Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #41  
Old 01-27-2006, 01:24
Wanax's Avatar
Wanax Wanax is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Hungary, Budapest
Posts: 270
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Északföld
Nos én nem azt mondom, hogy dögöljön meg a szomszéd lova is :-D 2001 óta játszom, azóta az 1/A soha nem szólt a szabályok maradéktalan betartásáról.
Ennek alapvető oka van. A játék bár stratégiai játék ,de a legfőbb tényező a gazdaság és a pénz. Ebből adódóan az nyer aki gazdagabb. Új stratégia nincs, az 1/a-ban nagyon kevés embernek tudnál újat mutatni, mondani. Nincsenek bug-ok, kijátszatlan lehetőségek. változás, bővítés nincs (új fajok, új személyiségek, taktikai módosítások) Tehát a stratégia alapozása leszűkül a pénz felhalmozására. Ebből nem lehet kimászni, tehát mindíg az nyer aki gazdagabb.
Más országokba való belépés, nem kell más országba belépnie senkinek sem.
Minden hódos talin Méri és Wand együtt van, egyikőjük velünk a másik a másik klánban, sztem érdekes lenne ha támadgatnák egymást, úgy hogy közben meg együtt vannak.
A A nullázása, teljesen értelmetlen lenne, mindenki 200 heki és aki fellép a 2/B-ből az lenne a mega ori :-D
Mit kellene bizonyítani vagy cáfolni? Milyen vádaskodást?
- a nullazast nem 200 hekis orira ertettem, de gondolom neked se haladja meg a kepzeloerodet egy realis nullazas!
- miert lenne erdekes ha 2 ismeros tamadja egymast??? Ezt magyarazd mar el??? Ezt Te se gondoltad komolyan! DDDD
- Igen! a penzrol szol! De probaljatok mar vedelem nelkul termelni akkor ha veszelyt jelentene ratok a 2. klan!!! Es neha neha sereget kellene cserelni abba a hatalmas orszagba mert tamadas keszulodik! Hamar megcsappana az a nagy gazdasagi elony! Es megertened azt amit elozoleg probaltam kifejteni hogy nehezkes es olykor lehetetlen finanszirozni azon a hektarszinten a tamadast illetve vedekezest!!!
- Ki beszelt itt Wand-rol es Merirol??? Nem ertem miert őket hoztad fel???? Erdekes... DDDDDDD
- az meg hogy mit kell cafolni, meg mi a vadaskodas azt nem kell reszletezni szerintem neked!! Epp elegszer elhangzottak mar... nem ohajtom a temat ebbe az iranyba terelni! vegulis az 1/A-rol van szo nem pedig a vadaskodasokrol, feltetelezesekrol es egyebb ilyes fajta dolgokrol!
__________________
Exhódítós

Reply With Quote
Sponsored Links
  #42  
Old 01-27-2006, 06:05
Toto's Avatar
Toto Toto is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Alföld
Posts: 430
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Csak nézek, mint a moziban...

Jóuu ég. Egy-két hónap és ott tartok, hogy fel kell lépjek 1/A-ba, és most beleolvasva ebbe a fórumba, azt sem értem, hogy miről beszéltek...
Mammaaaaaa....
1/A súgót de nyomban
Reply With Quote
  #43  
Old 01-27-2006, 07:46
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by Wanax
- a nullazast nem 200 hekis orira ertettem, de gondolom neked se haladja meg a kepzeloerodet egy realis nullazas!
- miert lenne erdekes ha 2 ismeros tamadja egymast??? Ezt magyarazd mar el??? Ezt Te se gondoltad komolyan! DD
- Igen! a penzrol szol! De probaljatok mar vedelem nelkul termelni akkor ha veszelyt jelentene ratok a 2. klan!!! Es neha neha sereget kellene cserelni abba a hatalmas orszagba mert tamadas keszulodik! Hamar megcsappana az a nagy gazdasagi elony! Es megertened azt amit elozoleg probaltam kifejteni hogy nehezkes es olykor lehetetlen finanszirozni azon a hektarszinten a tamadast illetve vedekezest!!!
- Ki beszelt itt Wand-rol es Merirol??? Nem ertem miert őket hoztad fel???? Erdekes...
- az meg hogy mit kell cafolni, meg mi a vadaskodas azt nem kell reszletezni szerintem neked!! Epp elegszer elhangzottak mar... nem ohajtom a temat ebbe az iranyba terelni! vegulis az 1/A-rol van szo nem pedig a vadaskodasokrol, feltetelezesekrol es egyebb ilyes fajta dolgokrol!
-Miért lenne érdekes ha Wand beverné a barátnőjét? :-D Ez buta kérdés.
-Tehát a 2. klán nem jelent ránk veszélyt. Feltételezhetően soha nem lesz klán ami veszélyt jelentsen ránk.
-Sereg csere soha nem lenne gond.
-Te hoztad fel a 2 nagy klánt én meg jeleztem, hogy egyikben Wand a másikban Méri van benne. Még mielőtt megjegyeznéd, hogy miért van akkor külön klánban, azért mert Méri nem fog felfedezni, mert nem jelent neki kihívást, játékélményt, és úgy nem játszana. Ő még nem fedezett fel az 1/a-ban.
-A reális nullázás a képzelőerőmet nem haladja meg, azon kívül, hogy Ati haja simán kihullana, egy ilyen feltevésre. :-D Mivel olyan hogy reális nullázás nem létezik. Te mit gondolnál, mi lenne reális?
-A vádaskodások engem sem érdekelnek, ez van, ezt kell szeretni, aki meg nem szereti így járt.
Nos akkor ezek után, én például okos ötletnek tartanám, hogy visszatérjenek az 1 fős klánok és ne legyen a földterülethez kötve az ütés mértéke. Így akár el is lehetne jutni hozzánk.
Reply With Quote
  #44  
Old 01-27-2006, 08:38
Wanax's Avatar
Wanax Wanax is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Hungary, Budapest
Posts: 270
Activity: 0%
Longevity: 99%
Cool Lol

Ez nagyon jooo!
Felre ismertelek... azt hiszem itt be is fejezem ezt az eszmecseret veled errol!
"-Tehát a 2. klán nem jelent ránk veszélyt. Feltételezhetően soha nem lesz klán ami veszélyt jelentsen ránk."
Mellebeszelsz es nem vagy hajlando elismerni tenyeket! Ha Feltetelezhetoen soha nem fognak beutni benneteket akkor vissza kanyarodok az elso kerdesemre! Miert nem mentek akkor SZK-ra vagy barmi??? Es fentebb azt irtad hogy konnyebb most feljutni barkinek mint nektek volt anno!
Hogy is van ez akkor???
"-Sereg csere soha nem lenne gond." Ez se fedi teljesen a valosagat!!! Egyedul a masik klan nelkul akar nem is menne!!! Szomoru hogy okosabbnak kepzelitek magatokat a jatekos tarsaitoknal!


Minden esetre jo volt veled beszelni errol... Vegere jot szorakoztam!
Udvozlom Flangant, ha eccer beszelsz vele add at neki: Nem illik koszones nelkul beleszolni egy beszelgetesbe a forumon ugy hogy nagyon ritkan jelenik meg, es az meg hogy mas helyett valaszol ezek utan, haat nem is tudom!!! :P
__________________
Exhódítós


Last edited by Wanax; 01-27-2006 at 08:41..
Reply With Quote
  #45  
Old 01-27-2006, 08:41
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb Reális 0-zás

Zoli, itt nem biztos hogy az országokra kellene gondolni.... miondjuk az egész játékban egy ilyen 0zás kellene, mégpedig úgy, hogy reggelre a teljes piac kiürül, minden kinttartott sereg, tekercs és egyebek..... és akkor nem lenne az, hogy az egyszeri játékos aki ki akarja tenni piacra a 700 millányi tekercsét amit nehezen terelgetett össze, és jön egy nagyobb piaci "mamut" és az egész bukóra megy.... Nagyon sok csoportban ez megy.

És mielőtt bárki félreértene: én nem mutogatok senkire!
Reply With Quote
  #46  
Old 01-27-2006, 08:52
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Olvasgatom itt a zoli es a wanax eszmecserejet, de bevallom teljesen parttalan vitanak tartom, es ertelmet sem latom. Csak hogy peldat hozzak az alsovegbol, szerintem meg az a fontos milyen klanban vagy. En pl felleptem mar egy ideje, es kb semmit nem tudok csinalni, mert nincs love. Perpill meg a top30%ba sincs eselyem bekerulni Penzt keresni sincs tul sok esely, veszek 4kert fegyot, kepzek eladom 9kert a katit, aztan bejon belole mondjuk 11 milka, es ebbol kb nem marad semmi a klanraki+tekikopas miatt

Szoval... oruljetek hogy nektek ilyen problemaitok vannak, hogy "nem tud senki beutni"
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #47  
Old 01-27-2006, 09:47
Groinland Groinland is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default A közös raktár max nagysága

Olvastamnéhány hozzászólást a közös raktár max nagyságáról, de szerintem bárkik is írták nincs igazuk!

1. A közös raktár bővítése nem a vezérnél lévő pénzből megy, hanem a raktárban bent lévő pénzből.

2. A max raktárméret ennélfogva nem az egy országnál lévő max pénzmennyiségből történhet, hanem a raktárban lévő pénzmennyiségből. Így elméletileg a raktár addig bővíthető, amíg a benne lévő max pénzmennyiség elegendő az újabb bővítéshez. Amikor a raktárban tárolható max pénzmennyiség már nem elegendő a bővítéshez, akkor nem bővíthatő a raktár tovább.

Legalábbis szerintem ez így logikus! Aztán a monumentális méretű raktáraknál lehet, hogy ez máshogy megy.
Reply With Quote
  #48  
Old 01-27-2006, 09:48
Arwyl's Avatar
Arwyl Arwyl is offline
Banned
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény-Debrecen
Posts: 46
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hé! Le ne forduljatok nekem! Kell a föld!
Reply With Quote
  #49  
Old 01-27-2006, 10:12
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwyl
Hé! Le ne forduljatok nekem! Kell a föld!
nekem meg a hírnév) bár tudom semmire semjó
__________________
I like to fall on my face.
Reply With Quote
  #50  
Old 01-27-2006, 10:17
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Half
nekem meg a hírnév) bár tudom semmire semjó
és melyik hírnév?!.... amit Halffal gyűjtesz ahoz Zoliék se kellenek!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 10:42.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu