgálom magam és el is látom. Habár nem mély, de sok sebet kaptam, így azokat megpróbálom lekötni, hogy ne fertőzödjenek el. Végignézek a többieken is, várom, hogy mi lesz a kövekező lépés, megyünk tovább, vagy mindenki kicsit kipiheni a fáradalmakat. Akkor megpróbálok egy kicsi erőnlétet szerezni.
Kisebb-nagyobb sérüése mindenkinek van. Talán Gren áll a legrosszabbul.

Last edited by Chris; 10-03-2007 at 20:28..
  #1513  
Old 10-03-2007, 17:25
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

A csata után letelepszek a földre, pihenek kicsit.
Grennek:
- Sajnos, nincsennek holtakat érzékelő varázslataim. Így csak én is úgy tudok érzékelni őket, mint ti. Vagy látom őket, vagy nem. Előre megmondtam, nem veszitek sok hasznomat, a keresésen kívül.
Pihenek, amíg útnak nem indulunk.

Last edited by Chris; 10-03-2007 at 20:30..
  #1514  
Old 10-04-2007, 16:08
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

A csata után hálát adok az égieknek és Darton kegyelmét kérem az elveszett lelkekre. Utána magammal foglalatoskodom, ellátom a sebeket, kötözés előtt kis pálinkával kezelve.

Ha marad még idő az indulásig, akkor (Farkastól szokatlanul) csendben pihenek.
  #1515  
Old 10-04-2007, 17:22
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

- Valószínű ha sokat pihenünk akkor még többen fognak jönni, így jobb ha tovább indulunk a sebek ellátása után (és a papra nézek), hisz mindannyian kaptunk súlyosabb sebeket.
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
  #1516  
Old 10-08-2007, 13:55
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quintar szavaira morranok egyet:
-Akkor ne a holtakat keresdd. Nem értek ugyan sokat a mágiához, de úgy hallottam az ilyen élőholtak a legtöbb esetben valamiféle mágikus csinálmányok. Ha van olyan varázsod ami tudja észlelni a mágiákat akkor látod ezeket, meg minden más mágikus dolgot, ha nincs elrejtve. Nekem legalábbis ezt mondogatták otthon - kis fintor fut át az arcomon, egy pillanatig láthatóan szívesebben lennék ott - a papok meg varázslók.
Miután láthatóan semmi nem keltette fel az érdeklődésemet a földön heverő ellenfelek maradványai körül, a Nagyúr-ra pillantok és a szavait hallva megigazgatom magamon a felszerelésemet, bár a szakadt ruháimmal nem tudok mit kezdeni most. A sebeimet megvizsgálom (a láthatóakat) és óvatos mozdulatokkal végigtapogatom a sérült vállam a ruhám alatt. Ar arcom nem árul el semmit, csak az óvatos mozdulataim sejtetik, hogy több gondom is van.
Ha "önként" nem foglalkozik a gyógyításommal senki akkor előszedem a szükséges kötszert meg egyebeket a málhámból és bekötözöm magam, miután a sebeim kifertőtlenítettem egy kis pálinkával (belsőleg csak egy korty). Aztán a butykost egy-egy kortyra felkínálom a többieknek is.
  #1517  
Old 10-08-2007, 20:05
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Felkelek. A felém nyújtott butykost elfogadom, s iszok belőle egy nagy kortyot, majd visszaadom a törpének, majd mondom neki:
-Jóltudod, vannak papok akik képesek mágia érzékelésére, én nem tartozom közéjük. Az Istennőm nem tartja fontosnak, így én sem, hogy ilyen varázslatokkkal rendelkezzek.
Mindenkinek mondom, de közben a Nagyúr felé beszélek:
- Tudok keveset gyógyítani, de előtte meg kell áldanom a gyógyítandót, természetesen az Úrnőm nevében természetesen. Persze meg kell csókolnia a szimbólumomat is.
Innen már úgy folytatom a beszédet, hogy végignézek a társaságon, azok reakcióit fürkészve:
-Aki vállalja ezen procedúrát, azokon tudok gyógyítani egy kicsikét.
Vagy van az a lehetőség, hogy mindenkin gyógyítok egyszerre, de akkor a varázslathoz egy órán át kell egyhelyben maradnunk. Bármelyiket válaszzátok is, szivesen segítek bárkinek.
  #1518  
Old 10-09-2007, 09:40
Pettyes Pettyes is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 464
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Segítek a törpének bekötni a vállát, valószínűleg ezt normálisan egyedül nem tudná megtenni. Farkasnak és a Nagyúrnak is segítek bekötni a sebeiket, ha van még. Ezekután felállok, körbenézek, látok-e valami furát, használom az infralátásom is, hátha valami más látással sikerül valamit felfedezni. Ha semmi komoly, akkor induláshoz készülődöm.
Nem látsz semmi furcsát.

Last edited by Chris; 10-09-2007 at 14:16..
  #1519  
Old 10-10-2007, 08:58
Massza Rex Massza Rex is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 848
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

(Bár nincs inyemre, hogy nem pyrón isten segít rajtam, de ahhoz, hogy később öket szolgálhassam, most túl kell élni eme dicsőtlen harcokat, csupa átkos mágiával harcoló nyughatatlan lelkek támadását. )

Így hát kérem Quintar-tól az istennő erejét.
  #1520  
Old 10-10-2007, 16:45
naramis naramis is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Bcs
Posts: 117
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Azokat, akiket gyógyítani kell, egymás mellé állítom, s elmondom az áldást. Utánna jelentkezési sorrendben gyógyítok rajtuk. (tehát kérnék mindenkit, akit gyógyítani kell, jelezze, hogy ki tudjam számolni kinek-mennyi...)
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 15:50.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu